Stāstiņi  Piedzīvojumi  
5
924

Vīrieši atklāj, kas viņus seksa laikā padara trakus (labā nozīmē)

Izrādās arī vīrieši ir izvēlīgi seksa pozu ziņā, un daudzi pat atbalsta kvalitāti, nevis kvantitāti. Neticiet? Šie vīrieši atklāti stāsta par savām iecienītākajiem seksa gājieniem – un daudzi no tiem izrādījās klasiskāki, nekā jūs varētu iedomāties.

1. Kad viņa to dara lēni

“Man patīk to darīt lēni, ar lielu daudzumu orālā seksa no abām iesaistītajām pusēm. Liels daudzums skūpstu, bieži glāsti. Abi pārmērīgi sūc nejaušas ķermeņa daļas. Lēnas mēles kustības uz dažādām ķermeņa daļām utt.” – Miks, 25 gadi.

2. Kad abi guļ uz sāniem

https://images.askmen.com/1080x540/2015/08/28-030038-the_best_sex_positions_you_should_try_tonight.jpg

“Man ļoti patīk, kad mēs esam uz sāniem, viens otram pretī, jo tas ir intīmi, bet mēs varam būt arī agresīvi. Mēs varam skatīties viens uz otru, kamēr drāžamies, bet šī poza ļauj mums abiem arī kontrolēt ātrumu un intensitāti, kā arī manu ieiešanas dziļumu. Mana draudzene man saka, ka šajā seksa pozā ir kaut kas tāds, kas izdara papildu spiedienu uz viņas klitoru. Mani nesatrauc fakts, ka viņa šādā veidā beidz daudz ātrāk par mani.” – Džeimss, 35 gadi.

3. Kad viņas potītes ir pār maniem pleciem

“Man nav lielākais dzimumloceklis pasaulē, bet poza, kas man liek justies tā, it kā es lauztu savu draudzeni (labā nozīmē), ir tad, kad viņa atrodas uz muguras, un es pārmetu viņas potītes pār saviem pleciem. Tas padara šo procesu dziļāku mums abiem, it īpaši, ja viņas dibens ir mazliet izvirzīts pār gultas malu.” – Pauls, 29.

4. Kad nodarbojamies ar seksu uz dīvāna

https://imagesvc.meredithcorp.io/v3/mm/image?url=https://static.onecms.io/wp-content/uploads/sites/12/2018/05/couch-sex-couple-gettyimages-663654002-2000.jpg

“Man patīk, ka viņa sēž uz mana locekļa, kamēr es sēžu krēslā vai uz dīvāna. Es varu redzēt un pieskarties visam, ieskaitot viņas krūtis un klitoru. Es zinu, ka daudziem puišiem patīk reversā kovboja meitenes poza, un ir uzbudinoši redzēt meitenes dupsi un visu citu, bet man vienmēr ir licies, ka tā poza izliec manu dzimumlocekli līdz tai vietai, kur tas varētu salūzt.” – Pēteris, 31 gads.

5. Kad tas tiek darīts sunīšu pozā

“Tā noteikti ir sunīšu poza. Es arī esmu ‘dibenu’ cilvēks, tāpēc nav nekā labāka par to, kā vērot, kā viņas pēcpuse sitas tieši pret mani. Manai pašreizējai draudzenei patīk nenodarboties ar anālo seksu, kas ir labi, bet sunīšu poza man liek justies tā it kā mums būtu anālais, bet vēl labāk: nav jābaidās, ka pēc seksa uz sava dzimumlocekļa atradīšu dīvainu “pārsteigumu”. ” – Bruno, 27 gadi.

6. Kad sieviete atrodas kovbojmeitenes pozā

https://img.huffingtonpost.com/asset/5a81d8d22100003800600faa.jpeg?cache=gtto1bc37a&ops=1778_1000

Kovbojmeitenes poza ir labāka par reverso kovbojmeitenes pozu un sunīšu pozu, jo viņas ķermeņa daļas ‘lēkā’ manu acu priekšā, es varu pieskarties un sajust viņu visu, un es redzu viņas seju un viņas reakcijas. Jūs nevarat novērtēt par zemu to, cik tas ir seksīgi.” – Pāvils, 37 gadi.

7. Kad nodarbojamies ar seksu pie spoguļa

“Viss, kas atrodas spoguļa priekšā, burtiski – viss, ir 100 000 reizes labāks nekā bez spoguļa.”

“Seksīgākā lieta, ko es jebkad esmu redzējis – kā draudzene man dod orālo seksu uz ceļiem spoguļa priekšā.”

“Bet tikpat labi ir skatīties, kā viņa jāj uz manis. Spoguļi dod mums iespēju doties tur, kur mūsu acis nevar, un tas ir vistuvākais analogs gan pašai darbībai, gan neķītras filmas skatīšanai. ” – Endijs, 37 gadi.

8. Kad sieviete saka ‘jā’ 69 pozai

“Poza ‘69’ var būt pārsteidzoša – bet tikai tad, ja jūs esat aptuveni viena garuma pāris. Šķiet, ka mana sieva mazāk apzinās, ko dara, kad sniedz man orālo seksu, ja es tajā pašā laikā sniedzu to arī viņai. Tāpēc viņa patiešām atbrīvojas un es varu ievadīt savu locekli dziļi viņas rīklē, un viņa to laiza un sūc daudz intensīvāk.” – Toms, 41.

9. Kad viņa guļ uz grīdas

https://712281.smushcdn.com/1532757/wp-content/uploads/2019/02/Challenge-sex-life.jpg?lossy=1&strip=1&webp=0

“Man un manai draudzenei patīk, ja viņa ir padevīga, tāpēc mani vienmēr pavedina tas, ka viņa guļ uz vēdera un es viņai virsū no aizmugures. Tas liek justies daudz intīmāk nekā sunīšu pozā, jo es varu aplikt rokas ap viņas krūtīm vai vienlaicīgi berzēt viņas klitoru.”

“Man arī patīk, ja varu uzgulties visam viņas ķermenim un turēt viņas rokas piespiestas pie zemes.”

“Vienmēr ir sajūta, ka mans dzimumloceklis šajā pozā atrodas maksimāli dziļi viņā. ” – Stefans, 31.

10. Kad viņa stāsta neķītru stāstu

“Nav svarīgi, kādā pozā mēs atrodamies, jo visām pozām ir plusi un mīnusi (galvenokārt plusi!), bet, kad mana draudzene man sāk stāstīt par savu fantāziju, kur viņa pārnāk mājās, un atrod savu labāko draudzeni, sniedzam man orālo un pēc tam pievienojas pati, man ir jāaptur sevi, lai neiegūtu orgasmu dažu sekunžu laikā. Viņa apraksta katru detaļu un skatās man acīs, kamēr viņa to dara.”

“Tas tikai liek man vēlēties ieiet viņā vēl dziļāk vai darīt visu, kas man jādara, lai viņa gūtu orgasmu.”

“Viņai vajadzēja ilgu laiku, lai fantāzijā pievienotu savu draudzeni (viņa mēdza neatklāt personas identitāti), bet es viņai teicu, ka vīrieši ir vizuāļi. Tas padara viņu un pašu seksu vēl labāku. ” – Dainis, 29 gadi.

11. Kad sievietei patīk vecā labā misionāru poza

“Tas varētu likties muļķīgi, bet dažreiz nav nekā labāka par klasisku, vecmodīgu seksu misionāru pozā. Es pilnībā kontrolēju tempu un ritmu, es varu pabīdīt rokas zem sievas dupša, un šķiet, ka manās rokās ir viss viņas ķermenis. Es domāju, ka daudzas sievietes nenovērtē to, cik ļoti dažiem puišiem patīk seksa laikā skūpstīties un berzēties pret sievietes krūtīm un ķermeni – un misionāru poza ir pietiekami intīma, lai to atļautu. ” – Tomass, 33 gadi.

12. Kad viņa sēž uz manas sejas

“Mana draudzene guļamistabā nav atturīga, un viena no lietām, ko viņa dara, kas mani padara traku, ir tā, ka tā vietā, lai lūgtu orālo seksu vai izmestu kādus padomus, viņa pienāk pie manis, kamēr es sēžu uz dīvāna, paceļ savus svārkus, un apsēžas uz manas sejas, burtiski piespiežot mani sākt viņu laizīt. Es domāju, ka viņa mani īsti „nespiež”, jo man tas patīk, bet, nu, jūs jau saprotiet. ” – Edgars, 37.

13. Nopietni, tas ir sekss spoguļa priekšā

https://3.bp.blogspot.com/-70ESeZuH6GU/VtZ7aHWRseI/AAAAAAAAB9o/W9baNr056y4/s1600/having%2Bsex%2Bin%2Bfront%2Bof%2Bmirror.jpg

“Kādu nakti mana sieva atklāja, ka, ja mēs nodarbotos ar seksu uz dīvāna, mēs abi televizora ekrāna atspīdumā varam vērot savas kustības. Tas bija traki, traki karsti. Tas ir tāpat kā skatīties porno ar mums abiem tajā, bet vēl labāk. ” – Gatis, 38 gadi.

14. Kad partnere orālā seksa laikā runā

“Ja neskaita zobu kodienus, nav tādas lietas kā slikts orālais sekss. Bet nenormāli lielisks minets ir saistīts ar to, ka sieviete skatās uz mani, kamēr viņa to dara, un mēģina ar mani runāt, kamēr viņa to dara.” – Aleksandrs, 29.

15. Kad olām tiek sniegta papildu uzmanību

“Man ļoti patīk, kad meitenes pieliek papildu pūles, lai spēlētos ar maniem sēkliniekiem – protams, maigi – gan orālā seksa laikā, gan parasta seksa laikā. Tā ir ļoti jutīga zona, un, darot to pareizi, tas patiešām mani uzbudina. ” – Makss, 28 gadi.

16. Kad sieviete cieši sakļauj kājas

“Mana vismīļākā poza ir tad, kad draudzene guļ uz vēdera ar kopā sakļautām kājām, un es ieeju viņā no aizmugures. Viņa šķiet ļoti, ļoti cieša, un es domāju, ka tas arī viņai sagādā baudu. Ir arī patīkami, ka šajā pozā es varu apķerties viņai un piekļūt viņas krūtīm un klitoram.” – Deniss, 31 gads

17. Kad partnere saka, kas viņai patīk

“Lielākajai daļai puišu ir ” lietas”, kas viņus uzbudina, taču gandrīz visiem mums ir milzīga vēlme iepriecināt partneri – ja mēs zinām, ko jūs gribat, mēs to darām. Es vienreiz runāju ar sievieti un nepiespiesti/sarkastiski pieminēju, ka man gribas žņaugt cilvēkus, kuri sarunas laikā skatās savā tālrunī. Viņa nekavējoties izvilka savu telefonu no somas un smaidot čukstēja: “Solījumi, solījumi”. “- Gatis, 34.

18. Kad sieviete ir sasieta

Best Images About Beautifully Bound On Pinterest Sexy All Tied Up And Submissive | Joss Picture Cam

“Man patīk, ja viņas rokām ir uzlikti roku dzelži vai tās ir sasietas viņai priekšā. Tādā veidā es varu viņas rokas pacelt viņai virs galvas un ieiet viņā spēcīgāk. Tas maksimāli palielina mūsu ādas kontaktu, dod man pārākuma sajūtu, un mēs abi varam vaidēt viens otram ausīs. ” – Māris, 32 gadi.

19. Kad rīts tiek iesākts kopā

“Neregulārs rīta sekss dušā ir tik lielisks dienas sākums.”

“Dažreiz mana sieva mani pārsteidz ar teicamu minetu vai arī mēs atvēlam laiku pilnam seansam.”

“Tas noteikti mani labāk noskaņo dienās, kad es zinu, ka man būs garas, kaitinošas sanāksmes, un tas noteikti padara pirmdienas mazāk šausmīgas! ” – Edvards, 34.

20. Kad orgasma laikā iekož auss ļipiņā

“Es mēdzu satikties ar meiteni, kura pievilka manu galvu sev klāt un čukstēja man ausī, kad viņa grasījās piedzīvot orgasmu. Tad viņa iekodās vai sāka sūkt manu auss ļipiņu, kamēr tas notika. Tas bija ļoti, ļoti seksīgi .” – Daniels, 39 gadi.

5 komentāri

 • 31.05.2021 11:03
  edmundsons
  0

  Mani gandriz visi no shiem padara traku xd it ipashi 5

 • 31.05.2021 23:24
  janis
  0

  ESMU PAR 11

 • 01.06.2021 15:44
  Liene
  0

  Tas ir atkarīgs no gaumes. Man liekas, ka nav svarīgi tikai tas kas vīrietim patīk, bet arī kas sievietēm patīk. Jo cik ilgi viņa varēs darīt to, kas viņai nemaz nav pa prātam.

 • 01.06.2021 20:33
  Sinča
  0

  man laikam visi patīk!!!;)

 • 29.09.2021 21:31
  Janis Smits
  0

  pa lielam šīs ir vnk labas tehikas kuras ir labi pielietot. mani vairāk “uzkarsē” kad sieviete ielien sevī. arī ļoti patīk poza stāvus piespiežot pie sienas un es esmu viņai aiz muguras, jo šajā brīdī ir brīvības ilūzija kas padara šo mirkli ļoti kaislīgu, var pielietot daudz dažādus paņēmienus, ērti sasniegt A un G punktus, pozas pie sienas var mainīt vai arī pāriet uz guļamistabu

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7184
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3359
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2587
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2332
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
484
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  
11
7184
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3359
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
291
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
7184
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
2207
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Piedzīvojumi  
1
652
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
1041
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos