Aktualitātes  
0
164

Kas ir cum fetišs? Eksperti izskaidro, kas tas ir un kā to izmēģināt

Kas īsti ir cum fetišs? Kāpēc tas ir tik populārs gan starp cilvēkiem, kuri to “saražo”, gan viņu partneriem, skaidro Men’sHealth seksa eksperti.

“Cum fetišs ir seksuāla fetiša veids, kas ietver pievilcību ejakulētiem ķermeņa šķidrumiem, parasti spermai,” skaidro seksoloģe Lilita Foksa. “Šo fetišu var piedzīvot visu veidu anatomiju un seksuālās tuvības izpausmju cilvēki. Daudzi tajā iesaistās, izmantojot mākslīgo spermu vai vienkārši fantazējot par to.”

Daudzi cilvēki intīmajās rotaļās kādā veidā iekļauj spermu, piemēram, norijot to orālā seksa laikā, bet tie, kas apgalvo, ka viņiem ir cum fetišs, bieži vien pārkāpj šīs robežas, jo, teorētiski runājot, fetišs ir kaut kas tāds, kas ir obligāti nepieciešams, lai seksa laikā sasniegtu baudas virsotni.

Spermas fetišs un ‘kinki’ nebūt nav nekas neparasts. Aptuveni 79% vīriešu un 65,5% sieviešu ir bijušas fantāzijas saistībā ar spermu, liecina sociālā psihologa Džastina Lehmillera pētījums.

Kāpēc cilvēkiem rodas cum fetišs?

Seksoloģe Lilita Foksa skaidro, ka cilvēkus, kuriem ie spermas fetišs, bieži piesaista noteiktas spermas īpašības, piemēram, tekstūra, garša vai vizuālais aspekts. “Citiem tas var būt saistīts ar emocionālo saikni un tuvību, kas saistīta ar ķermeņa šķidrumu apmaiņu ar partneri,” viņa piebilst. “Tas var būt saistīts arī ar citiem fetišiem, piemēram, varas spēlēm, netīrību un seksuālo degradāciju.”

Dažus cilvēkus sperma uzbudina, jo tā ir saistīta ar auglību, saka Ambera Šaina, seksa un iepazīšanās trenere un XFansHub.com menedžere. Viņa uzskata, ka ejakulāciju var uzskatīt par dominēšanas vai padevības simbolu enerģijas apmaiņas dinamikā.

Kā es varu izpētīt cum fetišu?

Tāpat kā ar jebkuru fetišu, pirmais solis ir saruna par to ar savu partneri. Esiet atklāts, godīgs un skaidri pasakiet, ko vēlaties izpētīt. Saņemiet partnera piekrišanu, nosakiet robežas un ieviesiet drošības vārdu.

Pēc tam varat papētīt dažādas seksuālās darbības, kas ietver spermu. “Dažas darbības, ko cilvēki var veikt, lai apmierinātu šo fetišu, var ietvert partnera vērošanu ejakulācijas laikā, spermas nogaršošanu, ēdiena gatavošanu, izmantojot spermu, tās izmantošanu skaistumkopšanā vai spermas iekļaušanu citās seksuālās darbībās,” saka Foksa.

Vēl viena, iespējams, biežāk sastopamā spermas fetiša izpausme ir ejakulēšana uz partnera sejas vai ķermeņa. “Cream pie”, jeb, kā to varētu tulkot latviski, “krēmīgais pīrāgs”, ir ejakulācija uz vulvas ārpuses, savukārt “bukkake” ir process, kad uz vienas personas sejas ejakulē vairāki cilvēki.

Un tas vēl nav viss: praksē, kas pazīstama kā “gokkun”, kāds no trauka izdzer viena vai vairāku cilvēku spermu. Kādam varētu patikt arī tas, ka partneris liek lūgties pēc spermas, vai liedz to, izmatojot procesu, ko sauc par “edging“.

Vai ir kādi piesardzības pasākumi, kas man būtu jāveic, pētot spermas fetišu?

Tā kā ar ķermeņa šķidrumiem var izplatīties STI, noderēs prezervatīvi. Tomēr, ja vēlaties, lai partneris ejakulētu jūsu mutē, maksts vai tūpļa iekšpusē vai pat tikai uz jūsu ādas, STI testēšana ir svarīgs piesardzības pasākums, lai aizsargātu sevi. Turklāt no “cream pie” ir iespējams palikt stāvoklī, tāpēc attiecīgi jālieto kontracepcijas līdzekļi.

Turklāt tiem, kas vēlas spermu nogaršot, to vajadzētu darīt drīz pēc ejakulācijas. “Sperma mēdz ātri sasmakt, parasti stundas laikā vai mazāk,” saka Foksa. Rezultātā var rasties gremošanas problēmas.

Dažiem cilvēkiem no spermas var rasties alerģija. Ja rodas ādas kairinājums vai jebkādi citi neparasti simptomi, kad nonākat saskarē ar spermu, konsultējieties ar ārstu.

Un, protams, kā vienmēr, visu iesaistīto partneru piekrišana ir galvenais. Pārliecinieties, ka visi iesaistītie ir informēti par darbībām un ir devuši nepārprotamu piekrišanu.

Delikāta problēma pēc orālā seksa – izspļaut vai norīt? Zinātne ir izskaidrojusi, kas notiek abos gadījumos

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6522
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3029
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
1718
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1674
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
378
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
584
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
468
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
446
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
248
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
257
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
426
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
532
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?