Aktualitātes  
1
410

Pīrsings intīmā vietā – vai tas ir tā vērts?

Skaistuma un erotiskās labsajūtas dēļ cilvēki ir gatavi uz pašām trakākajām lietām, kā piemēram šie vīrieši, kas izvēlējušies iegūt tetovējumu uz dzimumlocekļa. Mazliet piezemētāk būtu izvēlēties pīrsingu šajā intīmajā vietā. Ja arī jums ir radusies vēlme uz šādu eksperimentu, savā dārgākajā vietā ielikt kādu smuku gredzentiņu, tad ir jāizvērtē visi iespējamie plusi un mīnusi šādai…

Skaistuma un erotiskās labsajūtas dēļ cilvēki ir gatavi uz pašām trakākajām lietām, kā piemēram šie vīrieši, kas izvēlējušies iegūt tetovējumu uz dzimumlocekļa. Mazliet piezemētāk būtu izvēlēties pīrsingu šajā intīmajā vietā. Ja arī jums ir radusies vēlme uz šādu eksperimentu, savā dārgākajā vietā ielikt kādu smuku gredzentiņu, tad ir jāizvērtē visi iespējamie plusi un mīnusi šādai izvēlei.

Plusi +

Lai sasniegtu jaunus baudas kalngalus, sievietes un vīrieši ir gatavi darīt visu. Arī ielikt pīrsingu intīmā ķermeņa daļā. Sievietes caurdur klitoru, kroku virs tā, kaunuma lūpas. Vīrieši caurdur locekļa galviņu, priekšādiņu, sēkliniekus. Tikpat populāri ir krūtsgalu, nabas un mēles pīrsingi.

Girl's Versus Boy's – Piercing Guide

Tiek uzskatīts, ka tas rada papildu baudījumu partnerim. Uzskata, ka pīrsings palielina dzimumorgānu jutīgumu, bagātina izjūtas dzimumakta laikā un rada intensīvākas sajūtas orgasma laikā.

Vēl jau ir arī mūžīgā cilvēku vēlme izrādīties. Kas var būt lieliskāks par citu šokēšanu un uzmanību, kad atkailinoties tie ierauga mazo nieciņu, kas rotā intīmo vietu. Atkailinoties pirtī vai svingeru pasākumā, tas būs lielisks iemesls sarunas uzsākšanai un jaunu draugu iegūšanai.

Mīnusi

Diemžēl intīmais pīrsings nes sev līdzi augstu risku iegūt dažādas infekcijas. Tas ir iespējams, jo var iekaist caurdurtā vieta, var būt alerģija uz svešķermeni, t.i. pīrsingu. Dūriens pats par sevi var būt neveiksmīgs, palielinot infekciju risku. Rezultātā jūs bonusā ekstrēmām izjūtām varat iegūt viegli ārstējamas bakteriālas infekcijas vai sliktākajā gadījumā arī HIV un hepatītu.

A Full Guide To Vagina Piercings: Risks, Benefits, Photos & More

Alerģija uz pīrsinga riņķīti var izpausties kā apsārtums, nieze, uzpampums, dūriena vietas nejutīgums. Nedzemdējušām sievietēm neiesaka pārdurt krūts galus, jo tas vēlāk var radīt sarežģījumus ar bērna zīdīšanu. Vīrietim jārēķinās ar to, ka var gadīties neveiksmīgi caurdurt locekļa galviņu, kā rezultātā var pazust jutīgums, rasties urinēšanas problēmas, audu plīsums, problēmas ar potenci.

Ja tomēr izvēlaties caurdurt, tad jāatceras, ka attiecīgā vieta prasīs pastiprinātu un pareizu higiēnu. Ar seksu, kamēr dūruma vieta nebūs pilnībā sadzijusi, nodarboties nedrīkst, jo pretējā gadījumā ir iespējams iegūt smagus audu bojājumus, infekcijas, sāpes. Labākajā gadījumā rēta dzīs ilgāk, kā vajadzētu.

Viena būtiska detaļa, ko parasti piemirst – intīmais pīrsings traucē un apgrūtina prezervatīva lietošanu. Cauram prezervatīvam taču nav nekādas praktiskas nozīmes. Diemžēl, pateicoties pīrsingam, prezervatīvi plīst, radot papildus risku infekcijām, STS un nevēlamai grūtniecībai.

Un tagad, apsverot visus plusus un mīnusus, vai vēlme ar mehānisku iejaukšanos dažādot intīmo dzīvi nav pazudusi?

1 komentārs

  • 23.06.2021 00:25
    Ivo
    0

    Pazīstu meiteni ar pīrsingu TAJĀ vietā. Ir tīri forši un izskatās smuki.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3075
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1429
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1350
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
992
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
154
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
184
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
9
136
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
8
115
Kāpēc sievietes krāpj?

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
5
233
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
6
1429
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
9
136
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
4
108
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss