Padomi  
3
217

Pirmā reize ar jaunu partneri – kad?

Sākot veidot jaunas attiecības, sievietes parasti prāto par to, vai viņš vēl piezvanīs, ja mums šoreiz nebūs seksa, bet vīrieši lauza galvu par to, kad viņa beidzot būs gatava? Sekss ir kutelīgs jautājums, it īpaši, ja esi kopā ar jaunu partneri. Ir ļoti svarīgi attiecībās mīlēties tikai īstajā brīdī, jo pirmā reize ar jaunu partneri var noteikt visu turpmāko draudzības gaitu.

Dari to priekš sevis

Mīlējies tad, kad vēlies, nevis tad, kad izjūti spiedienu vai domā, ka otrs ņems kājas pār pleciem, ja tu to nedarīsi. Šādi cilvēki nemeklē nopietnas attiecības. Nodarbojies ar seksu tad, kad jūties labi un ir pārliecība, ka dari to sevis dēļ.

Labāk vēlāk un vairāk

Neatkarīgi no tā, vai esi vīrietis vai sieviete, vienmēr ir labāk to darīt vēlāk. Kāpēc? Jo tad jūs labāk iepazīsiet viens otru, varēsi izlemt, vai tas tiešām ir īstais cilvēks, ar kuru vēlies pārgulēt.

Cilvēki cenšas panākt tuvību ar seksu, bet sekss ir pieaugošās tuvības rezultāts, nevis iemesls.

Koncentrējies uz draudzību

Sekss var būt patiešām nozīmīgs, ja tās ir patiesas un progresējošas attiecības. Centies pēc iespējas labāk iepazīt savu otro pusīti, ļauj viņam/viņai iepazīt tevi. Uzdodot sev jautājumu: “Vai es viņam uzticos?”, atbildei vajadzētu būt viennozīmīgi apstiprinošai! Tas ir veids, kā justies ērti kopā, un tas ir priekšnoteikums labam seksam. Fiziskā interese noteikti kļūs spēcīgāka un aizraujošāka.

Vai visa kā ir pietiekami?

Padomā par to, cik daudz fiziskās tuvības jums jau ir. Vai jūs sadodaties rokās? Varbūt jums ir grūtības turēt vienam otra roku? Vai jūti starp jums dzirksteli? Kad jūs skūpstāties, vai vēlies kaut ko vairāk? Ko mīļotā skūpstīšanās stils liecina par viņa vēlmēm gultā? Atbildot uz šiem jautājumiem, atradīsi atbildi arī uz jautājumu, vai ir piemērots laiks intīmām attiecībām.

Izvēlies pareizo laiku

Neatkarīgi no tā, vai tā ir spontāna vai plānota, pārliecinies, ka jūsu pirmā reize ir privāta un netraucēta. Tev nav jādedzina sveces vai jāklāj satīna palagi, taču automašīnas aizmugurējais sēdeklis vai kluss ielas stūris, iespējams, nav tā labākā vieta. Vienmēr esi atbildīgs, neaizmirsti par izsargāšanos.

Mūsdienu sabiedrībā sekss ir kļuvis par svarīgu iemeslu, lai spriestu par attiecībām, taču pārliecinies, ka tava pirmā reize ar jaunu partneri neizdara uz tevi spiedienu vai neliek justies neērti.

3 komentāri

 • 04.08.2022 21:23
  avenīte
  0

  “Cilvēki cenšas panākt tuvību ar seksu, bet sekss ir pieaugošās tuvības rezultāts, nevis iemesls.” tik patiesi vārdi 🙂

 • 06.08.2022 12:55
  MaijaKaija
  0

  Man pat ir bijis sekss ar nupat iepazītu partneri slimnīcā, kamēr es tur ārstējos un viņš tur strādāja par ārstu – žēl, ka viņš mani neārstēja 🙂 bet es nemaz nenožēloju, ka tas notika pēc tikai dažu nedēļu komunikācijas, un attiecības pēc seksa nepasliktinājās, kļuva tikai siltāks, katru rītu pirms darba viņš atnāca uz manu palātu un noskūpstīja mani uz kakla. Joprojām nevaru aizmirst…

  • 08.08.2022 00:06
   Gastons
   0

   Tad redz kā ir ar tiem ārstiem 😀

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4137
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1778
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1551
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1353
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
317
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
376
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
147
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
414
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
404
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
176
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
5
204
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa
Padomi  
3
241
7 lieliskas seksa pozas cilvēkiem ar lieko svaru