Aktualitātes  
0
330

Kas vīriešus kaitina seksā? Lietas, ko nevajadzētu darīt nekad

Lai gan daudz tiek runāts par sievietēm un to, kas viņām patīk un nepatīk gultā, vai mēs to pašu varam teikt par vīriešiem? Vai mēs zinām, kas vīriešiem NEpatīk seksa laikā? Viņi par to visdrīzāk nekad arī nerunās, taču sievietes dara daudzas mazas lietas, kas viņiem liek saviebties, un tam vajadzētu pievērst uzmanību.

  • Starp visām lietām, kas vīriešiem nepatīk seksa laikā, netīra apakšveļa viennozīmīgi ierindojas pirmajā vietā. Tīras apakšveļas valkāšana ir nepieciešama arī higiēnas nolūkos. “Vecmāmiņas apakšbikšu” valkāšana ir vēl viena lieta, kas nosit vīriešu garastāvokli. Ja pacentīsies un ietērpsies sarkanā apakšveļā, un, vēl labāk, ja gan augša, gan apakša būs saskaņota vienā krāsā, tas būs garants viņa neviltotai sajūsmai.
  • Pieaugušajiem paredzētu filmu skatīšanās un pēc tam atteikšanās nodarboties ar seksu ir vēl viens apbēdinošs scenārijs, ar kuru nebūs mierā lielākā daļa vīriešu.

Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā

  • Vīriešiem patīk aktīva līdzdalība seksa laikā, un viņiem nepatīk darīt visu darbu vieniem pašiem, tāpēc, ja tu būsi tikai “ņēmēja” un nedarīsi pilnīgi neko, tu neierindosies viņa labāko seksa partneru sarakstā. Vīrieši vēlas, lai viņu partneres būtu vienlīdz iesaistītas seksa laikā.
  • Sakot, ka visu laiku esi nogurusi, (protams, tieši tajā brīdī, kad viņš ierosina nodarboties ar seksu), liek tev izklausīties neieinteresētai un vienlaikus atstāj viņu neapmierinātu.
  • Vīriešiem arī nepatīk, ja sievietes seksa laikā runā par saviem bijušajiem puišiem. Tas viss ir pagātnē un viņi īsti nevēlas to zināt.
  • Un nobeigumā, ja tu uzreiz no gultas sprintā skriesi uz dušu, tas neatstās īpaši patīkamu pēcgaršu. Vienīgais, ko viņš nodomās, – ka sekss tev liek justies tā, it kā uz tevis nupat būtu izgāzta vesela atkritumu krava, kas liek viņam pašam justies netīrām.
0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7651
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5668
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
4028
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
3006
8 iezīmes, kas padara tevi mazāk pievilcīgu

Komentētākie

Aktualitātes  
18
487
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
754
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
579
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
352
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
4028
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
1
1030
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5668
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
367
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises