Padomi  
0
186

Kas ir tas, kas nogalina sievietes seksualitāti: šo kļūdu pieļaušana tikai atbaidīs vīriešus

Dažas sievietes visai viegli spēj satricināt vīrieša zemi zem kājām, bet citas pat ar pēdējām pūlēm piedzīvo fiasko. Mēs nolēmām jums pastāstīt, kā strādāt pie savas seksualitātes un kādas kļūdas nevajadzētu pieļaut. Kas ir tas, kas nogalina sievietes seksualitāti?

Sievietes ir sapņainas un emocionālas būtnes (ar retiem izņēmumiem). Katra no viņām var pamodināt savas juteklības smalkākās stīgas, taču ne visas saprot, kādi faktori samazina viņu pievilcības pakāpi. Zemāk ir minēti faktori, kas tevi atstums no veiksmīga un nopietna vīrieša.

Nepareizi izvēlēts tēls

Mode mūsdienās ir demokrātiskāka nekā jebkad agrāk: tu vari valkāt praktiski jebko, vari izskatīties kā vien vēlies – ērti, izaicinoši, seksīgi utt. Pārskati savu garderobi un nebaidies atteikties no mūsdienu tendencēm, jo ​​sievišķība vienmēr ir bijusi, ir un būs modē.

Vīriešus nesaista visas tās modes galējības. Patiesība ir vienkārša un banāla – gadsimtiem ilgi vīriešus ir piesaistījis “smilšu pulksteņa” siluets: akcentēts viduklis, eleganti apavi kājās, plīvojoši svārki un viegls grims, kas uzsver dabisko skaistumu.

Nulle iekšējās enerģijas līmeņa

Lai arī cik brīnišķīgi tu izskatītos, ja tavs skatiens ir izbalējis un acis nogurušas un skumjas, vīrietim tu nebūsi seksuāli pievilcīga. Sieviete ir kā akumulators, kas tiek uzlādēts no ārējās vides un turpina darboties kā “barošanas avots” vīrietim. Viņi zemapziņā “ieslēdzas”, kad ir kopā ar sievietēm, kas piepildītas ar iekšējo enerģiju.

Tu neesi apguvusi ķermeņa valodu

Gaita, poza, žesti ir visspēcīgākie sieviešu ieroči. Pajautājiet precētiem vīriešiem, ko viņi atceras no pirmā randiņa ar meiteni, kuru vēlāk nolēma apprecēt. Diez vai viņi pieminēs kleitas krāsu un lūpu krāsas toni, taču noteikti pastāstīs par vieglo, pavedinošo gaitu.

Grūtības komunicēt

Veiksmīgs vīrietis meklē sev atbilstošu sievieti. Viņa ideālā kandidāte nerīkosies kā priekšniece vai drūma skolotāja, neslēpsies stūrī kā izbijusies pele. Īsta sieviete-sieva spēs uzturēt sarunu par saistošām tēmām, uzklausīt vīrieti un dot padomu, izteikt komplimentu, viņa spēs nodzēst jebkuru konfliktu un pacelt mīļotā cilvēka noskaņojumu. Pie tādas sievietes gribas atgriezties katru dienu.

Nespēja savaldīt emocijas

Greizsirdība, dusmas, histērija – pēdējais, ar ko vīrietis vēlētos saskarties ģimenes dzīvē. Sieviete, kas vairākas reizes dienā pāriet no asarām uz skaļu čīkstēšanu un atkal atpakaļ, neizskatās jauka. Tāda sieviete ir biedējoša. Tas ir absolūti neparedzami. Tu vari piedzīvot daudzas emocijas, bet tev nav nepieciešams tās visas izliet pāri savam partnerim. Vīrieši attiecībās novērtē komfortu un mājīgumu.

Mēģinājumi atbrīvoties no pārmērīgas seksualitātes

Ir sievietes, kuras daba ir apveltījusi ar paaugstinātu jutekliskumu. Kopš pusaudža gadiem viņas ieskauj fani, taču viņu nodomi nebūt nav nopietni. Apdedzinājušās no šīs attieksmes pret sevi, sievietes sāk “dzēst” savu dabisko seksualitāti: izvēlas apģērbu, kas nekrīt acīs, nelieto kosmētiku, agresīvi un neuzticīgi reaģē uz mazākajām vīriešu uzmanības pazīmēm. Šāda uzvedība nepalīdzēs izveidot spēcīgas un harmoniskas attiecības.

Tavs uzdevums šajā situācijā nav nodzēst dabas doto dāvanu, bet gan savilkt visus pārējos tavas sievišķības aspektus tikpat augstā līmenī. Tad vīrieši vairs neskatīsies uz tevi kā tikai uz iekāres objektu.

Tu neuzticies sev un nerealizē sevi

Tas ir visredzamākais un tajā pašā laikā visgrūtāk saprotamais aspekts. Kad sieviete zina, kurp viņa iet un ko vēlas sasniegt, viņa it kā lido pa dzīvi. Viņa apzinās savas vēlmes un aizsargā personīgās robežas. Viņa nejūt vajadzību koncentrēties tikai uz vīrieti, bet tajā pašā laikā viņa saprot partnera psiholoģiju un kompetenti veido attiecības ar viņu. Tiklīdz tu aizpildi savus personīgos “robus” – atrodi kaut ko, kas tev patīk, atlaid sāpes un šaubas par sevi, iemācies bez bailēm stāties pretī nākotnei – tu piepildīsies ar iekšējo gaismu. Tas ir daudz seksīgāk nekā spilgta lūpu krāsa.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6475
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2971
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
2374
45 labākās seksa pozas – 1.daļa
Padomi  
0
2360
45 labākās seksa pozas – 2. daļa

Komentētākie

Padomi  
9
541
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
619
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
236
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
778
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
243
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
795
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
6
321
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Piedzīvojumi  Padomi  
1
486
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt