Aktualitātes  
6
643

Pīrsings intīmā vietā – vai tas ir tā vērts?

Skaistuma un erotiskās labsajūtas dēļ cilvēki ir gatavi uz pašām trakākajām lietām, kā piemēram šie vīrieši, kas izvēlējušies iegūt tetovējumu uz dzimumlocekļa. Mazliet piezemētāk būtu izvēlēties pīrsingu šajā intīmajā vietā. Ja arī jums ir radusies vēlme uz šādu eksperimentu, savā dārgākajā vietā ielikt kādu smuku gredzentiņu, tad ir jāizvērtē visi iespējamie plusi un mīnusi šādai izvēlei.

Plusi +

Lai sasniegtu jaunus baudas kalngalus, sievietes un vīrieši ir gatavi darīt visu. Arī ielikt pīrsingu intīmā ķermeņa daļā. Sievietes caurdur klitoru, kroku virs tā, kaunuma lūpas. Vīrieši caurdur locekļa galviņu, priekšādiņu, sēkliniekus. Tikpat populāri ir krūtsgalu, nabas un mēles pīrsingi.

Girl's Versus Boy's – Piercing Guide

Tiek uzskatīts, ka tas rada papildu baudījumu partnerim. Uzskata, ka pīrsings palielina dzimumorgānu jutīgumu, bagātina izjūtas dzimumakta laikā un rada intensīvākas sajūtas orgasma laikā.

Vēl jau ir arī mūžīgā cilvēku vēlme izrādīties. Kas var būt lieliskāks par citu šokēšanu un uzmanību, kad atkailinoties tie ierauga mazo nieciņu, kas rotā intīmo vietu. Atkailinoties pirtī vai svingeru pasākumā, tas būs lielisks iemesls sarunas uzsākšanai un jaunu draugu iegūšanai.

Mīnusi

Diemžēl intīmais pīrsings nes sev līdzi augstu risku iegūt dažādas infekcijas. Tas ir iespējams, jo var iekaist caurdurtā vieta, var būt alerģija uz svešķermeni, t.i. pīrsingu. Dūriens pats par sevi var būt neveiksmīgs, palielinot infekciju risku. Rezultātā jūs bonusā ekstrēmām izjūtām varat iegūt viegli ārstējamas bakteriālas infekcijas vai sliktākajā gadījumā arī HIV un hepatītu.

A Full Guide To Vagina Piercings: Risks, Benefits, Photos & More

Alerģija uz pīrsinga riņķīti var izpausties kā apsārtums, nieze, uzpampums, dūriena vietas nejutīgums. Nedzemdējušām sievietēm neiesaka pārdurt krūts galus, jo tas vēlāk var radīt sarežģījumus ar bērna zīdīšanu. Vīrietim jārēķinās ar to, ka var gadīties neveiksmīgi caurdurt locekļa galviņu, kā rezultātā var pazust jutīgums, rasties urinēšanas problēmas, audu plīsums, problēmas ar potenci.

Ja tomēr izvēlaties caurdurt, tad jāatceras, ka attiecīgā vieta prasīs pastiprinātu un pareizu higiēnu. Ar seksu, kamēr dūruma vieta nebūs pilnībā sadzijusi, nodarboties nedrīkst, jo pretējā gadījumā ir iespējams iegūt smagus audu bojājumus, infekcijas, sāpes. Labākajā gadījumā rēta dzīs ilgāk, kā vajadzētu.

Viena būtiska detaļa, ko parasti piemirst – intīmais pīrsings traucē un apgrūtina prezervatīva lietošanu. Cauram prezervatīvam taču nav nekādas praktiskas nozīmes. Diemžēl, pateicoties pīrsingam, prezervatīvi plīst, radot papildus risku infekcijām, STS un nevēlamai grūtniecībai.

Un tagad, apsverot visus plusus un mīnusus, vai vēlme ar mehānisku iejaukšanos dažādot intīmo dzīvi nav pazudusi?

6 komentāri

 • 23.06.2021 00:25
  Ivo
  0

  Pazīstu meiteni ar pīrsingu TAJĀ vietā. Ir tīri forši un izskatās smuki.

 • 20.04.2022 15:25
  Rita
  0

  Pīrsings tur lejā ļoti sāpot. Mīlēšanās ilgu laiku nepatīkama. Viegli dabūt infekcijas. Ja lieto prezervatīvu, tas plēšot prezervatīvu. Uzzināju, vienai draudzenei bija, ļoti nožēloja.

  • 21.04.2022 13:50
   Fiona
   0

   Cik ilgi dzija?

   • 21.04.2022 15:08
    Rita
    0

    Man naba dzija 3 mēnešus. Tur lejā vajadzētu dzīt vēl ilgāk…

 • 21.04.2022 17:59
  Fiona
  0

  Rita – tik ilgi?? 😮 😮

 • 22.04.2022 00:11
  T
  0

  man 3 mēneši drīzāk šķiet ārtri. Nabā man dzija vismaz gadu!!! ja ne ilgāk, daudz suloja utt. Atceros kā mocījos, bet viss labs, kas labi beidzas. 😀

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5313
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3755
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2219
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3755
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  Aktualitātes  
3
5313
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
337
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?