Padomi  
1
136

Es vēlos vakaros, viņš - no rītiem… Ko iesākt, ja vēlmes pēc tuvības atšķiras?

Nav noslēpums, ka nereti vēlme pēc intīmas tuvības pāra starpā ir visai atšķirīga – kamēr viens spēj domāt vien par ikrīta kafijas krūzi, otrs cenšas iekvēlināt, savukārt vakaros, kad viens jūtas noguris, otram nekas nebūtu iebilstams… Kā izrādās, minētās atšķirības ir fizioloģiskas – pētījumi rāda, ka vīrieši patiesi biežāk vēlas mīlēties tieši no rītiem, savukārt…

Nav noslēpums, ka nereti vēlme pēc intīmas tuvības pāra starpā ir visai atšķirīga – kamēr viens spēj domāt vien par ikrīta kafijas krūzi, otrs cenšas iekvēlināt, savukārt vakaros, kad viens jūtas noguris, otram nekas nebūtu iebilstams…

Kā izrādās, minētās atšķirības ir fizioloģiskas – pētījumi rāda, ka vīrieši patiesi biežāk vēlas mīlēties tieši no rītiem, savukārt sievietes – dienas otrajā pusē. Tomēr vēlmju nesaderības rezultātā pāra attiecībās var mazināties ne tikai seksuālās dzīves kvalitāte, bet arī zust savstarpējā saikne.

Lai no tā izvairītos, iepazīsties ar ekspertu apkopotajiem ieteikumiem:

Kāds ir iemesls atšķirīgām vēlmēm pēc tuvības?

Vīriešiem mostoties, testosterona līmenis viņu organismā ir par 25 līdz 50 procentiem augstāks nekā pārējā dienas daļā, turklāt – jo ilgāks un dziļāks bijis vīrieša miegs, jo testosterona līmenis būs augstāks.

Savukārt sievietēm testosterona līmenis organismā ir ievērojami mazāks, turklāt no rītiem tas tieši samazinās.

Dažādās aptaujās arī noskaidrots, ka dienas laikā, domājot par mīļoto vīrieti, sievietes “sagatavojas” iespējamajam seksam, pakāpeniski radot iekāri un vēlmi pēc tuvības, bet vīriešiem tai pat laikā vēlme pēc seksa mazinās, krītoties testosterona līmenim.

Eksperti arī uzsver, ka sievietēm iekāres radīšanā vitāli nepieciešama ir emocionāla un vizuāla stimulēšana – patīkamas emocijas un labsajūta, ko radījis partneris.

Kā panākt līdzsvaru?

Lai gan ar dabas likumiem cīnīties nav iespējams, tos tomēr var nedaudz “apiet”. Pētījumi rāda, ka fiziskas aktivitātes paaugstina testosterona līmeni organismā pat 30 līdz 40 minūtes pēc treniņa.

Tāpat svarīga ir savstarpēja komunikācija, komplimenti un sapratne, kā arī cenšanās rast kompromisu.

Ja partneris vakaros ir noguris, iekvēlini viņu, pagatavojot vieglas vakariņas un sapošoties vai vienkārši pavedot ar pašas iniciatīvu.

Savukārt vīriešiem ieteicams parūpēties par savām mīļotajām – vienkārša virtuves uzkopšana partneres vietā, ļaujot viņai labāk atpūsties un ilgāk pagulēt, rezultēsies možākā noskaņojumā nākamajā rītā, kas, savukārt, nāks par labu jūsu centieniem dibināt tuvību.

1 komentārs

  • 28.04.2021 23:02
    4illpill@inbox.lv
    0

    Kaut kā neredzu ietekuma loģiku, tā pat kā saprātīga risinājuma problēmai. Ja vīrietis ir tik ļoti fiziski noguris, ja pat sexam nav spēka, tad diez vai viņam tas parādīsies ja ņemsies vēl pēc darba ar mājas darbiem. Tā pat ar sievietēm kuras pelna iztikai ārpus mājas. Diez vai viņas celsies divas stundas agrāk tikai dēļ mīlēšanās. Miegs un iekšējais miera stāvoklis ir daudz svarīgāks nekā sex, kaut gan tam arī ir liela nozīme gan veselībāi, gan attiecībām.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2994
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1605
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
4
1444
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  Aktualitātes  
1
881
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Padomi  
9
167
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
279
Sekss trijatā - vai ir tā vērts?
Padomi  
8
72
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
6
203
Soli pa solim - kā uzbudināt sievieti?

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
148
Sekss dušā - drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
1
81
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
4
1444
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
5
395
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim