Stāstiņi  Piedzīvojumi  Aktualitātes  
2
669

Tetovējums uz locekļa – reāli pieredzes stāsti

Kādā vīriešu veselības portālā nesen tika publicēta intervija ar ļoti īpatnēju tetovētāju vārdā Džeidena Mūna (viņas darbi aplūkojami šeit). Viņa izceļas ar to, ka ir viena no pirmajām tetovētājām pasaulē, kas sāka veidot mākslu arī uz vīriešu dzimumlocekļiem. Toreiz, kad viņa pirms divām desmitgadēm sāka nodarboties ar tetovēšanu, sievietes – tetovētājas bija sastopamas visai reti. Toties heteroseksuāli puiši, kuri vēlējās sev tetovējumu uz locekļa, pārsvarā nebija ar mieru, ka to dara vīrietis, tāpēc vērsās pie viņas.

Tas ir ļāvis Mūnai kļūt par starptautiski atzītu dzimumorgānu tetovējumu mākslinieci. Vīrieši pie viņas dodas no dažādām vietām, lai iegūtu tetovējumu tieši tur lejā, un bieži atzīstas, ka jau gadiem ilgi ir vēlējušies šādu tetovējumu, bet ir bijis grūti atrast mākslinieku, kurš būtu gatavs to darīt.

Kā notiek tetovēšanas process?

Populārs uzskats ir tāds, ka klientam visu tetovēšanas laiku ir ‘sacēlies’. Mūna savas dzīves laikā ir tetovējusi simtiem, ja ne tūkstošiem dzimumlocekļu, un ne reizi nav gadījies, ka kādam būtu ‘stāvējis’ visu tetovēšanas laiku.

Guess who I got tattooed on my butt! : DickButt

“Puišiem patīk man pirms seansa stāstīt – ‘Ak, man laikam visu laiku būs ciets loceklis’,” saka Mūna. Viņa jokojot pat piesola klientiem iedot tūkstoš dolāru, ja viņi visu seansa laiku spēs noturēt savu locekli erekcijas stāvoklī, taču līdz šim tā nav gadījies.

Tomēr tetovēšanas procesa sākumā dzimumloceklim kādu brīdi IR jābūt cietam, lai varētu uzzīmēt tetovējuma trafaretu. Kāds 33 gadus vecs vīrietis Hugo Reynaga, kuram uz dzimumlocekļa ir uztetovēta krītoša zvaigzne, atzīst, ka tā bijusi grūtākā procesa daļa.

Viņš stāsta, ka vairākas reizes dabūjis doties uz tualeti, lai iegūtu erekciju, taču aizejot atpakaļ pie tetovētāja un novelkot bikses, tā atkal un atkal pazudusi.

“Mans loceklis kļuva ļengans brīdī, kad viņš to satvēra, lai sāktu zīmēt. Tas bija patiešām neērti.”

Galu galā Hugo spēja noturēties pietiekami ilgi, lai mākslinieks varētu pabeigt trafaretu.

Pin on Tattoos for women small

Faktiskās tetovēšanas laikā mākslinieks, kas veic tetovējumu, tur klienta locekli, lai nostieptu ādu ap to. Izstiepts, ļengans penis ir aptuveni tādā pašā garumā kā erektēts.

Vīriešu kārtas pārstāvji, kas vēlējušies iegūt sev uz locekļa tetovējumu, ir izdomājuši dažnedažādus radošus veidus, kā izstiept savu ‘draugu’. Kāds vīrietis, kuram uz locekļa ir uztetovēta melna sirds, stāsta ka procesa laikā aptinis savu draudziņu ap koka karoti.

Kāds 27 gadus vecs vīrietis ar Instagram iesauku Blew Velvet aptina savu locekli ap skārda bundžu kā tādu rokassprādzi. Šim vīrietim uz dzimumlocekļa ir trīs tetovējumi: uz tā galvas ir uztetovēts dundurs, tā vienā pusē ir vārds ‘goddess’ (latviski: dieviete) un otrā – viņa dzimšanas gads ‘1993’. (Blew Velvet OnlyFans kontā ir iespēja noskatīties pašu procesu, kā tiek aptetovēts viņa dzimumloceklis.)

Cik sāpīgi ir tetovēt dzimumlocekli?

Tas ir atkarīgs no tetovējuma izvietojuma. Ja to ir izlemts tetovēt uz dzimumlocekļa sāniem, tas ir salīdzinoši nesāpīgi (vismaz tā skaidro tie, kuri ir šo procesu izbaudījuši).

Tetovējumu māksliniece Mūna skaidro, ka lielākajai daļai vīriešu nav problēmu ar dzimumlocekļa sānu aptetovēšanu. Bet viss kļūstot īpaši dramatisks, kad ir jātetovē uz dzimumlocekļa galvas. Iepriekš pieminētais Blew Velvet, kam uz locekļa galvas ir dundurs – saka, ka šo sajūtu ir grūti izskaidrot.

“Tas ir kā orgasms tādā nozīmē, ka jūs to jūtat visā ķermenī, un tas uz laiku pārņem kontroli pār elpošanu. Tikai tā nav bauda, kas plūst caur tavu somatisko sistēmu, tās ir sāpes” viņš saka.

“Vienīgais, ko esmu izjutis līdzīgu tam, ir elektrošoks no teizera.”

kāpēc vīrieši izvēlas tetovējumu uz locekļa

Kāpēc cilvēki izvēlas dzimumlocekļu tetovējumus?

Tetovēšanas process ir ļoti personisks. Puiši izvēlas tetovējumus šajā privātajā vietā to pašu iemeslu dēļ, kādēļ viņi grib tetovējumus uz pleciem vai kājām. Tas var būt smieklīgs, sentimentāls, simbolisks, savdabīgs vai alternatīvs iemesls.

Kāds vīrietis stāsta, ka to izvēlējies, jo domājis, ka tas būtu smieklīgs, unikāls un labs veids kā uzsākt sarunu. Un tas tā esot. Bet tam ir arī viens mīnuss: ja kāds to redz, visticamāk tas ir tāpēc, ka gatavojaties nodarboties ar seksu. Apstāšanās un runāšana par tetovēšanas procesu var nomākt seksuālo uzbudinājumu.

“Vienu reizi kāds puisis saprata, ka man ir dzimumlocekļa tetovējums, un viņš pārtrauca savu darbību un sāka uzdot virkni jautājumu. Viņš tikai skatījās uz manu locekli, turot to rokās un analizējot manu tetovējumu,” stāsta Hugo.

Savukārt Blew Velvet atzīst, ka biežie jautājumi dažkārt ir ļoti kaitinoši, bet viņš joprojām priecājas par saviem locekļa tetovējumiem. Tas piedodot tam unikālu tēlu.

2 komentāri

 • 06.06.2021 23:41
  janis
  0

  KĀ VAR KAUT KO TĀDU DARĪT

 • 08.06.2021 07:24
  edmundsons
  0

  Je*** kaa var izdomaat taa dariit xd

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7786
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3752
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Piedzīvojumi  
16
502
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3752
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Stāstiņi  
11
7786
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Aktualitātes  
0
337
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Piedzīvojumi  
1
697
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts