Padomi  
3
259

Kā “uzlauzt” vīrieti: visu laiku labākie mīlas padomi

Mīlas padomi… Šoreiz tikai sievietēm. Tie šķiet tik pašsaprotami, taču ne vienmēr izdodas ievērot šos vienkāršos, bet iedarbīgos knifiņus. Ja vēlies uzzināt, kā iekarot jebkuru vīrieti, talkā nāks lērums izcilu padomu.


 • Saskanīgas attiecības. Nesteidzies, lai attiecībās pārietu uz nākamo līmeni – ļauj tām attīstīties pakāpeniski. Forsējot notikumus, tu piespiedīsi viņu aizdomāties par to, vai ir vērts uzņemties nopietnas saistības, pirms viņš vēl nav paspējis iemīlēties.
 • Neatgādini viņam pagātni. Neatkarīgi no tā, vai tās ir bijušās sievietes vai tavas personīgās problēmas – nekad neizmanto tās strīdā, ja vien nevēlies no viņa atvadīties.
 • Esi daudzveidīga un neparedzama. Vīriešiem patīk sievietes, kuras sabiedrībā uzvedas kā karalienes un gultā kā prostitūtas.

Nevaino sevi bez pamatota iemesla. Ja attiecībās kaut kas ir nogājis greizi, nevajadzētu uzskatīt sevi par problēmas sakni. Vīriešiem nepatīk sievietes, kuras nemitīgi kaisa sev uz galvas pelnus un nodarbojas ar sevis šaustīšanu.

 • Uzklausi viņa viedokli. Pirms skandāla celšanas vienmēr uzklausi viņa viedokli. Tas apturēs kaislību saasināšanos un liks aizdomāties, ka, iespējams, tavs skatījums uz notikumiem nav vienīgais iespējamais. Bet neesi arī pārāk pielaidīga.
Kā "uzlauzt" vīrieti: visu laiku labākie mīlas padomi
Sekss.lv
 • Jūs esat komanda. Pārī nevar būt uzvarētāju un zaudētāju – vienmēr jārīkojas un jādomā kopējā labuma virzienā, nevis jācieš sirdssāpes kārtējo nesaskaņu dēļ.
 • Rūpējies par sevi. Dažkārt var teikt, ka vīrieši nevar ciest sievietes, kuras pievērš pārāk lielu uzmanību savam izskatam. Bet tieši sieviete, kura prot parūpēties par savu izskatu, ir visu vīriešu slepeno sapņu objekts.

Nekrīti biežās histērijās. Vīrieši bēg no sievietēm, kuras katrā situācijā mēģina sevi pataisīt par upuri. Tu vari atļauties ik pa brīdim izraisīt nelielu skandālu, taču tad tam jābeidzas ar karstu seksu.

 • Neuzticēšanās nogalina mīlestību. Tā vietā, lai katru mīļu brīdi būtu greizsirdīga, pievērs vairāk uzmanības sev, izskatieties pēc iespējas labāk un dzīvo dzīvi pilnībā – tad viņš tevi vēlēsies vēl vairāk un netērēs laiku citām.
 • Bez kompleksiem. Šaubas par savu izskatu, figūru, apģērbu vai sociālo statusu mīt tikai tavā galvā. Tavs vīrietis tevi jau ir iemīlējis tādu, kāda tu esi, tāpēc atslābinies un esi labākā sevis versija, nevis salīdzini sevi ar citiem.
Kā "uzlauzt" vīrieti: visu laiku labākie mīlas padomi
Sekss.lv
 • Esi viņam atbalsts jebkurā dzīves situācijā. Vīrietim vienmēr ir jājūt tavs atbalsts un ticība viņa spēkiem. Tāpēc viņi tik bieži šķiras no tām, kas redz tikai viņu kļūdas.

Vīrieši neprot lasīt domas. Runā atklāti par savām vēlmēm, ja vēlies, lai tevi uzklausa un saprot, bet nekad prasīgā vai pavēlošā formātā.

 • Neatslābsti. Ilgtermiņa attiecībās ir pārāk viegli aizmirst, cik svarīgi ir saglabāt uguntiņu. Esi seksīga, pievilcīga, interesanta un tāda pati vai pat pievilcīgāka nekā tā sieviete, kurā viņš reiz iemīlējās.
 • Vīrietim vajag telpu. Nemēģini atņemt visu viņa laiku un uzmanību, baidoties, ka viņam bez tevis būs garlaicīgi vai viņš aizmuks. Vīrietim vajag laiku arī sev, draugiem un pārējai dzīvei.
Sekss.lv
 • Nepārcenties. Necenties pārāk viņam izpatikt. Viņš mīl un novērtē, ja viņu sagaida jaukas vakariņas vai ideāli izgludināts krekls, taču tas nenozīmē, ka tev tas jādara visu laiku. Viņam vajadzētu novērtēt tavu mīlestību un rūpes, nevis uztvert to kā kaut ko pašsaprotamu.

Slavē viņu. Ja vīrietis kaut ko ir sasniedzis, novērtē to un izsaki viņam komplimentu, pat ja tas ir kas niecīgs. Tad viņš strādās vēl vairāk, lai atkal izpelnītos tavu uzslavu.

 • Nesit viņu zem jostasvietas. Uzstādi sev mūžīgu tabu tām frāzēm, kuras (tu noteikti zini) viņu ir sāpinājušas visvairāk. Šajā jomā ietilpst jebkādi apvainojumi pret viņa vecākiem un bērniem.
 • Emocionālais balsts. Liec viņam zināt, ka tu viņu emocionāli atbalstīsi tik ilgi, kamēr vien viņam tas būs nepieciešams.
 • Neklusē. Partnera ignorēšana var šķist labākais veids, kā dot viņam labu mācību par samilzušo strīdu, taču patiesībā tas viņu padara dusmīgāku un izraisa patiesu naidu.
 • Tu nespēsi mainīt kādu, kurš nevēlas mainīties. Vari mēģināt ļaut vīrietim tevi labāk iepazīt un parādīt viņam pareizo piemēru, bet, ja viņš patiesi nevēlēsies mainīties, tad tev ir divi varianti: pieņem viņa trūkumus vai šķiries.

9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa

3 komentāri

 • 05.09.2022 18:57
  Kate
  0

  Ja vīrietis patiešām rūpējas par savu sievieti, viņam nekā netrūks!

 • 07.09.2022 01:08
  aaaa
  0

  vīrieši pielīp, kad tu dzīvo savu dzīvi un ņemies ar to, kas tev patīk

 • 07.09.2022 20:11
  Nerea
  0

  Gudrs vīrietis izvēlēsies gudru (un varbūt arī skaistu) sievieti, bet dumjš – tikai skaistu.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4549
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1845
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1580
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1456
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
416
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
350
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
482
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
8
159
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
439
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
5
204
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
7
1580
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
5
497
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim