Piedzīvojumi  
0
292

Ko viņš par tevi domā seksa laikā?

Pirmkārt, uzsvērsim to, ko vīrieši nepamana trauslus nagus, plaisājošu ādu vai ieaugušus matiņus pie bikini līnijas. Tas, ka tavas krūtis nedaudz atšķiras, arī neietilpst sarakstā. Vīrieši, visticamāk, pamanīs ierastas lietas un uzvedību, kas var noteikt, vai starp jums abiem veidojas nopietna ķīmija. Viņš seksa laikā domā par to, vai lido dzirkstelītes. Vai viņš tevi aizrauj. Vai tu jūties labi, esot kaila.

Lūk, dažas womenshealthmag.com apkopotas atbildes par to, ko vīrieši domā seksa laikā.

Tava iniciatīva

“Ja mēs darīsim visu darbu un tu vienkārši gaidīsi, kas notiks tālāk, mēs domāsim, ka tev tas viss neinteresē. Tāpēc izrādi kādu sajūsmu. Uzņemies iniciatīvu. Noguldi mūs uz muguras un uzkāp virsū. Palīdzi mums padarīt šo par lielisku brīdi.”

Kā kustas tavs ķermenis

“Ja tu nekustēsies, brīdis būs sabojāts. Mēs padomāsim, ka kaut kas nav kārtībā, vai arī tu vienkārši esi kautrīga. Taču, ja esi aktīva un jutekliska, tas sagrozīs mums galvu. Mēs vēlamies, lai tavs ķermenis lokās. Mēs vēlamies, lai sieviete piespiež savas krūtis pret mums, mēs vēlamies sajust, kā viņas augšstilbi slīd starp mūsu kājām. Jo vairāk tu ar visu ķermeni nodosi sevi šim brīdim, jo ​​vairāk mēs jutīsim, ka esi priecīga būt kopā ar mums.”

Tavas acis

“Vai tu skaties dziļi mums acīs? Vai tu vēro mūsu kailos ķermeņus? Abi varianti ir labi. Mēs jūtamies neērti tikai tad, ja skaties uz leju (šaubies?), pēti savu ķermeni (jūties neērti?) vai skaties uz sienu vai griestiem (garlaicīgi?). Tāpēc pārliecinies, ka tavas acis nenodod mums to, ko tu nevēlies nodot. Paziņo mums, ka tev patīk būt kopā ar mums.”

FOTO: Shutterstock

Tava elpa

“Nē, mēs nerunājam par tavu slikto elpu (lai gan, cerams, ka tā nav slikta!). Mēs runājam par tās skaņu. Vai tā ir ātrāka nekā parasti? Mēs klausāmies, vai sievietes balss ir dziļāka. Šīs norādes mums parāda, vai tu patiešām esi sajūsmā. Nē, tev nav jārīkojas tā, it kā tu būtu tikko noskrējusi piecus kilometrus vai mēģinātu atdarināt ērģeļu apakšējās notis. Bet, ja tev tas patīk, parādi to. Ļauj mums sajust savu elpu uz mūsu kakla, čuksti kaut ko seksīgu mums ausī, dari mums zināmu, ka nevari sagaidīt, kas notiks. Mūsu aizrautība ir atkarīga no tavas aizrautības, tāpēc nebaidies izrādīt to.”

Vai esi veikusi depilāciju un valkā dārgu apakšveļu

“Hei, neviens tevi nenosodīs, ja neesi. Bet tava sagatavošanās nozīmē, ka esi domājusi par seksu, un mums tas patīk. Galu galā, mēs arī par to domājām. Tāpēc vīrieši priecājas, ja vēlmes sakrīt!”

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3684
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2671
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2626
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Piedzīvojumi  
1
1775
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
509
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3684
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
327
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2626
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
726
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
1095
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos
Piedzīvojumi  Padomi  
1
599
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt
Piedzīvojumi  
3
346
Gandrīz 10 gadus mūsu attiecībās nav seksa. Ko darīt?