Padomi  Aktualitātes  
0
382

10 tabu seksa darbības, kas ir pilnībā normālas

Neskatoties uz to, kādā gadsimtā mēs dzīvojam, joprojām pastāv dažādi seksa tabu jeb aizliegtās seksa tēmas, kuras cilvēki tā īsti neapspriež ne ar saviem partneriem, ne draugiem. Pat tad, ja šīs tēmas viņus interesē.

Baidoties šādu tematu aizskart, kur nu vēl pamēģināt to, tiek palaista garām izdevība iegūt jaunu pieredzi. Galu galā, kā gan jūs uzzināsiet, kas jums patīk, ja to neizmēģināsiet?

Lūk, vairāku ekspertu ieteikumi par to, kādas seksuālas darbības ikvienam vajadzētu izpētīt.  Šīs lietas nevajadzētu uzskatīt par seksa tabu, it īpaši visu to labo sajūtu dēļ, ko tās varētu jums sagādāt. Atcerieties, ka jūs – un tikai jūs – nosakāt, kas jums sagādā prieku. Savu sajūtu un vēlmju izpētes procesam nevajadzētu balstīties uz citu cilvēku viedokļiem.

Sekss mēnešreižu laikā

Ir daudz pāru, kas pilnībā izvairās no seksa mēnešreižu laikā, jo viens vai abi partneri to uzskata par tabu vai dīvainību. Taču tam nemaz tā nevajadzētu būt! Ar nelielu sagatavošanos un papildu higiēnas ievērošanu mēnešreižu sekss var būt tikpat jautrs kā jebkurā citā mēneša dienā.

Tomēr paturiet prātā, ka sekss mēnešreižu laikā faktiski var palielināt krampjus un vēdera uzpūšanos (un citos gadījumos mazināt krampjus un vēdera uzpūšanos!). Tāpēc sekojiet līdzi savam ķermenim un tam, kas izraisa labas sajūtas.

Sekss, nekoncentrējoties uz neko zem jostas vietas

Labi, tas gluži varētu nebūt tabu, bet sekss, pat nepieskaroties dzimumorgāniem, ir tas, ko lielākā daļa pieaugušo neizvēlas. Lai arī tas var šķist nedaudz ‘pamatskolas stilā’, koncentrēšanās uz partnera ķermeni, viņa ķermeņa formu izpēte un vērošana, kā otrs reaģē uz dažāda veida pieskārieniem neparedzētās vietās, var būt gan erotiska, gan neticami intīma nodarbe.

Sekss bez dzimumlocekļa ievadīšanas

Interesanta atziņa: sekss var nozīmēt visu, ko vien vēlaties, lai tas nozīmē. Un pretēji tam, ko jūs, iespējams, esat iemācījies, tam arī nav jāietver nekas, kas ieiet jūsu vai jūsu partnera iekšienē. Mums jāapzinās, ka dzimumloceklis nav vienīgais orgāns, kas dod baudu. Tāpēc definējiet un nodarbojieties ar seksu jebkādā veidā, kādā vēlaties – neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar iekļūšanu otra ķermenī vai nē.

Virtuālais sekss

Varētu domāt, ka virtuālais sekss pašreiz ir visdrošākais veids, kā darīt TO. Bet tikai tāpēc, ka tas ir droši, nenozīmē, ka pēc pandēmijas beigām par virtuālo mīlu būtu pilnībā jāaizmirst. Ir pagājuši tie laiki, kad tiešsaistes sekss visiem saistās ar apšaubāmu tērzētavu tumšākajiem nostūriem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nosūtīt seksīgus ziņojumus, izmantojot tekstu vai balsi, kopīgot seksīgas fotogrāfijas vai seksīgu video, tas ir pavisam vienkārši un pieņemami, jo sekss un digitālās tehnoloģijas tagad iet roku rokā.

Anālais sekss

Jā, tas attiecas gan uz vīriešiem, gan sievietēm. Anālās atveres iekšpusē un ap to ir daudz nervu galu, kas visiem liek justies pārsteidzoši labi. Anālās spēlēs laikā nav obligāti nepieciešama dzimumlocekļa ievadīšana. Darbojoties ap šo vietu, (un arī visu sēžamvietu kopumā), pavērsies vesela sajūtu gamma. Seksologi uzskata, ka attiecībā uz anālo spēli un seksu cilvēkiem jākļūst mazāk skopiem un vairāk izglītotiem. Daļa no iemesla, kāpēc tas joprojām ir tabu, ir zināšanu trūkums par to, kā to izdarīt nesāpīgi un patīkami.

