Aktualitātes  
0
218

Mīlēšanās neierastākās vietās: idejas, ieguvumi un trūkumi

Apnicis nodarboties ar seksu ierastajā gultā? Pavasarī un vasarā ir lielākas iespējas pamodināt aizsnaudušos kaisli, jaunas ierosmes mīlēties atrodot neparastākās vietās.

Ja negribas gaidīt siltu laiku, kad mīlētāju rīcībā ir pļavas, lauki un meži (ja vien tie nav privātīpašums), jāpamana, ka arī pašu mājā vai dzīvoklī bez gultas ir daudz citu vietiņu, kurās nodoties mīlēšanās priekiem. Vispirms jau – grīda. Protams, labāk, ja uz grīdas ir mīksts paklājs, taču arī caur paklāju tu diemžēl varēsi sajust, cik cieta ir grīda. Var pat palikt zilumi. Pozitīvi ir tas, ka parasti, atšķirībā no gultas, grīda nečīkstēs jūsu kaislīgo kustību ritmā.

Citas populārākās vietas dzīvoklī – vanna (rožu ziedlapiņas siltajā ūdenī vai putām pilna vanna, maigs apgaismojums – cik romantiski), virtuves galds (turpat pa rokai atrodami dažādi palīgmateriāli, ar ko noziesties un tad vienam otru aplaizīt), veļas mašīna (ja tā tobrīd darbojas, nebaudītas izjūtas sagādās mašīnas vibrēšana). Nevajag noniecināt arī citas dzīvokļa vietas, piemēram, uz ātro seksu no tuviniekiem var paslēpties tualetē. Ja sienas skapis ir pietiekami liels, dariet TO tajā.

Mīlēšanās neierastākās vietās: idejas, ieguvumi un trūkumi

Ja dzīvoklī visas vietas apgūtas, laiks spert soli pāri slieksnim. Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji var nedoties nekur tālu. Novakarē izšmauciet no mitekļa un skatiet pēc iespējām priekšspēlei liftā, seksam augšstāvu kāpņutelpā vai tuvākajā vārtrūmē. Ja bēniņu telpa vai izeja uz mājas jumta ir slēdzamas, izdomā kādu ticamu iemeslu, lai palūgtu pārvaldniekam atslēgu, taču tā vietā, lai liktu uz jumta solīto satelīta antenu, nodarbojies ar seksu tur.

Nākamā vieta, kur var nodarboties ar seksu, ir netālu no mājokļa, un tā ir garāža. Labi, ja tajā atrodas kāds galds, var nolikt matraci vai izmantot to pašu garāžā novietoto automašīnu. Automašīna droši vien ir viena no populārākajām vietām seksam uzreiz pēc mājām. Vēlams izvēlēties intīmām nodarbēm dienas tumšo laiku un nomaļu vietu. Braukšanas laikā gan neko tādu nevajadzētu darīt, tas ir bīstami!


Dodies pie dabas: ieteikumi baudpilnam seksam mašīnā

Sekss mašīnā – labākās pozas


Gada siltajā laikā mūsu rīcībā intīmām nodarbēm ir pieejama brīvā daba visā tās daudzveidībā. Meži, pļavas un ūdeņi vilina ar savu romantisko krāšņumu (ziedošas pļavas, siena šķūnis vai siena kaudze, telts, laiva, saulriets pie jūras) un biedē ar nepatīkamiem sīkumiem (kukaiņi un knišļi, visur iekļūstošās smiltis, sāļais vai netīrais ūdens). Neaizmirstams būs sekss kādā pamestā jaunbūvē vai mājā.

Mīlēšanās neierastākās vietās: idejas, ieguvumi un trūkumi

Nākamās vietas, kurās var mēģināt nodarboties ar seksu ārpus mājas, sauc par sabiedriskajām vietām un tās ir, piemēram, kinoteātris, parks, darbavieta, naktsklubs utt. Tev var laimēties atrast brīdi, kad tur cilvēku ir ļoti maz vai nav vispār. Vari atrast noslēgtus stūrīšus, kuros lielākas cerības netikt pamanītiem. Arī naktī parkā uz soliņa, iespējams, neviens jūs netraucēs. Mīlēšanos teltī diez vai kāds no malas pamanīs, taču vēl uzbudinošāku padarīt un adrenalīna pieplūdumu sekmēt var netālu atrodošos cilvēku soļi vai balsis.


Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt


Filmas ir padarījušas mīlēšanos pludmalē vai ūdenī teju par vienu no romantikas virsotnēm, taču, kā norāda ginekologi, jāatceras, ka upes, ezera un jūras ūdens satur sāli, mikroskopiskas baktērijas, arī smiltis un citus piemaisījumus, kas mīlēšanās laikā var maksts maigajā gļotādā radīt nobrāzumus, iekaisumu vai mikrofloras izmaiņas. Protams, to visu var izārstēt, bet vai vajag vispār piedzīvot, jālemj pašiem. Turklāt jārēķinās, ka lai mīlēšanās būtu patīkama, ir vajadzīgs pietiekami daudz maksts mitrinošā sekrēta, bet ūdens – vienalga, upē, jūrā vai vannā to no maksts izskalo, tādēļ faktiski mīlēšanās vajadzībām tā kļūst sausa, pat ja jūs guļat līdz ausīm ūdenī.

Nav daudz ticamu pētījumu par prezervatīvu lietošanu ūdenī, taču diezgan droši ir zināmas divas lietas. 1) karsts ūdens un hlors būtiski ietekmē prezervatīvu caurlaidību un tādējādi ievērojami mazina plānoto drošību. 2) ūdenī prezervatīvs var daudz vieglāk un arī nemanāmāk noslīdēt no dzimumlocekļa, līdz ar to atkal būtiski mazinot uzticamību un drošību, ko no tā abas puses sagaida.

Ja tas jūs sabaidīja, mīlējieties ne gluži ūdenī, bet laivā ezera vidū. Tiesa, nodrošinoties ar peldvesti vai peldriņķi rokai, ja nu peldētprasmes nav izcilas un laiva apgāžas.


Sekss ūdenī – vai tas ir droši?


Par labām vietām seksam diez vai varētu nosaukt cilvēku fantāzijās izsapņotās tādas vietas kā, piemēram, kapi, baznīca, muzejs, un ne jau tāpēc, ka kāds varētu iztraucēt. Sekss jau nav nekādas sacensības – jo trakāk, jo labāk. Citiem vārdiem sakot, vari to darīt jebkur, kamēr vien tas netraucē citus un neliek pašiem palikt par nekauņām un sabiedriskā miera traucētājiem.

Baudiet pavasari, vasaru un mīlestību! Nekur nevajadzētu aizmirst par kontracepciju, ērtībām un higiēnu! Un vēl novēlējums – lai par jums nevarētu teikt kā jokā – labā ziņa, sliktā ziņa. Labā ziņa – jūsu seksu pilsētas parkā neviens neredzēja. Sliktā ziņa – novērošanas kameras video ievietoja internetā un jau pirmajā dienā to noskatījās 3 miljoni lietotāju.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3705
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2202
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3705
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
1
842
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises