Lielākā daļa cilvēku savas dzīves laikā izvēlas veidot romantiskas attiecības. Tiesa, skolā neviens nemāca, pēc kādiem kritērijiem var atpazīt, ka šī persona ir tev piemērota. Kā nekļūdīgi noteikt, vai šis ir tavs īstais partneris, skaidro psiholoģe, psihosomatikas eksperte un hipnoterapeite Marija Timošenko.
Satiekot cilvēku, mēs jau pirmajā sekundē par viņu veidojam viedokli. Un tikai tad iejaucas prāts. Ja klausīsim tikai savai sirdij, mēs varam palaist garām svarīgas lietas un faktorus, kas veido laimīgas ģimenes dzīves pamatu. Un, ja klausīsim tikai prātam, mēs riskējam izveidot ģimeni ar nemīlamu cilvēku. Tas būtu patiešām skumji.
Tātad, kā zināt, ka tavs partneris ir īstais?
Ieklausies sevī. Ja, veidojot sarunu, jūti neizskaidrojamu trauksmi un bažas, ir vērts padomāt, kas izraisa šādas sajūtas. Šis ir signāls, ko sūta tavs ķermenis, tāpēc ir prātīgi tajā ieklausīties. Iespējams, ka šī persona uzvedas aizdomīgi, bet tu vienkārši nevēlies to pamanīt. Vai arī esi izveidojis šai personai ideālu iedomu tēlu un neparko nevēlies redzēt viņa īsto būtību.
Pastāv maldīgs priekšstats, ka, ja apbrīnas objekta izskats liek elpai aizrauties un tu sāc uzvesties kā piecpadsmitgadīgs pusaudzis, tad šis cilvēks ir tavs īstais. Godīgi sakot, viss ir nedaudz savādāk.
Kad šis stāvoklis uzņem apgriezienus, tu vienkārši vairs nespēj ar skaidru prātu novērtēt personu, kas atrodas tavā priekšā. Šajā gadījumā mēs mēdzam piedēvēt personai īpašības, kuru viņam vispār nav, vai arī palaižam garām brīdinājuma signālus, kuriem patiešām ir vērts pievērst uzmanību.
Miera un relaksācijas stāvoklī prāts strādā ar maksimālo jaudu, tāpēc nekas neliedz adekvāti novērtēt savu izredzēto. Tu spēsi saskatīt viņa stiprās un vājās puses, un lietas, kurām ir vērts pievērst uzmanību. Ievērojami samazināsies iespēja vilties un iztērēt daudz dārgā laika nepareizajam partnerim!
Pretpoli pievelkas?
Ir tāds interesants stereotips, ka pretstati piesaista. Un tajā ir patiesības piliens. Daudzi cilvēki ir dzirdējuši par iņ un jaņ jēdzienu un pretstatu vienotību. Bet lieta tāda, ka krasi atšķirīgi cilvēki, kas kopā radījuši ģimenes, vienkārši nespēj savā starpā sadzīvot, it īpaši, ja runa ir par sadzīviskām lietām.
Piemēram, tu esi pilnīgs pedants, un lūk, tavs partneris neredz vajadzību aiz sevis savākt drēbes vai pēc sevis nomazgāt traukus. Šajā gadījumā ir tikai divas iespējas:
- samierināties ar šo faktu un savākt aiz partnera radīto haosu, vai
- radīsies konflikts.
Temperamenta un personības īpašību ziņā aktīvam un dzīvespriecīgam cilvēkam reizēm ir vajadzīgs mierīgāks un mazāk ambiciozs partneris, taču tikai līdz zināmai pakāpei. Šādi cilvēki stiprinās viens otru un veidos lielisku un spēcīgu ģimenes komandu.
Kā reaģē mūsu ķermenis?
Ķermeņa reakciju saraksts, kas ļauj pārbaudīt, vai partneris tev ir piemērots:
- Tu jūties ērti kopā ar savu partneri. Tavs ķermenis ir atslābināts, tu katru mīļu brīdi nedomā par to, kā izskaties.
- Tu esi godīgs un necenties izlikties labāks, nekā patiesībā esi.
- Tavs partneris tevi interesē, tu vēlies viņam pieskarties.
- Tu uzticies savam partnerim, un vari runāt ar viņu par visdažādākajām lietām, nejūtoties neērti.
- Tu smaidi un daudz smejies, kad esi kopā ar šo cilvēku.
- Runājot ar partneri, nedz tavas domas, nedz mēle nav “sapinusies”.
- Tu nebaidies pievilt savu partneri.
- Tava elpošana ir mierīga un vienmērīga.
- Kad esat divatā, vari ļauties muļķībām un neierobežot sevi.
- Pirms satikšanās tu jūti patīkamu satraukumu un pacilātību.
- 18. GADSIMTA ceļvedis seksa pozās
- Kā “OnlyFans” palīdz sportistiem gūt peļņu, popularitāti un sazināties ar faniem
- Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
- Zinātnieki atbild, kas ir veselīgāk orālā seksa laikā: izspļaut vai norīt
- Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā