Stāstiņi  Aktualitātes  
0
702

Smieklīgi stāsti iz nogribējušos senioru dzīvēm

50, 60, 70 un pat 80 +, jā, arī seniori vēlas uzdzīvot un par spīti cienījamam vecumam, kā arī virkni dažnedažādu veselības problēmu, grib nodarboties ar kaislīgu seksu! Gribēšana, protams, ir apsveicama lieta, taču ne vienmēr viss iet tik gludi kā cerēts. Portāls Sekss.lv tavam sestdienas vakaram ir sarūpējis 3 amizantus un īpaši neveiklus stāstiņus iz nogribējušos amerikāņu senioru dzīvēm. Lasi un smejies līdzi!

85 gadus veca pansionāta iemītniece dāvanā saņem klēpja danci

Klēpja dancis pansionātā

Kāda izklaidējoša nodarbe, tavuprāt, iederētos 85 gadus vecas pansionāta iemītnieces grandiozajā dzimšanas dienas jubilejā? Kā būtu ar puspliku striptīzdejotāju un īpaši draisku klēpja danci? Izrādās, ka tieši šādu ideju ierosināja un atbalstīja veseli 16 veco ļaužu pansionāta komitejas locekļi.

Lai gan, spriežot pēc jaudīgās ballītes foto liecībām, var noprast, ka draiski noskaņotā omīte par šo dzimšanas dienas pārsteigumu bijusi stāvā sajūsmā, viņas dēls konkrēto iestādi pēcāk iesūdzējis tiesā. Franklins, uzejot mātes arhīvos atrodamās fotogrāfijas, apgalvojis, ka tas ir ārkārtīgi nepiedienīgi – vienās apakšbiksītēs ietērptajam vīrietim esot jāsaņem sods!

Tālākā procesa gaita un tiesas sēdes gala iznākums plašākai publikai nav ticis izpausts, taču viens gan ir skaidrs – neķītrā omīte jauniņā censoņa biksītēs paspējusi sastūķēt vairāk nekā $ 150 ASV dolāru!

58 gadus vecā Marija griežas pie poličiem ar visai nepiedienīgu piedāvājumu

Smieklīgi stāsti iz nogribējušos senioru dzīvēm

Vēl kutelīgāks gadījums 2014.gada 25.februārī norisinājies ASV dienvidaustrumos, proti, saulainajā Floridas štatā. Kāda 58 gadus veca sieviete vārdā Marija Monteneza-Kolona izteikusi ārkārtīgi nepiedienīgu piedāvājumu konkrētā štata kārtības uzraudzības darbiniekiem. Sākotnēji izmisusī sieviete paziņojusi, ka viņas miesīgais dēls esot nozadzis viņas mirušā vīra automašīnu. Policijas pārstāvji, protams, nekavējoties reaģējuši un ieradušies sievietes norādītajā notikuma vietā.

Pēc formās tērpto vīriešu ierašanās, sievietes stāsts apgriezies teju vai par visiem 360 grādiem! Marija uzreiz vērsusies pie izskatīgākā no poličiem, un jautājusi, vai simpātiskais vīrietis ir precējies. Lai gan pārējie ierēdņi centušies vērst sievieti pie prāta, cienījamos gados iesoļojusī dāma neatlaidīgi turpinājusi sakot, ka jau vairākus gadus nav nodarbojusies ar seksu. It kā ar to jau nebūtu gana, Marija centusies sagrābt arī simpātiskā poliča locekli, lai iekārdinātu vīrieti uz seksuāla rakstura darbībām. Lieki piebilst, ka policistiem nācies nabaga gribošo daiļā dzimuma pārstāvi nekavējoties apcietināt par nepiedienīgu uzmākšanos kārtības sargu pārstāvim.

81 gadu vecs sirmgalvis pieķerts veicot nepiedienīgu aktu ar krūmāju

Smieklīgi stāsti iz nogibējušos senioru dzīvēm

Šis nepiedienīgais akts norisinājies tālajā 2016.gadā, kādā no Konektikutas mazajiem lauku ciematiņiem. 81 gadu vecais kungs vārdā Valiss, vēloties izbaudīt patīkami silto Jūlija pēcpusdienu, pieķerts īpaši netiklās darbībās ar savā pagalmā esošo krūmāju. Tas vēl nebūtu nekas, ja viņa 55 gadus vecā kaimiņiene nebūtu šo netiklo aktu iemūžinājusi ar savas mobilās ierīces palīdzību.

Draiski noskaņotais vīrietis, pamanot, ka tiek filmēts, esot mēģinājis piesegt savu kailo miesu ar pagalmā esošā grila vāka palīdzību. Lai gan gribošais sirmgalvis esot kaimiņienei izteicis nožēlu par savu netiklo rīcību, bargā kundze šā vai tā ziņojusi par šo ārkārtīgi amizanto notikumu vietējā štata kārtības uzraugiem.

Tā kā pierādījumi ir bijuši neapgāžami, policijai nācies veco krūmmīli apcietināt.

Ko īsti sirmgalvis mēģinājis paveikt ar krāšņā piemājas krūmiņa palīdzību? Nedz vērīgā kaimiņiene, nedz vienmēr darba gatavībā esošie kārtības sargi to neatklāj. Atliek vien ļaut savai iztēlei vaļu!

Varbūt arī tavu sencīšu pūriņā atrodami daži neveikli un īpaši smieklīgi stāsti ar neķītras erotikas piesitienu? Pastāsti tos arī mums, rakstot ziņu uz e-pastu: info@sekss.lv!

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7692
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
1
7514
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5263
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3613
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums

Komentētākie

Aktualitātes  
18
463
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
717
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
554
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Stāstiņi  
11
7692
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3613
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Stāstiņi  
11
7692
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Aktualitātes  
0
801
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5263
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?