Padomi  Aktualitātes  
1
529

Īpašās Ziemassvētku seksa pozas, kas tev noteikti jāizmēģina

Ziemassvētki ir došanas laiks – vārda burtiskajā nozīmē. Tāpēc parūpējies, lai Tavs partneris/partnere tiktu pienācīgi apmierināta un būtu gatava starot visas svētku nakts garumā. Esi aktīvs un izmēģini savus spēkus pie kamīna, eglītes un pat sniegotā mežā. Lai savus svētkus padarītu nedaudz piparotākus, izvēlies sekojošās Ziemassvētku seksa pozas, kas piedos dzirkstelīti jūsu attiecībām. Kas neriskē, tas nedzer šampanieti! Aiziet!

Ziemeļbriežu stils

Ziemassvētku seksa pozas

Ziemeļbriežu stils tradicionāli ir vairāk pazīstams kā iekārdinošā ‘doggy style’ jeb sunīšu poza. Ierādi savam nerātnajam Ziemassvētku vecītim vietu pie kamīna, noliecies četrrāpus un izrotā savu galvu ar matu stīpiņu, kas papildināta ar ziemeļbrieža ragiem līdzīgiem elementiem. Lai intīmo svētku brīdi padarītu vēl krāšņāku un aizraujošāku, izdomā izaicinošu pirms spēles stāstu. Kā būtu ar sekojošo: nerātnā ziemeļbriežu meitene bez atļaujas ir izgājusi no salatēva mitekļa, un vecītis viņu pieķer lakstojoties gar citu, viņa baram nepiederošu ziemeļbriežu tēviņu. Kā gan mazo draiskuli sodīt? Ļaujiet iztēlei vaļu!

Salaveča palīdze

Šī poza ir īsta mīlestības poza, kurā būtu vēlams atrasties guļus stāvoklī uz sāniem – vienam aiz otra. Arī šajā svētku variantā lieti noderēs kāds īpaši kaismīgs pirms spēles stāsts, kas jūsu emocijas ievedīs pavisam jaunā baudas līmenī.

Ietērpies seksīgā svētku stila apakšveļas komplektā un liec savam Ziemassvētku vecītim sevi iekarot!

Viņš noteikti būs priecīgs par seksuāli atraisošo skatu, kas pavērsies no viņa skata punkta.

Salavecis ierodas pilsētā

Ziemassvētku seksa pozas

Lai gan šis nosaukums ir elpu aizraujošs, šī poza ir domāta tikai un vienīgi sievietes baudai. Kad savu labo darbiņu esi jau paveikusi un Tavs svētku karalis jau mirdz aiz baudas pārplūduma, liec viņu pie darba! Ziemassvētku vecītim ir dāvana tieši Tev – kārdinoša orālā bauda turpat pie svētku eglītes! Orālais sekss uz dīvāna malas, vai pie tik tikko iekurta kamīna, ir viss, kas Tev ir vajadzīgs burvīgam vakara noslēgumam.

Zvaniņš skan

‘Zvaniņš skan’ ir mums visiem labi pazīstamā poza ‘69’. Lielisks nosaukums un garantēta bauda jums abiem.

Iezvaniet svētku zvaniņus vēl skaļāk un gūstiet neaizmirstamu Ziemassvētku prieku!

Esiet radoši un izmēģiniet arī apvērsto ‘69’ pozas variantu. Asu izjūtu cienītājiem noteikti jāizmēģina šī poza mīkstajā piemājas sniedziņā vai turpat uz mājas sliekšņa sniegbaltā paklājiņa. Svētlaimīgas sajūtas garantētas! Ko jūs vēl gaidāt? Aši pie darba!

Vāverīte riekstus skaita

Vāverīte riekstus skaita

Protams, Ziemassvētkos nedrīkst aizmirst arī par nerātnā salatēva alkstošajiem riekstiņiem, kas tā vien lūdzas pēc Tavas uzmanības. Kā iepriecināt vīrieša sēkliniekus, vienlaikus nododoties īpaši kvēla mineta sniegšanai? Ar vienu roku pieturi nerātnā salatēva locekli, kamēr otra roka var brīvi un mierīgi nodarboties ar viegliem, un maigiem riekstiņu glāstīšanas manevriem. Nekā sarežģīta – viņam patiks!

Atcerieties, ka arī svētku laikā nevajadzētu aizmirst par pienācīgu sagatavošanos kvēlajiem kopā būšanas brīžiem, proti, savlaicīgas prezervatīvu, lubrikantu un dažnedažādu sajūtu pastiprinošo līdzekļu iegādes. Lai nerātni un orgasmiem bagāti Ziemassvētki! Ho, ho, ho!

1 komentārs

  • 08.12.2020 08:13
    Anna
    0

    jātniece atrodas virspusē, tomēr apgriezti – ar muguru pret partnera seju.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5668
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2182
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
5
2081
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
0
1707
45 labākās seksa pozas – 2. daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
16
317
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
510
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
407
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
387
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
197
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
621
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Aktualitātes  
7
427
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Padomi  
6
263
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz