Piedzīvojumi  
1
764

Seksa sala – narkotikas, sekss un nebeidzama izklaide [video]

Ziņas par atvaļinājumu ar nosaukumu “Seksa sala” parādījās salīdzinoši nesen. Ekstravagantais ceļojums izraisīja milzīgu neapmierinātības un tajā pašā laikā apbrīnas vilni.

https://a57.foxnews.com/media2.foxnews.com/BrightCove/694940094001/2018/10/08/1200/675/694940094001_5846102985001_5846105039001-vs.jpg?ve=1&tl=1

Visneapmierinātākā, protams, bija Kolumbijas valdība, kas uzzināja par šāda atvaļinājuma iespēju, tāpēc organizatori bija spiesti mainīt galamērķi uz citu, narkotikām draudzīgāku Karību jūras salu.

Tikai par 6000 ASV dolāriem salas viesi var izbaudīt trīs nakšu un četru dienu orģijas un neierobežotu daudzumu narkotiku*, kas pieejamas jebkurā diennakts laikā.

Populāram britu laikrakstam izdevās iegūt ekskluzīvu interviju ar kādu pasākuma dalībnieku, kurš atklāja daudz pikantu detaļu par to, kas notiek attālajā salā. 33 gadus vecais zobārsts stāsta, ka ideja apmeklēt “Seksa salu” radās, izlasot rakstu, kas bijis publicēts kādā Ņujorkas laikrakstā.

Samaksājis nepieciešamo summu un pateicis sievai, ka dodas komandējumā, viņš patiesībā devās atvaļinājumā.

“Kopā bija 30 viesu, no kuriem gandrīz visi bija vīrieši. Lielākā daļa bija profesionāļi savās jomās – ārsti, advokāti – vecumā no 25 līdz 50 gadiem. Apmēram puse no viņiem bija precējušies un viņiem bija bērni. Šeit bija iespējams redzēt arī Silīcija ielejas zinātniekus, kuri vēl nekad neko tādu nebija darījuši, tāpēc bija ļoti satraukti,” pirmajos iespaidos dalījās britu laikraksta sarunu biedrs.

Good Girl Company is organizing “Sex Island” a drug-fueled orgy vacation where every guest will be provided with two prostitutes, unlimited food and alcohol.
Good Girl Company organizētais “Sex Island” jeb “Seksa sala” ir narkotiku, seksa un alkohola piepildīts atvaļinājums, kur katram viesim tiek noorganizēta sieviešu kompānija, neierobežots ēdiens un dzērieni

Viņš min, ka tur bija pulcējušies turīgi cilvēki no Lielbritānijas, Austrālijas un ASV, kā arī no Kanādas. Starp pēdējās valsts pārstāvjiem esot bijušas arī labi pazīstamas popmūzikas nozares personas. Sarunu biedrs neatklāj konkrētus vārdus, bet saka, ka vienu no viņiem atpazinis uzreiz.

Erotiskas izklaides sākās, tiklīdz viņš uzkāpa uz luksusa jahtas, kas dalībniekus aizveda uz salu. “Jahta bija pilna ar skaistām dienvidu meitenēm, kuras izklaidējās dejojot un dzerot alkoholu. Katram vīrietim bija jāizvēlas divas meitenes, kas viņu pavadīs ceļojuma laikā,” atklāj dalībnieks. “Jau pēc piecpadsmit minūtēm es atrados ar viņām gultā,” viņš piebilda.

Nonākot salā, ceļotāji tika izmitināti piecu zvaigžņu viesnīcā. Neierobežots ēdiens, golfa laukumi, tenisa korti, pludmale – viss, ko sirds vēlas, salā bija pieejams, taču sarunu biedrs neslēpj, ka vīriešus, kuri maksāja lielo naudu, interesēja tikai sekss. Daži no viņiem negulēja visas četras dienas un trīs naktis, lai visu laiku pavadītu kopā ar meitenēm.

A guest says the raunchy festivities began as soon as he got on the yacht to the island.
Vīrietis atklāja, ka jautrība sākās tiklīdz viņš uzkāpa uz jahtas, kas ved uz salu

Ik pa laikam viesi uz brīdi apmainījās meitenēm, lai dažādotu savu pieredzi. Tomēr vīrietim visvairāk atmiņā palika aktivitāte, kuras laikā viņš ieguva iespēju vienu stundu pavadīt kopā ar piecpadsmit meitenēm vienlaikus. “Tā bija trakākā pieredze manā dzīvē. Es nekad negribēju, lai šī stunda beidzas,” viņš saka. Citas aktivitātes ietvēra karstas dejas un niršanu.

Visu šo laiku cilvēki pavadīja bez drēbēm. Intervētais atzina, ka atgriežoties, vēlējies visiem pastāstīt par piedzīvoto, taču baidījies, ka stāsti varētu sasniegt viņa sievu, tāpēc nācies klusēt. Bet par saviem piedzīvojumiem viņš pastāstīja brālim, kurš šogad cer doties līdzi un visu piedzīvot pats.

* Brīdinām, ka narkotikas nodara lielu kaitējumu cilvēka ķermenim un veselībai. Mēs aicinām kritiski un apzināti novērtēt šajā rakstā sniegto informāciju.

1 komentārs

  • 24.05.2022 00:09
    deltapac
    0

    Sogad arī būs?

0/ 0

Lasītākie

Piedzīvojumi  
5
2421
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2336
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
1
1655
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
1397
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
381
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2336
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
197
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Fantāzijas  Piedzīvojumi  
6
442
Seksa pakalpojumu sniedzēji atklāj klientu dīvainākās vēlmes

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
463
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
831
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos
Piedzīvojumi  Padomi  
1
424
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt
Piedzīvojumi  
3
252
Gandrīz 10 gadus mūsu attiecībās nav seksa. Ko darīt?