Aktualitātes  
0
251

Ko darīt ar sievieti, kura nesasniedz orgasmu?

Sieviešu orgasmu jomā situācija ir daudz sliktāka nekā vīriešu, jo lielākoties starp pāriem guļamistabā pastāv plaisa. Liela daļa sieviešu, mīlējoties ar partneri, nesasniedz orgasmu. No otras puses, gandrīz visi vīrieši sasniedz baudas virsotni.

Nav brīnums, ka lielāko daļu laulības šķiršanu ierosina sievietes. Seksa terapeitiem visbiežāk nākas atbildēt uz jautājumu, kā attiecībās saglabāt kaisli. Arī vecums un rutīna nav kaisles draugi. Lai uzturētu dzirkstelīti, jāpiepūlas ir abiem partneriem – jāiegulda darbs, jo nekas nenotiek pats no sevis. Labā ziņa ir tā, ka sieviete var sasniegt orgasmu vairākos veidos. Ja jūsu mīļotā nesasniedz orgasmu kopā ar jums, ir pienācis laiks mainīt situāciju un izmēģināt jaunas metodes guļamistabā.

Kāda ir sajūta, sasniedzot orgasmu, cik ilgi tas ilgst?

Orgasmu parasti raksturo kā ritmisku dzimumorgānu saraušanos. Orgasms ir uzbudinājuma kulminācija. Sievietes maksts un dzemde saraujas, pulss un asinsspiediens paaugstinās, kam seko vislielākā garīgā un fiziskā relaksācija. Parasti orgasma vilnis ilgst no dažām sekundēm līdz pusminūtei, bet nereti tas var būt ilgāks.

Kāda ir atšķirība starp sieviešu un vīriešu orgasmiem?

Vīrieša orgasms būtībā arī ir ritmiskas muskulatūras kontrakcijas, taču tās ilgst īsāku laiku nekā sievietēm. Vīriešiem, sasniedzot orgasmu, parasti notiek ejakulācija, lai gan orgasms un ejakulācija nav savstarpēji saistīti.  

Kā apmierināt sievieti, lai viņa katru reizi sasniegtu orgasmu?

Sievietes orgasmu var piedzīvot dažādos veidos. Ieviesiet dažādību guļamistabā un aizmirstiet par galvassāpēm, kas ieperinājušās gultā.  

Nesasniedz orgasmu. Ko darīt? Sekss.lv

1. Sāc ar klitoru

Klitors ir pārklāts ar baudas nerviem. Sievietei, kura nekad nav piedzīvojusi orgasmu, baudas ceļojums jāsāk, stimulējot klitoru. Dažām sievietēm patīk, ja masē kaunuma lūpas, citām – klitoru. Tavs mērķis ir uzzināt, kurš punkts rada vispatīkamākās sajūtas. Pārliecinies, ka uz klitora ir uzklāts lubrikants, un sāc masēt ar spirālveida kustībām ap klitoru. Esi pacietīgs, jo, lai sasniegtu orgasmu no pirkstu vai mēles kustībām, ir nepieciešamas 20 – 40 minūtes. Ja šobrīd tev nav tik daudz laika, iegādājieties seksa rotaļlietu ar klitora sūkšanas funkciju. Tā rada gaisa spiedienu, kas imitē tādas sajūtas, kādas parasti nodrošina vīrieša mute. 

2. Nākamā pietura – G punkts

Pirms ķeries klāt G punktam, ir prātīgi aiziet pačurāt, jo tie paši muskuļi, kas kontrolē urīnpūsli, piedalās arī vaginālajā orgasmā. G punkts atrodas sievietes maksts priekšējā sieniņā – ne dziļāk par rādītājpirksta garumu. Ir būtiski saprast, ka, gadījumā, ja sieviete nav maksimāli uzbudināta, šo punktu itin viegli iespējams palaist garām. (Sīkāk par to lasi šeit – Mistiskais G punkts – kas tas ir un kur tas atrodas?).

Atrodi baudas punktu un stimulē to līdz viņa sasniedz orgasmu! Atceries, ka sieviete nav naudas maks, kurā var rakņāties. Baudas punkts ir jāstimulē viegli. Ar pirkstiem veic apļveida ritmiskas kustības turp un atpakaļ. Maini ritmu, ātrumu un spiedienu līdz atradīsi, kas sievietei ir vispatīkamākais. Ja pirksti nogurst, vari izmantot G punkta vibratoru.   

3. Cik daudz orgasmu var sasniegt vienā vakarā? Tik, cik vēlies! 

Jauktā orgasma gadījumā vienam dalībniekam jābūt klitoram. Otra stimulācijas zona var būt, piemēram, krūtsgali vai anālā atvere. Abu baudas nervu vienlaicīga stimulācija izraisīs īpaši spēcīgu orgasmu, kas viļņveidīgi pārņems visu ķermeni. G punkta un klitora kombinācija darbojas 100%. Ja viņas acīs nemani dzirkstelīti, izmēģini krūtsgalu pakodīšanu, krūšu skūpstīšanu, anālo spraudni, kāju glāstīšanu, vienlaikus masējot klitoru.

4. Slepenais sapnis – sekss ar diviem vīriešiem? 

Fantāzijas ir sievietes seksuālās apetītes vitamīns. Populārākā fantāzija ir sekss ar diviem vīriešiem vienlaicīgi. Pastāstīt vīrietim par savām fantāzijām ir nopietns izaicinājums. Bet varbūt tas ir tā vērts! Anālā stimulācija var izraisīt tikpat spēcīgu kulmināciju kā klitorālais orgasms.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5087
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
7
1578
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  Aktualitātes  
3
1522
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
5
1460
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
284
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
415
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
359
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
351
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
390
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
4
245
Poza, kurā sievietes necieš mīlēties
Aktualitātes  
12
359
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
0
402
Orālais sekss: kaitīgs vai veselīgs?