Stāstiņi  Padomi  Aktualitātes  
1
383

Viss ir vienkārši – būs sekss, būs arī attiecības

Viņš grib seksu. Viņa vēlas romantiku. Guļamistaba atklāj visnotaļ zīmīgas atšķirības starp vīrišķo un sievišķo pasauli. Bieži vien mēs pat neapzināmies to, cik dažādi esam, kas savukārt rada neizpratni un dažos gadījumos pat liek partneriem atsvešināties vienam no otra. Kāds ir labu un veiksmīgu attiecību noslēpums? Vai izprotot un pieņemot vienam otra acīm redzamās un ne tikai redzamās atšķirības, mēs varam kļūt patiesi tuvi un baudīt lielisku seksu? Sekss.lv ir simtprocentīgi pārliecināts – būs sekss, būs arī labas attiecības!

Kāpēc sekss ir tik svarīgs?

Sekss ir svarīgs

Pastāv uzskats, ka sekss svarīgāks šķiet vīriešiem, turpretī sievietēm nozīmīga ir romantika. Parasti mēs īsti neapjaušam, kāpēc tas tā ir, un, neiedziļinoties šajās atšķirībās, sievietes nereti nenovērtē seksa nozīmi vīrieša dzīvē un nospriež, ka vīriešiem prātā ir tikai TAS. Kad sieviete atklāj cēloņus, kas rada šādu iespaidu, viņas uzskati par vīrieti mainās un nav vairs tik viennozīmīgi. Padziļinot izpratni par mūsu seksuālajām atšķirībām, ko radījuši vēsturiski un sociāli priekšnosacījumi, sieviete sāk saprast, kāpēc daudziem vīriešiem sekss ir līdzeklis, kas ļauj labāk saprasties un paust savu mīlestību. Ar seksa palīdzību vīrieša sirds kļūst pieejama, ļaujot izbaudīt maigas jūtas un remdēt savas slāpes pēc mīlestības.

Tā nu tas ir – sekss ļauj vīrietim tiekties pēc mīlestības, turpretī sieviete, jūtot mīlestību, ilgojas pēc seksa!

Vīrietis nereti pārprot sievietes alkas pēc romantikas. Viņam var likties, ka sieviete izvairās no seksa. Kad viņš to vēlas, bet partnere nav attiecīgā noskaņojumā, vīrietis var situāciju pārprast un justies atstumts. Vīrietis apzinās, ka sieviete parasti vispirms vēlas būt mīlēta un romantiski aplidota, un tikai tad alkst pēc seksa.

Gluži tāpat kā sievietei nepieciešama laba saprašanās ar savu partneri, lai viņa varētu mīlēt un justies mīlēta, vīrietim vajadzīgs sekss. Protams, vīrietis var izjust mīlestību arī citādi, bet visspēcīgāk sievietes mīla skar viņa dvēseles stīgas un iekaro sirdi ar lieliska (normāla, pilnvērtīga) seksa palīdzību.

Kas seksu dara tik lielisku?

Attiecības un sekss

Pirmkārt, attiecībām jābalstās uz savstarpēju mīlestību un izpratni. Uzlabojoties seksuālajām attiecībām, manāmi uzlabojas arī vispārējā saskaņa. Tas ir tikai likumsakarīgi. Baudot lielisku seksu, vīrietis sāk just mīlestību pret sievieti, savukārt sieviete saņem mīlestību, kas viņai, iespējams, trūkusi, līdz ar to uzlabojas savstarpējā saprašanās un pieaug tuvības līmenis.

Ja pārim ir radušās kādas domstarpības, dažkārt labāk ir nevis saasināt uzmanību uz savām problēmām, bet gan nodoties lieliskam seksam, kas acumirklī mazinās spriedzi un ļaus visu nokārtot daudz vieglāk.

Lielisks sekss ir visiedarbīgākais veids, kā iekarot vīrieša sirdi un palīdzēt viņam izjust un paust savu mīlestību pret sievieti. Baudot lielisku seksu, sievietes sirds atmaigst, tas ļauj viņai atslābināties un just partnera atbalstu arī citās savstarpējo attiecību jomās. Maigums jūtami uzlabo sievietes spēju saprasties, ļauj izturēties tā, lai vīrietis nejustos pakļauts.

Kā šis likums darbojas dzīvē?

Attiecības un sekss

Vai arī reālajā dzīvē viss norit tik vienkārši un likumsakarīgi? Par to, ka nerakstītais likums ‘’būs sekss, būs attiecības’’ strādā itin efektīvi arī parastās vidusmēra latvieša atiecībās, portālam ir gatava pavēstīt 28 gadus vecā Linda.

‘’Šis likums būtu jāievēro ikvienam pārim, kuru attiecības, mazāku vai lielāku sarežģījumu dēļ, ir nonākušas tādā kā strupceļā. Atvēliet laiku seksam! Ieplānojiet mīlēšanos, ja tas ir nepieciešams! Pieskarieties viens otram! Sekss liek stiprajam dzimumam sasparoties un atkal atgriezties tā sauktajā ‘’tikko iemīlējušies’’ attiecību stadijā. Sekss vairo mīlestību!’’ – daiļā liepājniece savā pārliecībā ir patiesi nelokāma.

Atceries, ka laiku pa laikam arī seksā ir nepieciešamas jaunas dvesmas! Pārsteidz savu partneri ar mazu devu asumiņa, lai atgādinātu, ka Jūsu attiecībās mokoši gurdenajai rutīnai nav vietas!

1 komentārs

  • 02.11.2022 13:41
    Serēna
    0

    “Ja pārim ir radušās kādas domstarpības, dažkārt labāk ir nevis saasināt uzmanību uz savām problēmām, bet gan nodoties lieliskam seksam, kas acumirklī mazinās spriedzi un ļaus visu nokārtot daudz vieglāk.” Cik reizes ir dzirdēts, ka šo tieši neiesaka… Kuram taisnība?

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5621
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Stāstiņi  
11
5499
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2336
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Padomi  Aktualitātes  
3
2146
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
314
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
503
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
404
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Stāstiņi  
11
5499
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
193
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Stāstiņi  
0
1445
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
11
5499
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  
2
613
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas