Aktualitātes  
0
366
Pīrsings intīmā vietā – vai tas ir tā vērts?

Skaistuma un erotiskās labsajūtas dēļ cilvēki ir gatavi uz pašām trakākajām lietām, kā piemēram šie vīrieši, kas izvēlējušies iegūt tetovējumu uz dzimumlocekļa. Mazliet piezemētāk būtu izvēlēties pīrsingu šajā intīmajā vietā. Ja arī jums ir radusies vēlme uz šādu eksperimentu, savā dārgākajā vietā ielikt kādu smuku gredzentiņu, tad ir jāizvērtē visi iespējamie plusi un mīnusi šādai…

Skaistuma un erotiskās labsajūtas dēļ cilvēki ir gatavi uz pašām trakākajām lietām, kā piemēram šie vīrieši, kas izvēlējušies iegūt tetovējumu uz dzimumlocekļa. Mazliet piezemētāk būtu izvēlēties pīrsingu šajā intīmajā vietā. Ja arī jums ir radusies vēlme uz šādu eksperimentu, savā dārgākajā vietā ielikt kādu smuku gredzentiņu, tad ir jāizvērtē visi iespējamie plusi un mīnusi šādai izvēlei. 

Plusi +

Lai sasniegtu jaunus baudas kalngalus, sievietes un vīrieši ir gatavi darīt visu. Arī ielikt pīrsingu intīmā ķermeņa daļā. Sievietes caurdur klitoru, kroku virs tā, kaunuma lūpas. Vīrieši caurdur locekļa galviņu, priekšādiņu, sēkliniekus. Tikpat populāri ir krūtsgalu, nabas un mēles pīrsingi.

Girl's Versus Boy's – Piercing Guide

Tiek uzskatīts, ka tas rada papildu baudījumu partnerim. Uzskata, ka pīrsings palielina dzimumorgānu jutīgumu, bagātina izjūtas dzimumakta laikā un rada intensīvākas sajūtas orgasma laikā.

Vēl jau ir arī mūžīgā cilvēku vēlme izrādīties. Kas var būt lieliskāks par citu šokēšanu un uzmanību, kad atkailinoties tie ierauga mazo nieciņu, kas rotā intīmo vietu. Atkailinoties pirtī vai svingeru pasākumā, tas būs lielisks iemesls sarunas uzsākšanai un jaunu draugu iegūšanai.

Mīnusi

Diemžēl intīmais pīrsings nes sev līdzi augstu risku iegūt dažādas infekcijas. Tas ir iespējams, jo var iekaist caurdurtā vieta, var būt alerģija uz svešķermeni, t.i. pīrsingu. Dūriens pats par sevi var būt neveiksmīgs, palielinot infekciju risku. Rezultātā jūs bonusā ekstrēmām izjūtām varat iegūt viegli ārstējamas bakteriālas infekcijas vai sliktākajā gadījumā arī HIV un hepatītu.

A Full Guide To Vagina Piercings: Risks, Benefits, Photos & More

Alerģija uz pīrsinga riņķīti var izpausties kā apsārtums, nieze, uzpampums, dūriena vietas nejutīgums. Nedzemdējušām sievietēm neiesaka pārdurt krūts galus, jo tas vēlāk var radīt sarežģījumus ar bērna zīdīšanu. Vīrietim jārēķinās ar to, ka var gadīties neveiksmīgi caurdurt locekļa galviņu, kā rezultātā var pazust jutīgums, rasties urinēšanas problēmas, audu plīsums, problēmas ar potenci.

Ja tomēr izvēlaties caurdurt, tad jāatceras, ka attiecīgā vieta prasīs pastiprinātu un pareizu higiēnu. Ar seksu, kamēr dūruma vieta nebūs pilnībā sadzijusi, nodarboties nedrīkst, jo pretējā gadījumā ir iespējams iegūt smagus audu bojājumus, infekcijas, sāpes. Labākajā gadījumā rēta dzīs ilgāk, kā vajadzētu.

Viena būtiska detaļa, ko parasti piemirst – intīmais pīrsings traucē un apgrūtina prezervatīva lietošanu. Cauram prezervatīvam taču nav nekādas praktiskas nozīmes. Diemžēl, pateicoties pīrsingam, prezervatīvi plīst, radot papildus risku infekcijām, STS un nevēlamai grūtniecībai.

Un tagad, apsverot visus plusus un mīnusus, vai vēlme ar mehānisku iejaukšanos dažādot intīmo dzīvi nav pazudusi?

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
0
2312
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
0
1307
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
0
1271
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Fantāzijas  Aktualitātes  Vēsture  
0
573
Hentai – japāņu multfilmas pieaugušajiem

Komentētākie

Padomi  Aktualitātes  
1
312
Īpašās Ziemassvētku seksa pozas, kas tev noteikti jāizmēģina
Aktualitātes  
1
99
Skarbā patiesība: vīrieši atzīst, ka tieši sievietes bieži izvēlas seksu bez prezervatīva
Slavenības  Aktualitātes  
1
254
Piedauzīgā Keilija Svensone – nedēļas meitenes rubrika
Aktualitātes  
1
36
Kāpēc otrs krāpj?

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
0
136
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
0
1307
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  Aktualitātes  
0
214
Lietas, ko vīrieši klusībā cer sagaidīt no sievietēm gultā
Aktualitātes  
0
41
Pandēmijas laikā cam-meitenes strādā plastikāta nodalījumos
Šis lauks ir obligāts
0/ 0