Padomi  
0
127

Sekss uz galda – kā to darīt pareizi?

Lai gan gulta var būt jūsu iecienītākā vieta, kur nodarboties ar seksu, dažreiz, mirkļa karstumā, jūs vienkārši varat netikt līdz tai. Varbūt pa ceļam patrāpās galds? Lai gan sekss uz galda var šķist samērā vienkāršs, patiesībā ir vairākas lietas, kas jāņem vērā, pretējā gadījumā tas var izvērsties ne tik seksīgi, kā bija iecerēts. Lai uzzinātu,…

Lai gan gulta var būt jūsu iecienītākā vieta, kur nodarboties ar seksu, dažreiz, mirkļa karstumā, jūs vienkārši varat netikt līdz tai. Varbūt pa ceļam patrāpās galds? Lai gan sekss uz galda var šķist samērā vienkāršs, patiesībā ir vairākas lietas, kas jāņem vērā, pretējā gadījumā tas var izvērsties ne tik seksīgi, kā bija iecerēts.

Lai uzzinātu, kā maksimāli palielināt baudu (un samazināt risku), nodarbojoties ar seksu uz galda, izlasiet šos vienkāršos ieteikumus.

1. Ņem vērā tā augstumu

Nodarbojoties ar seksu uz galda, tev ir jāņem vērā savs augums, partnera augums un galda augstums. Pieņemsim, ka jūs mēģināt kādu “Doggy” pozai līdzīgu paņēmienu, kur partneres ķermeņa augšdaļa atrodas uz galda. Ja galds ir pārāk augsts, vīrietim būs jāstāv uz pirkstgaliem. Ja galds būs pārāk zems, būs neērti jāieliecas ceļos. (Ja galds ir ļoti zems, jūs varat nostāties uz ceļiem un nodarboties ar seksu tādā veidā.)

Ieteicams izvēlēties tādu galdu, kas ir vidukļa augstumā, piemēram, virtuves galdu.

2. Pārbaudi galda izturību

Drošības apsvērumu dēļ tev ir jānosaka, cik izturīgs ir galds. Tu taču nevēlēsies, lai pašā karstākajā brīdī galds zem jums abiem saplīst. Tāpēc pārliecinies, ka galda kājas ir stingri novietotas uz grīdas, un vai tas ir pietiekami stabils un izturīgs.

3. Galda virsmas materiāls

Stikls var būt pārāk slidens un neizturīgs, tāpēc izvairieties no stikla galdiem. Ja virsma nav pietiekami ērta, uzklāj tai segu vai novieto zem sevis spilvenu.

4. Filmas cienīgas ainiņas

Lai gan sekss uz galda ir spontānāks, no tā var izveidot arī iepriekš izplānotu seksa ainu. Uzklāj galdu vakariņām ar nodomu, ka tava partnere būs vakara galvenais ēdiens. Izmanto neplīstošus šķīvjus, lai ar vienu rokas kustību varētu notriekt visu uz grīdas, parādot partnerei, ka tam, kas ir uz galda, nav nozīmes. Galvenais, lai tava partnere izbauda procesu un skatu.

5. Sasien savu partneri

Pēc tam, kad esi pārliecinājies, vai galds ir izturīgs un drošs, un, protams, saņēmis skaidru otra piekrišanu, vari pievērsties arī sasiešanas spēlei. Viss, kas tev ir nepieciešams, ir četri virves gabali. Piesien partneres vai partnera rokas un kājas pie katra galda stūra, lai nodrošinātu maksimālu baudu.

6. Neaizmirsti pēc tam notīrīt galdu

Tam nav jābūt uzreiz. Ļauj sev izbaudīt pēc-seksa svētlaimi. Bet pirms tu vai kāds cits lieto šo galdu, tas ir jānoslauka un pareizi jādezinficē.

7. Apsver iespēju iegādāties seksa mēbeles

Ja jums patīk nodarboties ar seksu uz galda, jums vajadzētu apsvērt iespēju iegādāties seksa mēbeles. Ir pieejamas dažādas seksa šūpoles, šūpuļtīkli, galdi, dīvāni un krēsli, kas īpaši paredzēti seksam. Sasodīti forši, vai ne?

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3075
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1622
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1469
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  Aktualitātes  
3
992
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Padomi  
9
189
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
291
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
96
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
170
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
208
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
1
106
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
2
151
7 lieliskas seksa pozas cilvēkiem ar lieko svaru
Padomi  
7
1469
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā