Aktualitātes  
2
161

Kāpēc sievietes ielaižas ar precētiem vīriešiem?

Dažiem laulības gredzens uz zeltneša darbojas kā stop zīme, taču citiem gluži pretēji – savaldzināt precējušos vīrieti ir sava veida izaicinājums un izsmalcināta spēle. «Soulpost» aptaujājis sievietes, kuras anonīmi atklājušas, kāpēc nolēmušas ielaisties ar precētiem vīriešiem.


«Man patika asās izjūtas seksa laikā ar precētu vīrieti. Viņš bija 10 gadus par mani vecāks. Man vienkārši patika apziņa, ka tas, ko mēs darām, ir nepareizi, un mūsu sakars nekad «neaizies tālāk».»

«Es iepazinos ar puisi vienai naktij bārā. Vakars beidzās ar to, ka mēs pārgulējām. To, ka viņš ir precējies, es uzzināju tikai nākamajā rītā, kad ieraudzīju viņa telefonā fona attēlu, uz kura bija redzams viņš un viņa sieva kāzu dienā. Es uz viņu sakliedzu, bet viņu tas īpaši neuztrauca. Visticamāk, viņš tā ir darījis daudzreiz, kad sieva devusies prom no pilsētas. Es sev šķitu pretīga.»

«Es ielaidos romānā ar savu precēto kaimiņu un nejutos par to vainīga, jo abi bijām vienlīdz vainīgi. Beigās mēs visi izšķīrāmies.»

«Kāda mana draudzene izaicināja mani savaldzināt viņas priekšnieku, kurš bija ļoti pievilcīgs, taču bija precējies jau trīs gadus. Darba ballītē es spēru pirmo soli. Viņa sievas tur nebija, tāpēc manu āķi arī norija. Tovakar mēs pārgulējām, taču pēc tam vairs nekad neesam runājuši vai tikušies.»

«Dīvaini, taču seksu ar precētu vīrieti es nekad neesmu nosodījusi, ja viņš pats to ir vēlējies. Es nekad nevienu neesmu savaldzinājusi pirmā. Viņš ir tas, kurš ir gatavs izpostīt savu laulību, nevis es.»

Brīvība, kaisle un adrenalīns

Portālā Psychology Today skaidrots, ka attiecības ar precētu vīrieti sievietei var dot iespēju elpot, radot nosacītu brīvību. Turklāt, slepenas tikšanās var radīt aizraujošas sajūtas. Sekss var būt apburošs tieši tā iemesla dēļ, ka tas ir slepens. Piemēram, nodarbošanās ar seksu precēta vīrieša laulības gultā citām sievietēm dod īpašu adrenalīna devu – sekss ir iekāres un kaisles pilns. Nepieciešamība turēt attiecības slepenībā, slapstīties apkārt neatklātiem, nodarboties ar ātru un kaislīgu seksu steigā, var sievietei sniegt milzīgu uzbudinājumu, salīdzinājumā ar kārtējo laicīgi sarunāto randiņu piektdienas vakaram.

Dažas sievietes, iespējams, ir nolēmušas nekad neuzticēties vīriešiem. Loģiski: ja viņam mājās ir sieva un viņš viņu krāpj ar mani, varu būt droša, ka vismaz es neesmu tā, kura tiek krāpta. Un sekss ir lielisks, jo tas ir kas jauns, azartisks, bez saistībām utt.

Ir arī superkonkurētspējīgas sievietes, kas precētu vīrieti uztver par grūti sasniedzamu mērķi, kas rada īpašu azartu. Jo seksīgāka ir viņas sāncense, jo seksīgāka būs viņa pati. Šīm sievietēm pārākuma sajūtai ir mazāk sakara ar attiecīgo vīrieti un to, cik viņš ir iekārojams, un vairāk ar to, ka viņa ir spēcīgāka un pārāka par otru sievieti.

Un, protams, neaizmirsīsim par miesīgo aspektu. Kamēr tas ir aizliegts, dzirksteles lido. Ja viņš patiešām pametīs sievu vai partneri, lai veidotu jaunas, pastāvīgas attiecības, tās, visdrīzāk neizdosies. Ja jau viņš uzdrīkstējās krāpt savu sievu, tad kāda ir garantija, ka tas neatkārtosies. Turklāt sekss ātri vien kļūst par ikdienišķu parādību, kurā vairs nav tās satraukuma dzirkstelītes.

2 komentāri

 • 13.06.2021 17:59
  Sinča
  0

  tas varētu būt reāli labi!!!!!!!;)

 • 16.06.2021 19:12
  Olga Volga
  0

  Mana teorija: ja tu vari viņu no manis nozagt, tad vari paturēt. Ja jau viņu bija tik viegli nozagt, tad viņš galīgi nav man domāts.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5623
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2149
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
7
1611
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
6
1487
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
314
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
503
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
404
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
384
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
193
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
7
423
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
2
402
Intīmā dzīve pēc 40: 10 lietas, kas jums jāzina
Aktualitātes  
7
1611
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē