Padomi  
0
452

Vai tālrunis var būt seksa rotaļlieta – vibrators?

Tādas lietotnes, kas veido vibrācijas, tiešām pastāv. Šeit apskatīsim vairākas lietotņu iespējas, ar kurām tālrunis tiek izmantots kā seksa rotaļlieta – vibrators, … un arī īstas seksa rotaļlietas, un aplikācijas, kas tās darbina.

Ja jūs kādreiz esat prom no mājām, un jūs pārņem īstais garastāvoklis, varbūt esat paskatījusies uz savu tālruni, un nodomājusi: “Vai es varētu izmantot to kā vibratoru?!” Pēkšņi šis mazais augsto tehnoloģiju taisnstūris noder ne tikai ierastajām darbībām, bet ir arī potenciāls pašapmierināšanās līdzeklis.

Un jūs neesat vienīgā, kam rodas šāds jautājums: burtiski tūkstošiem cilvēku katru mēnesi Google meklē vārdu salikumu “tālruņa vibratora aplikācija”, un tādējādi iOS un Google Play lietotņu veikalos ir pieejams piemērots vibrējošo lietotņu klāsts. Dažām no tām ir pat vairāk par 20 000 atsauksmēm, tāpēc jūs zināt, ka cilvēki tās faktiski izmanto!

Bet, ņemot vērā to, ko mēs zinām par tālruņiem un mikrobiem, tā novietošana pie vagīnas nešķiet labākā ideja. (Turklāt nekad nelieciet arī šīs lietas savā kājstarpē.)

Lai gan jūs noteikti varat izmantot tālruni kā vibratoru, it īpaši, ja to ievietojat prezervatīvā vai lietojat virs drēbēm, kāpēc gan jūs to vēlētos, kad ir patiešām pieejami produkti, kas par pieņemamu cenu ir īpaši izstrādāti dzimumorgānu stimulēšanai?” saka Stefānija Traktenberga, seksuālās labsajūtas zīmola ‘PlusOne’ pārstāve, kas piedāvā seksa rotaļlietas iegādāties Target. (Ja problēma ir izmaksas vai pieejamība, ziniet to, ka seksa rotaļlietas un vibratorus par pieejamu cenu var iegādāties arī dažādos interneta veikalos, piemēram, eBay un AliExpress)

Ja tomēr vēlaties to izmēģināt, apsveriet iespēju tiešām pamatīgi notīrīt tālruni pirms un pēc tam, pārklājiet to ar prezervatīvu un/vai izmantojiet to virs drēbēm un izmantojiet kādu no zemāk esošajām lietotnēm.

Tālrunis kā seksa rotaļlieta – vibrējošās lietotnes

iVibe Vibrating Massager

Lietotne iVibe Vibrating Massager aprakstīta kā “Pirmā! un “Vislabākā!” vibrējošā iPhone lietotne ar acīmredzot vairāk nekā miljons lejupielādēm. Lietotāji saka, ka aplikācija, kurai ir ekrāna bloķēšanas funkcija, dažādi vibrācijas režīmi un ekrāna animācijas, drīzāk ir “maiga kutināšana, nevis kārtīga vibrācija … bet darbojas pietiekami labi, lai padarītu darbu”.

iMassage U Vibrating Massager

Šai vibrācijas lietotnei ir 10 dažādi režīmi, divu pirkstu ieslēgšanas/izslēgšanas funkcija, un tā ir pirmā vibrējošā lietotne, kas atbalsta integrāciju ar Apple Watch. Viens lietotājs vaļsirdīgi rakstīja, ka lietotne iMassage U Vibrating Massager ir “labāka par reālo procesu”.

BuruExtreme Vibrating Massager

Šī ļoti, ļoti vienkāršā vibrācijas aplikācija dara procesu tieši un konkrēti. BuruExtreme Vibrating Massager ir vienkāršas ieslēgšanas/izslēgšanas pogas, tā ļauj mainīt ātrumu un piedāvā nejaušas vibrācijas funkciju, bet tas arī ir viss.

Īstas seksa rotaļlietas ar vibrācijas lietotnēm

Vai vēlaties uzlabot savu solo seksuālo dzīvi ar faktisku seksa rotaļlietu vai nodot grožus kādam citam, izmantojot tālvadības pults lietotni? Šīs ir labākās seksa rotaļlietas, kuras varat kontrolēt, izmantojot tālruņu vibrācijas lietotnes, lai veiktu brīvroku vai tālvadības stimulēšanu.

We-Vibe

We-Vibe piedāvā lietotni ‘We Connect’, lai jūs (vai jūsu partneris!) varētu kontrolēt vibrāciju caur tālruni. (Turklāt ir arī citas priekšrocības, piemēram, video un teksta tērzēšana lietotnē un iespēja saglabāt pielāgotos vibrāciju “atskaņošanas sarakstus”.) Lietotne piedāvā 10 vibratoru veidus katram stimulācijas veidam. Izmēģiniet, piemēram Pivot vibrējošo gredzenu (€89), Sync (€199) brīvroku stimulēšanai, ko varat valkāt seksa laikā, vai Rave G-punkta stimulēšanai (€99.99).

Mystery Vibe Crescendo

The most advanced award-winning vibrator for G-spot, clitoral, penis & perineum stimulation

MysteryVibe Crescendo (€146.95) ir aprakstīts kā “Pasaulē vismodernākais luksusa vibrators”, un tas ir paredzēts abu dzimumu izklaidei. Tas ir pilnībā saliekams, lai atbilstu jūsu vēlmēm, un izgatavots no ķermenim droša silikona un, protams, to var kontrolēt ar lietotni MysteryVibe.

Lionness

Šīs ierīces tālvadības pults ir FitBit rokaspulkstenis. Lioness ($229) ir truša stila vibrators, kas faktiski izseko jūsu solo sesijas un orgasmus, izmantojot spēka sensorus, kas novērtē jūsu maksts kontrakcijas. Bonuss: tam ir īpaši kluss motors.

Vibease

Bluetooth Vibease (€90.50) un Esthesia truša formas vibratoriem komplektā nāk audiogrāmatas, ar kurām seksa rotaļlietas sinhronizēti vibrē. Jā, patiešām! Tās arī ļauj jums lietotnē sūtīt vibrācijas, īsziņas, balss ziņas un video tērzēšanu ar partneri.

OhMiBod

OhMiBod piedāvā deviņas dažādus lietotnes vadītus vibratorus, sākot ar viedo, vibrējošo Kegel rotaļlietu un beidzot ar mūzikas vibratoru, kas faktiski sinhronizējas ar mūzikas ritmu.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6953
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3742
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
3103
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
2927
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
692
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
586
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
273
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
831
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
291
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
920
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
6
375
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  Aktualitātes  
3
3742
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?