Padomi  
3
342
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim

Lai nu kur, bet guļamistabā garlaicībai nav īstā vieta! Šoreiz apskatīsim sešas lietas, kuras ir vērts izmēģināt katram pārim, lai izdzītu vienmuļību no savas gultas un ielaistu tajā nedaudz pikantuma un kaisles. Izveidojiet vēlmju sarakstu “Jā / Nē / Varbūt”  Kopā ar mīļoto cilvēku sastādiet seksuālo fantāziju sarakstu (katrs atsevišķi) un pēc katras vēlmes atzīmē savu…

Lai nu kur, bet guļamistabā garlaicībai nav īstā vieta! Šoreiz apskatīsim sešas lietas, kuras ir vērts izmēģināt katram pārim, lai izdzītu vienmuļību no savas gultas un ielaistu tajā nedaudz pikantuma un kaisles.

Izveidojiet vēlmju sarakstu “Jā / Nē / Varbūt” 

Kopā ar mīļoto cilvēku sastādiet seksuālo fantāziju sarakstu (katrs atsevišķi) un pēc katras vēlmes atzīmē savu atbildi: “jā” – ja tu to patiešām vēlies izmēģināt, “nē” – ja tas tev ir pilnīgi nepieņemami un “varbūt” – ja pašreiz to vēl neuzdrošinātos darīt, bet, iespējams, izmēģināsi nākotnē. Apmainieties sarakstiem un skatieties, vai jūsu slepenās fantāzijas, par kurām nekad skaļi nerunājat, var kļūt par realitāti. Galu galā, atzīstiet, dažreiz ir grūti otrai pusītei atklāt savas neķītrās vēlmes. 

Spogulis guļamistabā

lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim

Vērot savas un partnera ritmiskās ķermeņa kustības seksa laikā ir viena no aizraujošākajām lietām. Ja esi nedaudz kautrīgs, tas nav jādara pilnā apgaismojumā. Iededziet sveces, lai būtu redzamas tikai jūsu ēnas, un pievērsieties arī vizuālajam baudījumam. 

Seksa rotaļlietas un lubrikants

Dažas erotiskas rotaļlietas var patiešām dažādot jūsu seksuālo dzīvi. Galu galā izvēle ir ļoti plaša. Varbūt vieniem patiks roku dzelži, bet citiem pietiks ar zīdainu acu pārsēju. Padomā par to un nebaidies eksperimentēt. 

Iegādājies lubrikantu un uzaicini savu mīļoto pievienoties tev dušā vai sagaidiet silto laiku, lai nodotos vasarīgai peldei ezerā, kur neviens jūs neredzēs. 

Izbaudi “egoistisku” nakti 

Katrs mīlošs cilvēks gultā cenšas pēc iespējas vairāk sagādāt prieku otram, bet, lai gūtu pēc iespējas lielāku gandarījumu seksa laikā, izmēģini noorganizēt kādu “egoistisko” nakti. Vienu vakaru visa uzmanība tiek pievērsta tikai tev, nākamajā – otram. Šī vienkāršā ideja ļaus jums pilnībā atpūsties un koncentrēties uz baudījumu. 

Vēl kārdinošāk 

lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim

Ejot dušā, neaizver vannas istabas durvis. Ļauj partnerim no malas tevi vērot. Ja vēlies sakāpinātākas sajūtas, piedāvā partnerim nodarboties ar seksu pie loga (ja nav ieslēgta gaisma, diez vai kāds jūs no ārpuses redzēs, taču jūs redzēsiet visu, kas notiek ārpusē). 

Vairāk pārsteigumu!

Sekss tieši pirms gulētiešanas? Noteikti nē! Negaidīts sekss aizrauj daudz vairāk, nekā paredzams un ieplānots seanss. Vienkārši pārsteidz viņu, kamēr viņš skatās televizoru vai sēž pie datora, atverot viņa bikšu rāvējslēdzēju. Ja vēlies pārsteigt savu sievieti, ļauj viņai cieši aizmigt vismaz uz pāris stundām, lai pamostoties viņa nebūtu aizkaitināta. Iededz guļamistabā sveces, lai radītu romantisku atmosfēru. Pieglaudies savai mīļotajai un maigi glāsti viņu. Nesteidzies, ķircini viņu, un liec viņai iekarst. Galvenais – nebaidieties eksperimentēt!

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
0
2385
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
0
1499
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
0
1375
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
1
544
Erotiskā pēršana – pamācība dibenu mīļotājiem

Komentētākie

Padomi  
7
184
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  Aktualitātes  
4
234
Kā runāt ar tuviniekiem par savu seksuālo orientāciju?
Padomi  
3
342
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim
Padomi  
3
98
Attiecības ar vecāku sievieti – jā vai nē?

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
0
1375
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
3
342
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim
Padomi  
3
113
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa
Stāstiņi  Padomi  Aktualitātes  
0
162
Viss ir vienkārši – būs sekss, būs arī attiecības

3 komentāri

 • 19.04.2021 16:01
  ww
  0

  spogulis pie gultas – iesaku

  • 23.04.2021 00:18
   Sarmis
   0

   ĻOTI GRIBU BET PARTNERE IR PRET. KAUTRIĪGA 🙁

   • 23.04.2021 10:15
    Ritvars
    0

    a tu nesaki viņai par spoguli.! ;DD

Lūdzu, ievadiet komentāru
0/ 0