Padomi  Aktualitātes  
3
447

Sieviešu kļūdas seksa laikā – tā labāk nedarīt

Neatkarīgi no tā vai esi daiļā, vai stiprā dzimuma pārstāvis, šis raksts Tev būs īpaši noderīgs! Ieskaties un uzzini, kādas ir visizplatītākās sieviešu kļūdas gultas prieku laikā, lai saprastu, kas īsti ir tas iemesls, kas neļauj pienācīgi izbaudīt mīlēšanos vai pat sasniegt orgasmu! Aiziet!

Sieviešu kļūdas seksa laikā

Seksa pārvēršana par sadzīves sastāvdaļu

Pāri, kas ilgu laiku ir kopā, romantiskās seksa sajūtas, kas bija sākumā, pakāpeniski zaudē. Un tas nav tikai tāpēc, ka partneri ir apnikuši viens otram vai pārsātinājušies, biežāk galvenais iemesls ir seksa uztveršana par ikdienas dzīves sastāvdaļu. “Vakariņas, duša, sekss” – tā ir kā daļa no grafika, bet mīlēšanās ir juteklisks un dziļi emocionāls process.

Seksuāla šantāža

Nereti sievietes izmanto seksu merkantilos nolūkos, tostarp kā šantāžas līdzekli. “Ja neatgriezīsies no ballītes savlaicīgi/nepieliksi plauktiņu/nenopirksi jaunus zābakus – seksa nebūs” – no sieviešu lūpām bieži var dzirdēt šādus argumentus. Bet agrāk vai vēlāk līdzīgi izteikumi noved pie nevēlama rezultāta un gulta paliek tukša, un auksta.

Komplekss “Es esmu briesmīga”

Protams, mēs neviens neesam ideāls, katram ir trūkumi ārienē. Bet, kad mīlēšanās laikā partnere pastāvīgi uzsver, ka kaut kas ar viņu nav kārtībā, tas sabojā atmosfēru un gala rezultātā ne vīrietis, ne sieviete vairs nevar pietiekami atslābināties, lai saņemtu un sniegtu baudu.

Partnera vēlmju, priekšlikumu noraidīšana

Bieži vien seksa laikā vīrietis dod mājienu vai atklāti pasaka par savām vēlmēm seksā, bet saņem no sievietes striktu noraidījumu. Pat, ja dāmai kaut kas šķiet pretīgs, un viņa nevēlas darīt noteiktas lietas, ir jāmēģina izvēlēties pareizos vārdus, vai piedāvāt kompromisu. Piemēram: “Mīļais, es negribu to darīt, bet mēs varam mēģināt…” Rupja atteikšanās liek vīrietim uztraukties, ka mīļotā viņu negrib vai domāt, ka viņš visu dara nepareizi. Šādi secinājumi var negatīvi ietekmēt seksuālo dzīvi kopumā.

Klusēšana, emociju neizrādīšana

Sieviešu kļūdas seksa laikā

Šeit nav runa tikai par skaļu vaidēšanu kā filmās pieaugušajiem. Ir svarīgi, lai vīrietis dzirdētu un saprastu sievietes stāvokli, justu emocijas, redzētu reakciju uz viņa kustībām, un rīcību. Tas pats attiecas uz to, ka dāmai nav jāpacieš neērtuma, sāpju vai diskomforta sajūta. Seksa uzdevums ir bauda!

Nekopta sieviete

Maz ticams, ka sieviete, kas ir aizmirsusi par sevi parūpēties, varēs izbaudīt seksu. Galu galā, lai baudītu procesu, vajadzētu izbaudīt gan partneri, gan sevi. Turklāt, vienmēr ir patīkami dzirdēt komplimentus, un, ja sieviete ir aizmirsusi par epilāciju, matu izmazgāšanu vai skaistu veļu, jauko vārdu skaits var strauji samazināties.

Pagātnes kļūdas

Ne vienmēr seksuālā pieredze ir pozitīva. Dažreiz sievietes pat nevēlas atcerēties noteiktus brīžus – pilnīga vilšanās. Jāņem vērā, ka, veidojot intīmas attiecības ar jaunu partneri, nav nekādas jēgas nekavējoties domāt par pagātnes neveiksmēm un aizvainojumiem. Tas, kas bijis – lai paliek aiz muguras. Laiks izbaudīt kaut ko jaunu un skaistu!

Pārmērīga pļāpāšana

Dažreiz labāk ir paklusēt. Jā, izteikt savas vēlmes un emocijas ir ļoti svarīgi un nepieciešami, taču nav jēgas risināt izvērstu dialogu seksa laikā. Diez vai vīrietis ir gatavs apspriest mīļotās jauno kleitu, problēmas darbā, un draudzenes vīru, kad runa ir par pavisam citu dzīves aspektu. Tāpat nevajadzētu pārāk komentēt notiekošo vai uzspēlēti tēlot baudu, ja patiesībā tādu sajūtu nemaz nav.

Sieviešu kļūdas seksa laikā

Lai maksimāli uzlabotu savu intīmo dzīvi un novērstu augstāk minētās kļūdas, ir vērts iepazīties tuvāk ar sava partnera seksuālo pasauli. Noteikti uzdod viņai/viņam šos 70 jautājumus!

3 komentāri

 • 26.04.2023 19:00
  Antra
  0

  Nezinu par sievietem , bet riebjas Klusie vīrieši. Vai viņš vispār izbauda? kas to tagad lai zin. Vai vinam patīk tas ko es daru? Varbūt viņam ir vnk garlaicīgi? Vecim ir jādod kāda zīme kāda balss norāde. sievietēm patīk zināt, ka tev ir labi

  • 26.04.2023 19:52
   MatraciS
   0

   tada pati problēma tikai ar sievieti

  • 27.04.2023 06:17
   Lielais Kristaps
   0

   varbūt dikti kautrīgs partneris? var paprasīt! vai šādi ir labi? 😉

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4372
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3890
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
584
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Aktualitātes  
3
3705
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
501
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem