Padomi  
0
162

Ko NEDARĪT, lai atgūtu savu bijušo – tā iegūsi tieši pretēju rezultātu…

Kad vēlamies atgūt savu bijušo, dažkārt darām to, kas ne tikai nepalīdz, bet vēl vairāk atgrūž otru. Psihologi iesaka būt pacietīgiem un ļaut otram pieņemt lēmumu pašam: ja pastāvīgi atgādināsi par sevi un mēģināsi pierādīt, cik neaizvietojams esi, rezultāts, visticamāk, būs pretējs tam, ko vēlēsies. Tātad, no kādām kļūdām vajadzētu izvairīties, ja vēlies atgūt savu bijušo?

Nelūdzies!

Ja spēlēsi upuri, visticamāk, izraisīsi otrā aizkaitinājumu vai (vēl ļaunāk) tikai žēlumu. Padomā – vai patiešām vēlies, lai otrs būtu kopā ar tevi tikai aiz žēluma? Lai gan tas var šķist labs risinājums izmisuma situācijā, drīz sapratīsi, ka tā nav.

Lūgšana atgriezties var tikai padarīt tavu bijušo apņēmīgāku iet savu ceļu.

Nedod solījumus, kurus nevari izpildīt

Šķiršanās reizēm ir patiesi šokējoša, un kļūst grūti iedomāties, kā būs jādzīvo tālāk. Lai otrā pusīte neaizietu, reizēm ķeramies pie pēdējā salmiņa un apsolām ko tādu, ko vēlāk nevarēsim izpildīt. Lai gan izlīgums īslaicīgi var uzlabot attiecības, pēc tam parasti viss atgriežas ierastajās sliedēs un solījumi paliek tikai solījumi.

Ko NEDARĪT, lai atgūtu savu bijušo - tā iegūsi tieši pretēju rezultātu…

Nebombardē ar zvaniem un ziņām

Tie, kas vēlas atgūt savu bijušo partneri, dažkārt izmisīgi alkst pēc uzmanības: pastāvīgi zvana, raksta ziņas, e-pastus utt. Katram cilvēkam ir nepieciešams pietiekami daudz vietas un laika, tāpēc, pastāvīgi atgādinot par sevi, noteikti neko labu nesasniegsi.

Neskaitāmi neatbildēti zvani ir ne tikai kaitinoši, bet arī biedējoši.

Nemēģini izraisīt greizsirdību

Dažreiz mēs domājam, ka zaudēto mīlestību var atgūt, liekot otram just greizsirdību, bet parasti notiek pretējais. Ja soctīklos ieliksi fotogrāfijas ar “jauno sirdsāķīti” vai pieminēsi savas siltās jūtas pret citu cilvēku, noteikti neko nevinnēsi. Gluži pretēji, bijušais var uzskatīt, ka atpakaļceļa nav, jo ir taču atrasts jau aizstājējs. Turklāt daudzos gadījumos mēģinājums izraisīt greizsirdību izskatās ļoti samāksloti vai pat smieklīgi, tāpēc ar šādu uzvedību neko nepanāksi.

Neizrādi savas skumjas publiski

Ja sociālo tīklu kontos nemitīgi dalīsies ar savām emocijām, dažādām skumjām frāzēm utt., arī tas nedos vēlamos rezultātus. Šāda uzvedība parasti noved pie žēluma.

Ja tavs bijušais atgrieztos pēc tam, kad būtu redzējis tavus publiskotos skumjos tekstus, visticamāk, viņš to darītu aiz žēluma, bet ne tāpēc, ka patiešām vēlētos atgriezties.

Nesaki lietas, ko vēlāk nožēlosi

Jā, šķiršanās sāp, un nav nekas neparasts, ka jūties dusmu pilns, taču tas noteikti nenozīmē, ka tev ir jāpasaka viss, ko tajā brīdī domā par otru. Nesaki lietas, kuras vēlāk varētu nožēlot: ja izgāzīsi dusmas, iespējams, ka atpakaļceļa vairs nebūs. Dusmu brīdī neapvaino viņu vai viņa ģimeni. Ja vēlāk saiesiet kopā, tavi teiktie vārdi var atstāt aiz sevis sāpīgas rētas.

Neiesaisti citus cilvēkus

Dažkārt ceram, ja ar bijušo aprunājas kāds tuvs draugs, mamma, māsa, brālis u.c., varbūt viņš pārdomās un atgriezīsies, bet patiesībā citu cilvēku iesaistīšana var tikai vēl vairāk atstumt otru.

Jūsu attiecības ir jūsu abu jautājums, un neviens svešs viedoklis nepalīdzēs mainīt otra lēmumu.

Nekādas psiholoģiskas manipulācijas!

Tie, kas vēlas atgūt savu otro pusīti, diezgan bieži ķeras pie psiholoģiskām manipulācijām, kas parasti nav efektīvas, un vēl vairāk atsvešina bijušo partneri. Piemēram, pēc attiecību izjukšanas cilvēki sāk stāstīt citiem par to, cik daudz bija jāupurē otra labā, kas jāiztur, lai tikai partnerim būtu labi utt. Nedrīkst aizmirst, ka attiecības norisinās divu cilvēku starpā, un katrs no viņiem labprātīgi izlemj, ko var darīt otra labā. Attiecībās nevar būt piespiešanas: ja tu patiešām upurējies otra cilvēka labā, tas notiek tikai tāpēc, ka pats to vēlies. Atceries: psiholoģiskās manipulācijas noteikti nesniegs vēlamo mērķi: visticamāk, pēc šādām darbībām tiks sadedzināti visi tilti starp jums.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4400
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3906
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
952
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
818
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
629
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
325
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
601
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
2
1061
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem
Padomi  
3
194
Ērta disfunkcijas ārstēšana: 5 iespējas, kas pārsniedz ED tabletes