Padomi  
4
424

Pazīmes, kas skaidri parāda, ka tev ir nepiemērots seksa partneris

Nodoties mīlas priekiem ar kādu ir lieliska izklaide – taču sekss tiek uzskatīts par labu tikai tad, kad apmierināts un laimīgs jūties gan pats, gan tavs seksa partneris. Mēs visi kādreiz dzīvē esam pieredzējuši mīļotā cilvēka savtīgumu un mēģinājuši uzņemties vainu par ne tik labi pavadītu nakti, nevis nosaukt lietas īstajos vārdos. Apskatīsim lietas, kas var notikt guļamistabā un kas pilnīgi noteikti apstiprinās to, ka tev blakus nav īstais cilvēks.

1. Tu izvairies no seksa ar viņu

Kad vien iespējams, tu atrodi attaisnojumus tam, ka nevari nodarboties ar seksu. Tu melo, par sāpošu vēderu, galvassāpēm, muguras sāpēm, drudzi. Tikpat labi tu vari aizbildināties, ka esi pārāk noguris, jo pagājušajā naktī nevarēji izgulēties vai šī bija grūta diena. Vai arī tu nesaki neko, jo tev vienkārši nav noskaņojuma. 

2. Ir labāki laika pavadīšanas veidi

Seksa laikā tu neizbaudi mirkli, drīzāk skaiti minūtes, kad tas beigsies. Tā vietā, lai būtu klātesošs, tu prāto par visu pārējo, kas jādara. Tu slepenībā ceri, ka sekss beigsies pēc iespējas ātrāk, lai turpinātu citus darbus.

3. Tu gandrīz nekad nebeidz

Noteikti tavam partnerim nevajadzētu būt vienīgajam, kam ir orgasms. Tev to vajadzētu baudīt tikpat bieži. Tomēr, ja viņš ir vienīgais, kas gūst labumu no dzimumakta, jums vajadzētu nopietni parunāt par šo tēmu.

4. Tu tēlo orgasmu

Par orgasmu nevajadzētu melot nekad. Pareizais cilvēks zinās, kā tevi vislabāk apmierināt gultā. Viņš arī sapratīs, ka kāda iemesla dēļ tev nav pareizā noskaņojuma, lai turpinātu. Tev nekad nevajadzētu melot par šīm lietām un izjust spiedienu. 

5. Tu pieskaraties sev, nevis ļauj to darīt otram

Ja labprātāk intīmām nodarbēm nodoties vienatnē, nekā pavadi laiku ar partneri, kaut kas nav kārtībā. Jūsu attiecībās vienkārši kaut kā pietrūkst. 

6. Starp jums nav kaisles

Tu nejūties iekārdināts un īsti nevēlies būt dzimumattiecībās ar šo cilvēku. 

7. Tu seksa laikā domā par kādu citu

Tu nekoncentrējies uz cilvēku, ar kuru esi gultā. Tu neizbaudi jūsu ķermeņus saskaramies. Tu sapņo par savu bijušo vai kādu slavenu filmu zvaigzni.

8. Tu vēlies padarīt savu partneri laimīgu

Tev patiesi neinteresē sekss, un izģērbies tikai tādēļ, ka vēlies padarīt savu partneri laimīgu. Tu vēlies, lai otrs to izbauda, ​​bet, ja būtu jāizvēlas tev, tu ar seksu nemaz nenodarbotos.

4 komentāri

 • 05.02.2023 15:55
  peh
  0

  par problēmām nekad nevajag runāt uzreiz pēc seksa

 • 07.02.2023 09:00
  Anna
  0

  Kā vispār seksa laikā ir iespējams domāt par kādu citu? Es piemēram nedomāju ne par vienu. Pat ne par savu vīrieti. Es koncentrējos uz fizisko aspektu un parasti tikai uz to, ko jūtu vai daru es pati. Ja man vajadzētu fantazēt par citu, man būtu aktīvi jākoncentrējas uz to, kas atkal apgrūtinātu koncentrēties uz baudas sajūtu.

  • 07.02.2023 22:07
   avenīte
   0

   cilvēki seksa laikā domā???!

   • 14.02.2023 15:44
    Janis Smits
    0

    jā, daudzas sievietes seksa lakā nespēj izslēgt prātu, kas savu laik iznīcina iespēju sasniegt O. bet ja jūs esat kā Anna – tad noteikti jums tas izdosies ne reizi vien, pat ja partners ir nekāds

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7514
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5263
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4303
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3829
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
942
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
623
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
805
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
317
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
3
5263
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
348
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
1045
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
194
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem