Padomi  
6
405

Soli pa solim – kā uzbudināt sievieti?

Šī instrukcija noteikti jāizlasa vīriešiem, bet arī sievietēm par skādi nenāks to izpētīt. Pārbaudi, vai arī tu zini, kā uzbudināt sievieti.

Tā kā sievietes ķermenis un prāts nav tik ātri gatavs seksam, cik vīrieša, tad pieskārieni krūtīm un intīmajai zonai nav tas labākais starts priekšspēlei. Sievietei ir jāļauj iekarst!

Sāc ar pietuvošanos viņai no mugurpuses. Ne velti mēs sievietes klusībā ilgojamies pēc muguras masāžas. Glāsti un pieskārieni “iekustina” asinsriti. Pa lielajiem asinsvadiem tās sāk plūst ātrāk un aktīvāk, tuvojoties mazajam iegurnim, kur, kā zināms, jo aktīvāk riņķo asinis, jo lielāku orgasmu varam baudīt.

Viena no sievietes (un arī vīrieša) erogēnajām zonām ir pakausis. Nav brīnums, ka skūpstīšanās laikā gribam saķert un pabužināt partnera pakauša daļu. Šīs kustības vairo laimes hormonu izdalīšanos. Pačukstēsim mazu noslēpumu, kuru vari izmēģināt brīdī, kad vēlies pielabināties savam mīļotajam. Sarunas laikā pačubini viņa pakausi, glāsti un maigi pamasē, un runā, cik vien iespējams, zemā balsī (balsij gan jāskan dabiski). Tas dara brīnumu lietas! Vīrietis visticamāk piekritīs visām tavām iegribām.

Nākamais punkts, kur vērts pieskarties, lai maksimāli uzbudinātu sievieti – tā saucamais kaķa punkts starp lāpstiņām. Kad sievietei šo punktu masē, gribot negribot, viņa sajūt spēcīgu karstuma vilni kājstarpē.

Turpinājumā sievietei jāglāsta mugurkauls, virzoties arvien zemāk un zemāk. Īpašu uzmanību vērts pievērst krustiem un punktiem zem dibena vaigiem.

Kad sievietes dupsis ir kārtīgi izmasēts, tikai tad var pievērsties jutīgākajai sievietes ķermeņa daļai. Bet nekādā gadījumā uzreiz nevajag ķerties pie klitora masāžas vai kairināšanas! Tā vietā palūdz savam vīrietim pamasēt kaunuma lūpiņas (gan lielās, gan mazās). Tās var glāstīt un laizīt vai jebkā citādi apčubināt. Brīva vaļa fantāzijai!

Tikai tad, kad lielās un mazās kaunuma lūpiņas ir sacēlušās uz augšu, sieviete ir gatava seksam. Tad var tuvoties gan klitoram, gan uzsākt arī pašu dzimumaktu.

Jā, ja vēlies, vari pievērsties maksts iekšpuses stimulēšanai ar pirkstiem. Visuzbudinošākā vieta iekšpusē būs ar rievotu ādas pārklājumu. Vislabāk šo punktu var stimulēt arī mīlējoties sunīšu pozā.

Kas ar sievietes ķermeni notiek orgasma laikā? Maksts saraujas un pulsē. Un pretēji vīriešu paradumam tieši pirms paša orgasma kulminācijas kustības veikt ātrāk, dari otrādāk – kustības palēnini. Tad sieviete orgasmu izjutīs daudz dziļāk un patīkamāk.

Kurā diennakts laikā sekss ir vislabākais? Trijos pēcpusdienā. Mīlējoties ap pusnakti, ir vislielākais seksuālās enerģijas kritums. Izmēģini un pārliecinies par atšķirību!

6 komentāri

 • 24.05.2021 13:03
  Liene
  0

  Pilnībā varu piekrist autoram. Lielāko daļu esmu izmēģinājusi. Tiešām tas palīdz abiem izbaudīt seksu. Noteikti iesaku muguras masāžu kuru veic mīļotais cilvēks. Vienmēr ir labi rezultāti. 🙂

  • 24.05.2021 16:51
   Anna
   0

   Piekrītu! Šeit rakstītais kā naglai uz galvas!

   • 20.07.2021 18:23
    Dāmīte
    0

    +++ tieši tā

 • 24.05.2021 17:55
  hmm
  0

  kaut vairāk vīrieši šo zinātu 🙁

 • 24.05.2021 18:04
  Sinča
  1

  man nekad nav bijusi tik ilga piriekšspēle!!! 😀

 • 29.06.2021 23:23
  Olafs
  0

  Piekrītu par mīlēšanos dienas vidū. Pavisam cita lieta.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4372
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3890
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
812
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
627
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
325
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
585
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
1054
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem