Aktualitātes  
2
225

Kāpēc sievietes ielaižas ar precētiem vīriešiem?

Dažiem laulības gredzens uz zeltneša darbojas kā stop zīme, taču citiem gluži pretēji – savaldzināt precējušos vīrieti ir sava veida izaicinājums un izsmalcināta spēle. «Soulpost» aptaujājis sievietes, kuras anonīmi atklājušas, kāpēc nolēmušas ielaisties ar precētiem vīriešiem.


«Man patika asās izjūtas seksa laikā ar precētu vīrieti. Viņš bija 10 gadus par mani vecāks. Man vienkārši patika apziņa, ka tas, ko mēs darām, ir nepareizi, un mūsu sakars nekad «neaizies tālāk».»

«Es iepazinos ar puisi vienai naktij bārā. Vakars beidzās ar to, ka mēs pārgulējām. To, ka viņš ir precējies, es uzzināju tikai nākamajā rītā, kad ieraudzīju viņa telefonā fona attēlu, uz kura bija redzams viņš un viņa sieva kāzu dienā. Es uz viņu sakliedzu, bet viņu tas īpaši neuztrauca. Visticamāk, viņš tā ir darījis daudzreiz, kad sieva devusies prom no pilsētas. Es sev šķitu pretīga.»

«Es ielaidos romānā ar savu precēto kaimiņu un nejutos par to vainīga, jo abi bijām vienlīdz vainīgi. Beigās mēs visi izšķīrāmies.»

«Kāda mana draudzene izaicināja mani savaldzināt viņas priekšnieku, kurš bija ļoti pievilcīgs, taču bija precējies jau trīs gadus. Darba ballītē es spēru pirmo soli. Viņa sievas tur nebija, tāpēc manu āķi arī norija. Tovakar mēs pārgulējām, taču pēc tam vairs nekad neesam runājuši vai tikušies.»

«Dīvaini, taču seksu ar precētu vīrieti es nekad neesmu nosodījusi, ja viņš pats to ir vēlējies. Es nekad nevienu neesmu savaldzinājusi pirmā. Viņš ir tas, kurš ir gatavs izpostīt savu laulību, nevis es.»

Brīvība, kaisle un adrenalīns

Portālā Psychology Today skaidrots, ka attiecības ar precētu vīrieti sievietei var dot iespēju elpot, radot nosacītu brīvību. Turklāt, slepenas tikšanās var radīt aizraujošas sajūtas. Sekss var būt apburošs tieši tā iemesla dēļ, ka tas ir slepens. Piemēram, nodarbošanās ar seksu precēta vīrieša laulības gultā citām sievietēm dod īpašu adrenalīna devu – sekss ir iekāres un kaisles pilns. Nepieciešamība turēt attiecības slepenībā, slapstīties apkārt neatklātiem, nodarboties ar ātru un kaislīgu seksu steigā, var sievietei sniegt milzīgu uzbudinājumu, salīdzinājumā ar kārtējo laicīgi sarunāto randiņu piektdienas vakaram.

Dažas sievietes, iespējams, ir nolēmušas nekad neuzticēties vīriešiem. Loģiski: ja viņam mājās ir sieva un viņš viņu krāpj ar mani, varu būt droša, ka vismaz es neesmu tā, kura tiek krāpta. Un sekss ir lielisks, jo tas ir kas jauns, azartisks, bez saistībām utt.

Ir arī superkonkurētspējīgas sievietes, kas precētu vīrieti uztver par grūti sasniedzamu mērķi, kas rada īpašu azartu. Jo seksīgāka ir viņas sāncense, jo seksīgāka būs viņa pati. Šīm sievietēm pārākuma sajūtai ir mazāk sakara ar attiecīgo vīrieti un to, cik viņš ir iekārojams, un vairāk ar to, ka viņa ir spēcīgāka un pārāka par otru sievieti.

Un, protams, neaizmirsīsim par miesīgo aspektu. Kamēr tas ir aizliegts, dzirksteles lido. Ja viņš patiešām pametīs sievu vai partneri, lai veidotu jaunas, pastāvīgas attiecības, tās, visdrīzāk neizdosies. Ja jau viņš uzdrīkstējās krāpt savu sievu, tad kāda ir garantija, ka tas neatkārtosies. Turklāt sekss ātri vien kļūst par ikdienišķu parādību, kurā vairs nav tās satraukuma dzirkstelītes.

2 komentāri

 • 13.06.2021 17:59
  Sinča
  0

  tas varētu būt reāli labi!!!!!!!;)

 • 16.06.2021 19:12
  Olga Volga
  0

  Mana teorija: ja tu vari viņu no manis nozagt, tad vari paturēt. Ja jau viņu bija tik viegli nozagt, tad viņš galīgi nav man domāts.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7514
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5263
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3613
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2157
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
463
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
717
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
554
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
329
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3613
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
492
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
0
801
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5263
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?