Seksa rotaļlietu izmantošana seksa laikā

Izrādās, ka ļoti liela daļa sieviešu nespēj iegūt orgasmu no vienkārša dzimumakta. Ļaujiet man iepazīstināt jūs ar vibratoru (vai jebkuru citu seksa rotaļlietu, kuru vēlaties izmēģināt). Lai gan seksa rotaļlietas, protams, ir jautras pašas par sevi, tās var uzlabot seksu ar partneri vairāk, nekā daudzi cilvēki domā. Sākot ar to, ka tas palīdz abiem partneriem iegūt vienlaicīgu orgasmu (vai tuvu tam), līdz pat jauna veida sajūtu pievienošanai savai seksa spēlei.

Tas attiecas arī uz seksa rotaļlietām vīriešiem. Tagad ir pieejams tik daudz lielisku, pārdomātu ierīču, kas paredzētas dzimumlocekļiem. Neatkarīgi no tā, vai darbojaties viens, vai kopā ar kādu, nevienam nebūtu jākaunas, izmēģinot šāda veida prieku.

Ietekmes spēle

Pēršana, košana vai iepļaukāšana – ar roku vai citiem priekšmetiem – dažiem var sagādāt daudz prieka un baudas. Tāpat kā jebkurai seksa darbībai, kamēr visiem iesaistītajiem ir izpratne par notiekošo aktivitāti, ir apspriesti visi riski un drošības apsvērumi un abas puses piekrīt, nav iemesla, lai tas būtu tabu. Jūs neesat ‘salauzts’, ja vēlaties saņemt dažu labu seksīgu pļauku vai ja vēlaties būt tas, kurš to dara otram.

BDSM

Līdzīgi kā ietekmes spēle, BDSM, kas nozīmē “bondage, discipline, dominance, submission” (sasiešana, disciplīna, dominance, pakļaušanās), ir uzbudinoša daudziem cilvēkiem. Droša sava partnera ierobežošana, dažu intensīvāku sajūtu pievienošana ar roku dzelžiem un skavām vai acu aizsiešana partnerim, kamēr jūs darbojaties ar viņa ķermeni, ir veids, kā arvien vairāk cilvēku pārkāpj robežas tam, ko sauc par “normālu” seksu. Atkal, tāpat kā jebkura kaprīze, ja vien katrs partneris ir piekritis un ir ieviests “drošības vārds”, viss var būt jautri un baudpilni.

Strapona izmantošana jeb ‘pegings’

Visbiežāk, pieminot, vārdu pegings, mēs iztēlojamies sievieti, kurai piesprādzēts dildo un kura to ievada citā sievietē. Un, diemžēl, tā kā anālais sekss vēsturiski ir bijis saistīts ar “geju darbībām”, daudzi heteroseksuāli vīrieši neuzskata šo darbību par saistošu. Bet atgādinājums: kur un kā jūs saņemat baudu, nenosaka jūsu seksualitāti.

Anālā stimulācija un iekļūšanas akts var radīt lieliskas sajūtas visu veidu partneriem, bet būt “saņēmēja” lomā, kad jums baudu sniedz kāds, kurš izjūt “devēja” varu un seksīgumu, (kas var rasties, valkājot straponu), var būt neticami labi. Vai vismaz superseksīgi.

Vojerisms un ekshibicionisms

Aizmirstiet par to, kas, jūsuprāt, ir vojerisms un ekshibicionisms, jo jūs, iespējams, domājat nepareizi (un saistiet to ar nepatīkamo, nelegālo kontekstu). Ja abas puses ir vienprātīgi piekritušas un tas tiek izmantots seksuālā jautājumā, šie akti patiesībā ir ārkārtīgi uzbudinoši.

Ekshibicionisms ir īpatnība, kurā cilvēks izjūt seksuālu uzbudinājumu par ideju vai realitāti tikt redzētam kailam vai iesaistītam seksuālās aktivitātēs. Un tas parasti iet roku rokā ar vojerismu, kas ir kāds, kurš izjūt seksuālu uzbudinājumu, vērojot, ka kāds cits ir kails vai nodarbojas ar seksuālām darbībām.

Diemžēl vojerisms un ekshibicionisms joprojām tiek uzskatīti par tabu, jo trūkst izpratnes par to, kā tam pieiet un kā to ieteikt cilvēkiem. Bet jūs neesat seksuāli ‘nepareizs’ tikai tāpēc, ka vēlaties, lai kāds skatītos, kā jūs nodarbojaties ar seksu, vai vēlaties seksu publiskā vietā, vai vēlaties, lai kāds cits masturbē jūsu priekšā.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5312
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4403
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3909
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
11
952
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
602
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Aktualitātes  
3
3755
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem
Padomi  Aktualitātes  
3
5312
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?