Padomi  
0
197

Pazīmes, kas skaidri parāda, ka tev ir nepiemērots seksa partneris

Nodoties mīlas priekiem ar kādu ir lieliska izklaide - taču sekss tiek uzskatīts par labu tikai tad, kad apmierināts un laimīgs jūties gan pats, gan tavs seksa partneris. Mēs visi kādreiz dzīvē esam pieredzējuši mīļotā cilvēka savtīgumu un mēģinājuši uzņemties vainu par ne tik labi pavadītu nakti, nevis nosaukt lietas īstajos vārdos. Apskatīsim lietas, kas…

Nodoties mīlas priekiem ar kādu ir lieliska izklaide - taču sekss tiek uzskatīts par labu tikai tad, kad apmierināts un laimīgs jūties gan pats, gan tavs seksa partneris. Mēs visi kādreiz dzīvē esam pieredzējuši mīļotā cilvēka savtīgumu un mēģinājuši uzņemties vainu par ne tik labi pavadītu nakti, nevis nosaukt lietas īstajos vārdos. Apskatīsim lietas, kas var notikt guļamistabā un kas pilnīgi noteikti apstiprinās to, ka tev blakus nav īstais cilvēks.

1. Tu izvairies no seksa ar viņu

Kad vien iespējams, tu atrodi attaisnojumus tam, ka nevari nodarboties ar seksu. Tu melo, par sāpošu vēderu, galvassāpēm, muguras sāpēm, drudzi. Tikpat labi tu vari aizbildināties, ka esi pārāk noguris, jo pagājušajā naktī nevarēji izgulēties vai šī bija grūta diena. Vai arī tu nesaki neko, jo tev vienkārši nav noskaņojuma. 

2. Ir labāki laika pavadīšanas veidi

Seksa laikā tu neizbaudi mirkli, drīzāk skaiti minūtes, kad tas beigsies. Tā vietā, lai būtu klātesošs, tu prāto par visu pārējo, kas jādara. Tu slepenībā ceri, ka sekss beigsies pēc iespējas ātrāk, lai turpinātu citus darbus.

3. Tu gandrīz nekad nebeidz

Noteikti tavam partnerim nevajadzētu būt vienīgajam, kam ir orgasms. Tev to vajadzētu baudīt tikpat bieži. Tomēr, ja viņš ir vienīgais, kas gūst labumu no dzimumakta, jums vajadzētu nopietni parunāt par šo tēmu.

4. Tu tēlo orgasmu

Par orgasmu nevajadzētu melot nekad. Pareizais cilvēks zinās, kā tevi vislabāk apmierināt gultā. Viņš arī sapratīs, ka kāda iemesla dēļ tev nav pareizā noskaņojuma, lai turpinātu. Tev nekad nevajadzētu melot par šīm lietām un izjust spiedienu. 

5. Tu pieskaraties sev, nevis ļauj to darīt otram

Ja labprātāk intīmām nodarbēm nodoties vienatnē, nekā pavadi laiku ar partneri, kaut kas nav kārtībā. Jūsu attiecībās vienkārši kaut kā pietrūkst. 

6. Starp jums nav kaisles

Tu nejūties iekārdināts un īsti nevēlies būt dzimumattiecībās ar šo cilvēku. 

7. Tu seksa laikā domā par kādu citu

Tu nekoncentrējies uz cilvēku, ar kuru esi gultā. Tu neizbaudi jūsu ķermeņus saskaramies. Tu sapņo par savu bijušo vai kādu slavenu filmu zvaigzni.

8. Tu vēlies padarīt savu partneri laimīgu

Tev patiesi neinteresē sekss, un izģērbies tikai tādēļ, ka vēlies padarīt savu partneri laimīgu. Tu vēlies, lai otrs to izbauda, ​​bet, ja būtu jāizvēlas tev, tu ar seksu nemaz nenodarbotos.

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2946
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
4
1577
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
4
1439
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  Aktualitātes  
1
778
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Padomi  
9
155
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
262
Sekss trijatā - vai ir tā vērts?
Padomi  
6
186
Soli pa solim - kā uzbudināt sievieti?
Padomi  Aktualitātes  
6
238
Sekss pirmajā randiņā – perfekts starts attiecībām

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
123
Sekss dušā - drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
4
151
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa
Padomi  
0
127
7 lieliskas seksa pozas cilvēkiem ar lieko svaru
Padomi  
4
1439
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā