Padomi  
0
182

9 šķirtu vīriešu dzīves mācības: mīlestība neatrisinās visas problēmas

“Labāk mīlēt un zaudēt, nekā nodzīvot ar to trako cilvēku līdz mūža galam,” ir tikai viens no daudzajiem šķirtu vīriešu padomiem par laulību un tās beigām. Daudziem ir pieņemts sapņot par ideālo variantu, kad satiekas divas radniecīgas dvēseles, kuras nevar dzīvot viena bez otras, izveidot ģimeni un nodzīvot kopā līdz nāvei. Labi, varbūt ne visu mūžu, bet vismaz kādu laiku.

Taču jāskatās patiesībai acīs – lai gan pēdējos gados situācija ir nedaudz uzlabojusies, šķiršanās iespējamība joprojām ir ap 50 procentiem, raksta womansday.com.

Jāatzīst arī tas, ka mīlestību piedzīvojušie un to zaudējušie var lepoties ar ārkārtīgi vērtīgiem emocionāliem pārdzīvojumiem. Cilvēki, kuri savā dzīvē piedzīvojuši nopietnākas vilšanās, šķiet, pazīst sevi labāk. Tāpēc ir pienācis laiks dalīties ar dažām atziņām, kas varētu palīdzēt lasītājiem tikt galā ar attiecību problēmām. 10 šķirtu vīriešu dzīves mācības ikvienam, kas ir attiecībās.

1. Pirmkārt, jums ir jāparūpējas par sevi

«Manuprāt, nav iespējams būt kopā ar kādu romantiskā veidā, ja nerūpējies par sevi fiziskā, garīgā un emocionālā līmenī. Piemēram, es bieži piedzīvoju stresu un nevarēju atrast veidus, kā no tā atbrīvoties, jo pārāk daudz koncentrējos uz nepieciešamību iejusties laba partnera lomā,» pieredzē dalās 30 gadus vecais Mets.

2. Mīlestība neatrisinās visas problēmas

«Ir svarīgi zināt, kādas ir tavas būtiskākās prasības no partnera. Es nerunāju par maģistra grādu vai blondiem matiem, es runāju par patiešām svarīgām dzīves izvēlēm: bērni, darbs vai palikšana mājās utt. Ir ļoti svarīgi būt godīgam pret sevi un savu partneri par to, ko vēlaties. Ja atšķirības ir pārāk lielas, attiecības nevar pastāvēt. Mīlestība nevar atrisināt visu. Ne tikai tas, ka mīlestība tikai sarežģī lietas vēl vairāk, jo cilvēks domā, ka otrs var mainīties, viņš tā domā tikai šajā brīdī, ka noteikti tiks atrasts kompromiss. Taču patiesībā ir ļoti svarīgi stingri turēties pie savas pārliecības un, ja nepieciešams, nekavējoties atkāpties, kamēr no lielām sāpēm un ciešanām vēl var izvairīties,» apliecina 33 gadus vecais Eds.

3. Komplimentu patiesā nozīme

«Pasaki viņai, ka viņa ir skaista. Tā ir visu par šo tēmu rakstīto grāmatu pamatideja,» Kolins, 38 gadi.

4. Reālistisks dzīves izaicinājumu novērtējums

«Saprotiet, kā otrs cilvēks komunicē un kā atrast ceļu, kas ved vienam pie otra. Neveidojiet viltus ilūzijas. Realitāte ir tāda, ka dzīve kļūst tikai sarežģītāka un mulsinošāka, tāpēc jums ir jāsaprot vienam otru, jārunā un jārespektē otra pozitīvās un negatīvās īpašības,» Raiens, 40 gadi.

5. Vecums nav tikai skaitlis

«Nemaz nedomājiet par precēšanos, pirms jums nav 25 gadu. Par šo nav diskusiju. Neviens cilvēks sevi nepazīst, kamēr viņam nav 25 gadu,» savu kategoriskumu neslēpj 35 gadus vecais Brendans.

6. Intelektuālās komunikācijas izkopšana

«Es mūsu emocionālo un intelektuālo saikni novērtētu 10 ballu skalā, un, ja atbilde abos gadījumos nebūtu 7, es ar viņu šķirtos,» savu laimes formulu atklāj Breds (42 gadi).

7. Sirsnība ir vissvarīgākā lieta

«Vīrieši apprec sievietes, cerot, ka viņas nemainīsies, bet viņas to dara, un sievietes apprecas ar vīriešiem, domājot, ka viņi mainīsies, bet viņi to nedara,» ļoti trāpīgā domā dalās 43 gadus vecais Ēriks.

8. Status quo ir svarīgāks

«Nesamierinies ar kādu, kas tikai aizpilda tukšumu tavā dzīvē,» Stīvens, 40 gadi.

9. Mīli cilvēku tādu, kāds viņš patiesībā ir

«Ir jāpārliecinās, ka viņa katru dienu tevi mīl tādu, kāds tu patiesībā esi, kam tu tici, no kurienes tu esi,» nešaubās 34 gadus vecais Džino.

Mīti par vīriešiem un seksu, kas grauj attiecības

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6987
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3792
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
3156
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
2954
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
588
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
695
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
836
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
8
278
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
295
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
929
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  Aktualitātes  
3
3792
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
6
381
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz