Padomi  
2
100

Lietas, ko ikdienā dara pāri, kuri ir apmierināti ar savu intīmo dzīvi

Intīmās dzīves kvalitāte ir atkarīga no daudziem faktoriem: seksuālās saderības, garastāvokļa, savstarpējās uzticības, spējas komunicēt, būt iejūtīgiem un saprast vienam otru. Intīmā dzīve ir kā mozaīka un tajā liela loma ir tieši fiziskajiem un psiholoģiskajiem faktoriem. Kad pāra attiecības iziet cauri medusmēneša fāzei, iestājas tuvības rutīna. Kā viss mainās un kā attiecībās atjaunot aizraušanos un dzirksti? Mazi soļi var dot lielu atšķirību. Apskatīsim, ko pāri, kuri ir apmierināti ar savām intīmajām attiecībām, dara katru dienu.

Atzīšanās mīlestībā

Tas izklausās tik vienkārši, bet pajautājiet sev, kad pēdējo reizi teicāt savam mīļotajam: “Es tevi mīlu”? Sakot, ka mīlat, jūs izrādāt pateicību par to, ko dara jūsu mīļotais. Tādā veidā jūs maināt un stiprināt savu saikni un tuvību.

Kaislīgi skūpsti, kad vien iespējams

Skūpsti diezgan bieži tiek atlikti otrajā plānā, it īpaši, ja intīmā dzīve nav tā spīdošākā. Kaislīgi skūpsti, kas ilgst vismaz 6 sekundes, var stiprināt jūsu attiecības – izrādās, ka skūpstīšanās laikā izdalās noteiktas vielas, kas liks just ciešāku saikni.

Došanās uz randiņiem

Randiņu laikā pāri var vienkārši justies kā pāri – kā mīļākie, nevis tikai draugi, kas dzīvo kopā, vai vecāki (protams, tas arī ir ļoti svarīgi). Randiņi ienes rotaļīgumu, jūs kļūstat tuvāki viens otram, kas arī piedod uguntiņu intīmajai dzīvei.

Ko ikdienā dara pāri, kuri ir apmierināti ar savu intīmo dzīvi?

Tuvība kā prioritāte

Labs sekss nenotiek bez piepūles. Pāri, kuri ir apmierināti ar savu intīmo dzīvi, cenšas noteikt prioritātes, mainot savu domāšanas veidu, noskaidrojot, kāda vieta seksam ir jūsu dzīvē un attiecībās, un negaidot, ka lietas notiks pašas no sevis. Daži pāri regulāri ieplāno laiku seksam, kad zina, ka nebūs noguruši, un tas palīdz saglabāt tuvību attiecībās.

Daudzveidības saglabāšana

Dzīve ir skaistāka, ja tajā atstāj vietu jaunām lietām. Mēģiniet to attiecināt arī uz seksu – izejiet no rutīnas, jo tas saglabā aizraušanos un palīdz izjust baudu. Padomājiet par to, kas tieši jums varētu būt patīkams, un ko jaunu jūs vēlētos ieviest savā seksuālajā dzīvē – kādas jaunas pozas, vietas vai seksa rotaļlietas, kas jums patīk.

Savu vajadzību izteikšana

Un vēl viens padoms. Neklusējiet, ja jums šķiet, ka jūsu attiecībās trūkst tuvības. Pirmais solis, kas jums jāveic, lai uzlabotu savu seksuālo dzīvi, ir biežāk jāsarunājas vienam ar otru tieši par savām seksuālajām vēlmēm.

2 komentāri

  • 20.10.2021 23:49
    ...
    0

    ..neizjūt pienākumu to bāzt acīs visiem apkārtējiem 🙂

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4458
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1825
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1574
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1433
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
339
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
412
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
157
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
468
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
431
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
194
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
3
259
7 lieliskas seksa pozas cilvēkiem ar lieko svaru
Padomi  
2
336
Pozas, kas sievietei garantēs spēcīgākos orgasmus