Padomi  Aktualitātes  
6
276

Kļūdas, ko mīlēšanās laikā pieļauj teju katrs vīrietis

Intīmā dzīve ir gluži kā divvirzienu kustība, kurā sava artava jāsniedz abām pusēm – gan sievietei, gan vīrietim. Tomēr nereti kāds no abiem guļamistabā izturas vēsi, pat atturīgi, neiedziļinoties intimitātes trūkumos un problēmās. Apskatīsim tipiskākās kļūdas, ko guļamistabā piekopj teju katrs vīrietis.

Priekšspēle? Kas tā tāda?

Nereti vīrieši intīmajam notikumam var “pieslēgties” pavisam ātri, norādīts portālā “Web MD”. Tomēr sievietēm tas nenotiek tik ātri – viņas gaida uzmanības apliecinājumus, aplidošanu, glāstus un maigumu, kas vēlāk noved pie gultas priekiem. Daļa vīriešu ignorē šo atšķirību, kā rezultātā nesanāk ne intimitātes brīdis, ne prieks pašam, ne otrai pusītei.

Lai arī cik ļoti vīrietis gribētu apmierināt savu vēlmi sievieti iegūt pēc iespējas ātrāk, jāņem vērā arī otras puses vēlmes un vajadzības. Te var palīdzēt arī pati sieviete, norādot uz problēmas eksistenci – dažkārt partneris nemaz nenojauš, ka nepieciešamas citas taktikas, lai mīlas prieki izdotos. Tāpat vīrietim vajadzētu veidot saikni seksuālajā lauciņā. Pat tādi mazi mīlestības apliecinājumi dienas garumā, piemēram, apskāviens, skūpsts vai mīļa īsziņa, sievietē ļauj atplaukt vēlmei satikt savu partneri un vēlāk doties uz guļamistabu.

Foto: Unsplash

Atstrādātas pozas un mīlēšanās veidi

Vēl viena tipiska kļūda, ko bieži var izjust pāri ilgstošās attiecībās, – vīrietis katrā mīlēšanās reizē izmanto vienu un to pašu taktiku, veidu un pat pozu. Ja sākumā tas var nešķist problēmas vērts iemesls, laikam ejot, intīmajā dzīvē var iezagties neapmierinātība no sievietes puses. Pieņēmums, ka sieviete katru reizi vēlas vienu un to pašu, balstoties iepriekšējā pieredzē, ir absolūti maldīgs.

Sievietes vēlmes un vajadzības nosaka arī viņas ikmēneša cikls, garastāvoklis un brīža jutība. Kādai konkrētajā mīlēšanās reizē būs vēlme pēc karstasinīgākas nakts, citai – būs vēlme pēc mīļuma, apskāvieniem un maiguma. Lai arī kā justos sieviete, vīrietim nevajadzētu uztvert, ka sekss jāatkārto pēc iepriekšējās pieredzes. Tā vietā abiem vajadzētu izprast otra vēlmes konkrētajā situācijā – tām nav jābūt stīvām sarunām, bet gan, piemēram, priekšspēlēs veidā labvēlīgi pajautājot, kā šodien jūties, kāds ir tavs garastāvoklis un ko tu vēlies.

Tāpat vīriešiem jāuzmanās no pārlieku biežas mainības. Nereti pastāv uzskats, ka vairāk pozu, pēc iespējas dažādāki skūpsti un nemitīga mainība, ir intīmās dzīves stiprinātāji. Tomēr tikpat bieži sievietēm ir nepieciešama vien puse no piedāvātā klāsta. Viņas interesē tuvība, bauda un saskaņa, nevis nemitīga pāriešana pie nākamās gultas prieku aktivitātes.

Foto: Unsplash

Fiziskā tieksme pār emocionālo tuvību

Intīmā dzīve sastāv no fiziskās un emocionālās tuvības. Saprotams, ka pārim ir visas tiesības pašiem lemt par saviem gultas priekiem un izslēgt no sarunām jēdzienu emocijas. Tomēr lielākā daļa sieviešu vēlas ne tikai fizisku kontaktu, bet sajust otru personu un izjust abu kopīgo mirkli. Taču daļa vīriešu pieļauj būtisku kļūdu, nevēloties vai aizmirstot par emocijām, intimitātē ļaujot valdīt fiziskām dziņām, kas var neapmierināt otru pusīti.

Sievietēm ir tieksme mīlēšanās brīdī izmantot fantāziju. Tā tiek izmantota jau priekšspēles laikā, lai pēc iespējas labāk noskaņotos intīmajam brīdim. Savukārt, lai kungi nepieļautu šo kļūdu, jau tad ieteicamas pievienoties dāmas uzbudināšanas procesam. Tā var būt saruna, lomu spēle vai acu skatieni – katram pārim iespējami savi veidi, kā izpaust fantāzijas. Tāpat lieliski noder kādas seksuālas atmiņas, kas, piemēram, saistītas tikai ar mīlniekiem. To atcerēšanās vien jau var radīt emocionāli saikni, kas noved pie pilnīgākiem gultas priekiem.

Neziņa par to, kā sievietei sagādāt baudu

Daudzi vīrieši nezina un pat necenšas izzināt veidus, kā sievietei sagādāt baudas virsotnes. Nav teikts, ka šis aspekts liekams vien vīriešu rokās, taču vīriešiem ir tikpat liela nozīme kā sievietēm, lai intīmā dzīve izdotos. Neskaitāmas sievietes vienkārši nespēj sasniegt orgasmu bez papildu stimulācijas, ko lieliski var palīdzēt veikt tieši vīrietis.

Te var palīdzēt dažādas tehnikas, uz kurām var norādīt sieviete, kā arī seksa rotaļlietas. Mūsdienās piedāvājuma klāsts ir pietiekami plašs, lai katrs pāris atrastu sev tīkamākās intīmās rotaļlietas, taču kungiem nevajadzētu tās uzskatīt par apdraudējumu, bet gan pieņemt kā pāra gultas dzīves sastāvdaļu. Tāpat var palīdzēt pavisam vienkārša izziņa seksuālajā literatūrā vai saruna ar otru pusīti, kas, visticamāk, spēj argumentēti izskaidrot, ko un kā viņa vēlas.

Foto: Unsplash

Aizmirst par pavedināšanas mākslu

Ne tikai vīriešiem patīk, ka viņus aplido un pavedina, arī lielākā daļa sieviešu vēlas to izjust un izbaudīt. Tomēr daļa kungu aizmirst par šo intīmā kontakta sastāvdaļu un pievēršas citām nodarbēm. Reizēm pat pavedināšana ir svarīgāka par visu pārējo, jo ļauj pārim izbaudīt vienam otru, iekārot un nodoties papildu stimulācijas procesiem.

Tas var attiekties gan uz sievietēm, gan vīriešiem – atrast sava partnera iecienītākos pavedināšanas veidus, piemēram, mutiskus pirms došanās uz guļamistabu, ziņu un zvanu veidā visas dienas garumā, vai fiziskās maiguma izpausmēs. Jāņem vērā, ka pavedināšana ir tas, ko vēlas abas puses, taču vīriešu gadījumā – nevajadzētu aizmirst, ka šo vajadzību izjūt arī sievietes.

Es zinu, ko vēlas sievietes!

Savukārt vēl cita kļūda vīriešu vidū ir pieņēmums, ka viņi zina, ko sieviete vēlas intīmajā dzīvē. Tas var būt skaidrojams no vairākām pusēm – sieviete pati nevēlas dalīties ar savām vēlmēm un vajadzībām vai tieši pretēji – nereti vīrieši izvirza nepamatotus pieņēmumus. Problēmu vēl vairāk uzkurina fakts, ka dāmas arvien biežāk izvēlas simulēt baudas virsotnes.

Ieteicams nebaidīties uzdot tiešus jautājumus, pat ja šķiet, ka sieviete izvairīsies no atbilžu sniegšanas. Tikai tā vīrietis var noskaidrot visu to, ko otra pusīte vēlas. Tāpat nevajadzētu izvairīties no detaļu noskaidrošanas, kas intīmo dzīvi balsta tikpat daudz, – jo vairāk sīkumu tiek uzzināts, jo vieglāk intīmo mirkli veidot pēc iespējas atbilstošāku sievietes vajadzībām. Savukārt izvairīšanās no patiesības pieņemšanas var novest ne tikai pie prieku zaudējušas gultas dzīves, bet arī attiecību šķobīšanās.

6 komentāri

 • 19.07.2021 16:09
  ...
  0

  uh kā kaitina tie “visa zinātāji”.

 • 22.07.2021 19:41
  Ivo
  0

  atstradatas pozas medz but ari sievietem!!

 • 02.09.2021 10:48
  Īōne
  0

  Vīrieši vispār maz ko zina par to, kā patīk sievietēm… Tāpēc jau sievietes te ir – lai viņiem to iemācītu…

 • 16.05.2022 22:54
  Meldra
  0

  man besi ja nav higiēna – nenogriezti nagi – apmatojums – smaka …. pee..

 • 18.05.2022 19:05
  Anna
  0

  Ir vīrieši, kuri domā, ka uzreiz jāslēdz iekšā piektais ātrums. Ķip, jo ātrāk kustēsies, jo lielāka bauda sievietei. Liels ātrums ir vajadzīgs beigās, kad sieviete ir ļoti uzbudināta!

  • 20.05.2022 22:10
   Janis Smits
   0

   jēga skriet ja to pašu var sasniegt ļoti lēnā tempā un citādākos paņēmienos? nav ko skriet, ir jābauda process

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6487
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2986
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
2378
45 labākās seksa pozas – 1.daļa
Padomi  
0
2364
45 labākās seksa pozas – 2. daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
373
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
578
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
464
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
442
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
244
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
798
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Aktualitātes  
0
254
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
10
529
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?