Padomi  Aktualitātes  
1
344

Kas ir Yoni olas un kāds ir to mērķis?

Yoni olas, jeb gludi olu formas akmeņi, kas ir paredzēti ievietošanai makstī Kēgela vingrojumu veikšanai, pirmo reizi kļuva populāri 2017. gadā, kad tos sāka pārdot Goop – Gvinetas Paltrovas tīmekļa vietnē. Šīs olas var saukt arī par nefrīta olām, lai gan ne visas Yoni olas ir izgatavotas no nefrīta. Papildu solītajiem Kēgela labumiem, olu materiāls ir domāts arī kā dziedinošs kristāls, atkarībā no tā, kāds akmens ir jūsu ola.

Runājot par ‘seniem eksotiskiem noslēpumiem’ labsajūtas vai veselības jomā, parasti ir ieteicams šos faktus neņemt pilnībā nopietni. 2017. gada ‘Goop’ vietnes jautājumu un atbilžu sadaļā, kāda sieviete apgalvoja, ka nefrīta olas ir “neticama, slepena prakse”, ko izmantoja konkubīnes (kalpones, kas bija paredzētas savu meistaru seksuālo vēlmju apmierināšanai un bērnu iznēsāšanai) senajos ķīniešu tempļos, teikts ‘The Washington Post’ ziņojumā. Jāsaka, ka šī Yoni olu ‘mitoloģija’ visdrīzāk ir nepatiesi fakti.

Slavenā OBGYN Džena Gantere (Jen Gunter) un viņas kolēģe, arheoloģe Sāra Parčaka (Sarah Parchak) pat publicēja pētījumu, kurā noraidīta ideja par to, ka nefrīta olas ir seni ķīniešu noslēpumi. Abas sievietes pārbaudīja vairāk nekā 5000 ķīniešu nefrīta artefaktus un atklāja, ka tajā laikā eksistējošo maksts nefrīta olu skaits ir precīza nulle. Lai gan Yoni vai nefrīta olām, iespējams, nav pamatojuma, ka tās būtu Senās Ķīnas noslēpums, tās joprojām tiek pārdotas. Lūk, dažādi fakti par Yoni olām.

Kas ir Yoni ola?

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61RVuQ8biVL._AC_SX425_.jpg

Yoni ola ir gluds akmens, kas ir pietiekami pulēts, lai nebūtu porains un ir olas formā. Tas paredzēts ievietošanai makstī. Vārds ‘Yoni’ ir sanskrita valoda un nozīmē “dzemde”, lai gan mūsdienās ar Yoni vairāk saista tieši sievietes maksti. Nosaukuma olas daļa ir tāpēc, ka tai ir olas forma.

Ko dara Yoni olas?

Yoni olu raksturošanu parasti iedala divās daļās. Pirmkārt, olas svars ir domāts kā Kēgela bumba, un otrkārt, materiāls, no kura tas ir izgatavots, ir paredzēts kā dziedinoša kristāla enerģija.

Kaut arī Kēgela vingrojumu veikšana var būt izdevīga, lai tonizētu iegurņa daļu, izrādās, ka tie “nepadarīs jūs ciešāku” seksa laikā.

Vai Yoni olas tiešām darbojas?

Ja kaut ko ievietojat makstī un izmantojat to kā papildu svaru, lai tonizētu iegurņa muskuļus, tad, jā, tas darbojas. Viss, kas stiprina iegurņa muskulutūru, var mazināt urīna nesaturēšanu un uzlabot seksuālo baudu un reakciju [Šeit gan jāņem vērā, ka uzlabojumi vairāk ir jūtami pašai sievietei. Partneris jutīs mazāku atšķirību.] Ievietojot Yoni olas un savelkot iegurņa pamatnes muskuļus, piemēram, PC muskuļus un levator ani muskuļus, tas palīdz tonizēt maksti, urīnpūsli un taisno zarnu.

Rose Quartz Yoni Egg Yoni Egg Set Hand Made Yoni Eggs Crystal | Etsy

Kas attiecas uz kristāla sastāvdaļu, tas, visticamāk, jums daudz nepalīdzēs. Kaut arī Yoni olām, kas izgatavotas no dabīgiem dārgakmeņiem, piemēram, kvarca, nefrīta un ametista, ir piedēvētas dažādas īpašības, piemēram, dziedināšanas spējas, šīs “dziedināšanas spējas”, iespējams, ir vairāk saistītas ar lietošanas metodi un lietošanas ilgumu, nevis ar dažādiem burvju spēkiem.

Vai Yoni olas ir drošas?

Ja jūs tās uzturat tīras (mazgātas ar siltu ziepjūdeni) un sausas, katru reizi izmantojiet lubrikantu un pārliecinieties, ka jūsu Yoni olas patiešām nav porainas un ir gludas, tad nevajadzētu rasties problēmām. Lielākajai daļai dārgakmeņu ir virsmas defekti un tie var būt poraini, tāpēc būs svarīgi, cik labi dārgakmens ir noslīpēts, lai tas būtu gluds, un lai plaisās neuzkrātos baktērijas.

https://www.sinnovator.co.uk/media/catalog/product/cache/c9ee79b6801f6b83033d908885959a88/8/5/85923.jpg
Silikona Kēgela vingrojumu olas

Tas nozīmē, ka nerūsējošo tēraudu vai silikonu ir vieglāk uzturēt tīru nekā Yoni olas, kas izgatavotas no dārgakmeņiem. Par laimi, ir pieejami neskaitāmi daudz un dažādu nerūsējošā tērauda un silikona Kēgela vingrojumu veikšanai paredzētu produktu, un tie parasti ir daudz lētāki nekā dārgakmeņi.

Vēl lētāks variants? Vienkārši veiciet Kēgela vingrojumus vienatnē bez papildlīdzekļiem.

Vai Yoni olas tiešām ir sens ķīniešu noslēpums?

Žēl pievilt, bet nē. OBGYN Džena Gantere un arheoloģe Sāra Parčaka to pierādīja savos pētījumos.

1 komentārs

  • 28.05.2021 18:59
    Sinča
    0

    man ar tādu vajag!!!:D

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5621
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2146
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
5
2074
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
0
1687
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
16
314
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
503
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
404
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
384
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
193
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
613
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
6
260
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Aktualitātes  
7
421
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?