Padomi  
0
240

Orālā seksa tehnika, kas padarīs viņu traku

Jūs jau atrodaties gultā un esat gatavi teju visam, bet pēkšņi nezini, ko tieši viņš vēlas? Šim nolūkam mēs esam sagatavojuši dažus interesantus paņēmienus, kas uzbudinās jūs abus un palīdzēs dažādot jūsu seksuālo dzīvi. Tātad, orālā seksa tehnika, kas padarīs viņu traku pēc tevis!

Dari to lēni!

Orālā seksa uzsākšana prasa minimālu ātrumu. Deserts taču jāatstāj vēlākam laikam! Lai sāktu minetu, būs nepieciešams noskūpstīt viņa kaklu, krūtis, lēnām laisties zemāk, samīļot, noskūpstot un maigi pieskaroties dažādām ķermeņa daļām ceļā uz ilgoto mērķi.

Vīna korķis

No pirmā acu uzmetiena tas var šķist ne īpaši gudrs paņēmiens. Un vispār – korķviļķa un vīna pudeles spēle? Patiesībā viss ir ļoti vienkārši un līdz ideālajam rezultātam nebūs ilgi jāgaida.

Apskauj dzimumlocekļa galvu ar savām lūpām tā, it kā tu sūkātu konfekti, un izveido mutē vakuuma efektu. Tajā pašā laikā ar stingru satvērienu virzi savas plaukstas pa locekli uz leju, mainot rokas. Pēc pāris šādām plaukstas kustībām nedaudz paliecies atpakaļ un atbrīvo ķīlnieku no savas mutes. Šīs darbības izraisīs skaņu, kas atgādina atkorķētu vīna pudeli. Atkārto šīs darbības tik reižu, cik vien vēlaties. Svarīgi, lai rokās būtu pietiekami daudz lubrikanta, pretējā gadījumā tavas roku kustības vīrietim neizraisīs tās labākās sajūtas.

Orālais sekss
Sekss.lv

Vilinošais virpulis

Apņem dzimumlocekļa galvu un virzi ap to mēli. Tajā pašā laikā tev ir jāstrādā harmoniski ar abām rokām: viena roka iet no augšas uz leju, bet otra tai nepārtraukti seko. Nekustini tās vienkārši uz augšu un uz leju, bet iedomājies, ka kāp pa virvi. Neapstājies ne uz sekundi! Tajā pašā laikā ir vēlams veikt vertikālas galvas kustības. Vīrietim vajadzētu justies tā, it kā ap viņu darbotos simtiem roku, kas viņu ievelk siltā, vilinošā virpulī. Šīs metodes būtiskākais ir kustību sinhronizācija, jo tieši ritma izjaukšana var novērst vīrieša uzmanību. Tātad sievietei šeit ir svarīga koncentrēšanās.

Maigā brīze

Viņa erogēno zonu nervu galus var pamodināt neticami vienkāršā veidā, kas liks vīrietim no baudas drebēt. Šis paņēmiens ļaus tavam mīļotajam sajust mainīgo elpas vēsumu un siltumu. Dari to, kad viņa dzimumloceklis ir erekcijas stāvoklī.

Viegli uzpūti dzimumloceklim, sēkliniekiem un citām erogēnajām zonām. Mitrā āda no taviem mēles ceļojumiem un tavas elpas vēsums radīs brīnišķīgu kontrastu.

Starp citu, ja tev ir kārdinājums šādi palutināt vīrieti, dažreiz uzpūt vēsu, dažreiz karstu elpu. Šāds kontrasts viņu uzbudinās vēl vairāk. Lai uzlabotu sajūtas, iezied erogēnās zonas ar speciālu, sildošu vai atvēsinošu želeju.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3686
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1740
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1538
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1264
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
357
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
294
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
139
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
360
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
369
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
168
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
2
288
Pozas, kas sievietei garantēs spēcīgākos orgasmus
Padomi  
0
234
Sekss pludmalē: ko darīt, lai jūs nepieķertu?