Padomi  
2
282

Šīs pazīmes liecina, ka tavam vīrietim ir cita

Četru gadu laikā privātdetektīve Ali Mārša ir atklājusi neskaitāmus krāpšanas gadījumus, kā arī palīdzējusi atrast pazudušus cilvēkus un atgūt izkrāptu naudu. Ali stāsta par savu karjeru un veidiem, kā pamanīt, vai tavam partnerim ir cita, raksta thesun.co.uk.

“Viens no maniem pirmajiem klientiem bija vīrietis, kurš domāja, ka viņa sieva pret viņu izturas auksti. Katru trešdienas vakaru viņa devās ārpus mājas un atgriezās daudz laimīgāka, tāpēc viņam radās aizdomas, ka viņa krāpj,” stāsta Ali. Privātdetektīve atklāj, ka viņa ātri pamanīja, ka viņu kaimiņš iziet no mājas vienlaikus ar klienta sievu, tāpēc viņa sekoja abiem un atklāja viņu romānu.

Pēc Ali teiktā, viņa parasti diezgan ātri atklāj neuzticību – ilgākā izmeklēšana viņai prasīja trīs nedēļas. Sieviete stāsta, ka nesen palīdzējusi kādai klientei atklāt vīra romānu, un pa ceļam uzdūrusies vēl vienam šokējošam atklājumam. Ali stāsta: “Izrādījās, ka viņam ir ne viena vien mīļākā,turklāt izmeklēšanas laikā noskaidroju, ka viņš slepus nodibinājis uzņēmumu.”

Partnera neuzticību var nodot šādas 4 galvenās pazīmes:
 • Izmaiņas izskatā un garderobē – tas var liecināt, ka partneris ir iepazinies ar jaunu cilvēku, jo tas viņam šķiet kā “jauns sākums”.
 • Izmaiņas rutīnā – ja tavs partneris pēkšņi uzkavējas ilgāk darbā, taču iepriekš nekad tā nav darījis, vai dodas kaut kur, kur viņš iepriekš nav devies, tā var būt zīme, ka viņš ir neuzticīgs.
 • Pēkšņi aktīvs sportā – ja viņam parasti patīk atpūsties uz dīvāna pie TV, taču pēkšņi sāk regulāri apmeklēt sporta zāli, iespējams, ir pienācis laiks sarunai.
 • Uz telefona zvaniem atbild tikai pēc iziešanas no istabas. To bieži redzam filmās, taču tā notiek arī realitātē.

Kāpēc sievietes krāpj?

2 komentāri

 • 27.02.2023 18:02
  Archis
  1

  Būt par vīru tādu sievietei – labāk padoties un atrast citu 😀 jo rutīna var mainīties darba maiņas dēļ, varbut dabūja paagstinājumu un pienākumi vairāk,varbūt viņš vienkārši mainījis savu nostāju un strādā savādāk. Runājot pa telefonu, aiz pieklājības izeju no istabas (ja vien nav absolūti nekādas iespējas), jo man piemēram besī ja man kāds runā pa telefonu tieši blakus.

 • 27.02.2023 18:04
  Archis
  1

  Un sporta cienītājām – tad muld, ka viņš par daudz ēd, par maz kustās, un tad dusmojas, ja rūpējas par savu izskatu un veselību 😀 priecājieties, ka viņš kustās, ka sāk sportot, nevis dzer alu pie televizora

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7624
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5549
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4645
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
4059
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
977
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
634
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
844
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
333
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
779
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  Aktualitātes  
3
5549
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
357
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
1093
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas