Padomi  
1
324

Labākās orālā seksa pozas

Cilvēki var baudīt seksu visos veidos, pozās un stilos, un tam nav obligāti jābūt vaginālam seksam. Vai tas nozīmē, ka orālais sekss joprojām ir sekss? 100%. Sekss ir jebkura intīma nodarbe, ko jūs abi uzskatāt par “pamatēdienu”, un tas ietver arī orālo seksu. Kādas ir labākās orālā seksa pozas?

69

“69” ir orālā seksa poza, kurā partneri ir vērsti viens pret otru, tādējādi nodrošinot vislabāko piekļuvi partnera dzimumorgāniem. Viens no partneriem parasti guļ uz muguras, bet otrs uz viņa, novietojot ceļgalus pie partnera galvas. Neatkarīgi no jūsu dzimuma, “69” ir lieliska orālā seksa poza ikvienam. Taču daudziem tā var būt arī nedaudz neērta – ilgstoši šo pozu noturēt ir grūti. Šī iemesla dēļ varat pamēģināt gulēt uz sāniem, kas ļauj atslābināt kakla muskuļus.

Varat izmēģināt arī pozu “68”, kas ir “69” variācija: partneris guļ uz muguras un vērš kājstarpi pret apakšā (vai blakus) guļošā seju. Šajā leņķī jūs varat iepriecināt savu partneri ar kontrolētām kustībām, izmantot spiedienu, ritmu un dziļumu.

Orālā seksa pozas - Poza 68

Sekss.lv

Uz vēdera

Guļot uz vēdera, izpletiet kājas un nedaudz paceliet gurnus, lai partneris varētu jūs orāli apmierināt no aizmugures. Šī poza ir vairāk paredzēta sievietēm un ir lieliski piemērota arī seksam. Tā kā jūs atrodaties guļus, šī poza ir nedaudz ērtāka nekā sunīšu stila poza. Jūs varat dažādot to ar seksa rotaļlietām vai izmantot savas rokas.

Uz sejas

Dažkārt saukts par ‘queening’, orālais sekss, sēžot uz sejas, ir tieši tas, kā tas izklausās – viens cilvēks sēž otram uz sejas, un viņš vai viņa var laizīt, sūkt vai skūpstīt partnera dzimumorgānus. Šī poza ir jautra un seksīga, jo augšā sēdošais var vairāk iesaistīties gurnu kustināšanā. Turklāt tas rada dominēšanas sajūtu, kas var būt neticami erotiska.

1 komentārs

  • 03.06.2022 15:01
    Jurja
    0

    pēdējā laba. man vēl patīk tās, kur varu stāvēt kājā, bet sieviete uz ceļiem

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3782
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1748
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1541
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1276
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
360
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
300
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
141
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
368
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
377
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
170
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
3
229
7 lieliskas seksa pozas cilvēkiem ar lieko svaru
Padomi  
2
290
Pozas, kas sievietei garantēs spēcīgākos orgasmus