Aktualitātes  
0
305

Jauns hobijs pasargā vīriešus no priekšlaicīgas ejakulācijas un pat pagarina erekcijas laiku

Priekšlaicīga ejakulācija ir viena no visbiežāk sastopamajām sūdzībām seksuālās veselības jomā. Lielākā daļa vīriešu to piedzīvo vienā vai citā dzīves posmā, un ne visi meklē palīdzību pie kvalificētiem speciālistiem. Zinātnieki veica pētījumu un secināja, ka jauns hobijs visdrīzāk pasargā vīriešus no priekšlaicīgas ejakulācijas un pat pagarina erekcijas ilgumu.

Priekšlaicīga ejakulācija var parādīties dažādu iemeslu dēļ – depresija, nemiers, vainas apziņa, stress, narkotikas, seksuāla vardarbība vai sava ķermeņa nepieņemšana.

Anglia Ruskin Universitātē tika veikts pētījums, kura dalībnieki bija 105 pacienti, kuriem diagnosticēta priekšlaicīga ejakulācija. Šajā eksperimentā tika pētīts, kā dalībniekiem varētu palīdzēt fiziskie vingrinājumi.

Uzmanību – tiem, kas guļamistabā vēlas saglabāt erekciju ilgāk, ir laiks atcerēties par jogu. Izrādās, ka viena jogas asana var palīdzēt vīriešiem, kuri cieš no priekšlaicīgas ejakulācijas – tā ir ‘uz leju vērstā suņa‘ poza.

Lasi arī: Sekss pēc 50 – padomi, ieteikumi un pārsteidzošas atklāsmes

Brīvprātīgie, kas praktizēja jogu, pamanīja, ka erekcijas laiks vidēji palielinājās no 26 sekundēm līdz pusotrai minūtei.

Kā norāda pētījuma autori, joga uzlabo reproduktīvās funkcijas, regulē hormonus, stimulē garīgo aktivitāti, palīdz efektīvāk kontrolēt faktorus, kas palielina priekšlaicīgas ejakulācijas risku, kā arī stiprina iegurņa pamatnes muskuļus.

Tika veikts vēl kāds pētījums, kurā 38 vīrieši nodarbojās ar jogu. Pēc diviem mēnešiem tika novērots, ka viņu seksuālā izturība palielinājās.

Pētījuma autori secināja, ka “joga ir droša, labi panesama un efektīva priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai, jo jogas asanas palīdz mazināt stresu un trauksmi.”

Trešajā pētījumā šajā jomā dalībnieki tika sadalīti trīs grupās. Pirmās grupas pārstāvji lietoja dapoksetīnu (30 mg), kas ir paredzēts priekšlaicīgai ejakulācijai. Otrās grupas dalībnieki skrēja vismaz pusstundu dienā, piecas dienas nedēļā, mēnesi. Trešās grupas dalībniekiem vajadzēja staigāt ne vairāk kā pusstundu dienā piecas dienas nedēļā.

Tika novērots, ka priekšlaicīgas erekcijas problēma tika efektīvi atrisināta grupās, kas skrēja un lietoja zāles. Tiesa, būtiskas atšķirības šo grupu dalībnieku rezultātos nebija, kas ļauj secināt, ka sports nav mazāk efektīvs kā medikamenti.

“Šie rezultāti ir balstīti uz pētījumiem, kuros piedalījās neliels skaits vīriešu. Šajā jomā ir vajadzīgi vairāk pētījumu, lai gan ir skaidrs, ka fiziskās aktivitātes var dot labumu visiem vīriešiem,” sacīja universitātes pasniedzējs Lī Smits.

Viņš uzsvēra, ka vingrošana ir izdevīga ne tikai vīriešiem, kuriem diagnosticēta priekšlaicīga ejakulācija: “Daudzi vīrieši ne vienmēr ir apmierināti ar savu seksuālo sniegumu, tāpēc dzīvesveida izmaiņas un noteiktu metožu izmantošana varētu palīdzēt pagarināt erekcijas laiku.”

Aizkavētā ejakulācija – kāpēc vīrietim ir grūtības sasniegt orgasmu?

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6982
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3788
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
2439
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1712
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
417
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
635
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
508
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
280
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
295
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
296
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
483
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
620
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?