Padomi  Aktualitātes  
1
504

Lietas, ko vīrieši klusībā cer sagaidīt no sievietēm gultā

Kas visvairāk atstāj ietekmi uz vīriešiem gultā? Pārsteidzoši (vai varbūt ne tik ļoti, jo puišiem ir reputācija būt slinkiem), lielākā daļa atzīst, ka viņus neinteresē teātra spēlēšana vai akrobātikas triki. Patiesībā daudzi vīrieši pastāstīja, ka viņi ir vienkārši radījumi, kuri būtībā tikai vēlas, lai viņu sievas un draudzenes būtu pieejamas. Bet, ja jūs meklējat kaut ko īpašu, ko piedāvāt viņam, tad ieskatieties šajā sarakstā un uzzināsiet, ko vīrieši klusībā cer izmēģināt gultā.

1. Dariet to pie ieslēgtām gaismām

Jūs varat uztraukties par to, ko vīrietis domā par jūsu krūtīm pēc zīdīšanas, par jūsu ķeizargrieziena rētu vai par to, ka kādā brīdī jūs viņam vairs neliksieties pievilcīga, jo jūs izskatāties mazliet – labi, daudz – citādāk nekā tad, kad iepazināties. Bet vīrieši reti pamana jūsu pašu uztvertos trūkumus – viņi par tiem uzzina tikai tad, ja jūs pārņemti un pārspīlēti stāstāt par to, vai pārlieku mēģināt to noslēpt. “Tā ir taisnība, vīrieši ir ļoti vizuāli,” saka attiecību eksperts Bernardo Mendezs. “Bet patiesībā runa ir par vēlmi redzēt, kā jūs kustaties, vēlams bez drēbēm. Mēs esam apmierināti ar to, cik laimīgas mēs varam jūs padarīt gultā, un tieši uz to mēs esam vērsti – nevis uz to, cik daudz jūs esat mainījušās.” Tāpēc ļaujiet viņiem redzēt visu.

2. Pieskarieties sev

https://st4.depositphotos.com/1246892/38199/i/450/depositphotos_381997508-stock-photo-sexy-woman-touching-herself.jpg

Dažām sievietēm – un vīriešiem – tas varētu šķist neērti, bet ieklausieties. “Verot to, kā pārliecināta sieviete pilnībā pieslēdzas savai seksualitātei, mums sniedz milzīgu uzbudinājumu,” saka Mendezs. Tas ir tāpat kā dot savam partnerim privātu ‘palūrēšanas’ šovu. Iespēja redzēt sievietes sejā baudu un labāk izprast, kā tieši viņai pieskarties, ir gan uzbudinoša pieredze, gan vērtīga mācība.

3. Izmantojiet muti

“Mēs nekad nevaram pietiekami uzsvērt: mums patīk iegūt orālo baudu,” saka iepazīšanās treneris Tods Valentīns. “Un mēs mīlam, kad jūs to uzsākat pašas – lai mums nav jālūdzas.” Tāpēc turpiniet viņu pārsteigt, un ne tikai tāpēc, ka viņam ir dzimšanas diena vai arī jūs esat zaudējusi derībās.    

4. Esiet vokālas

Mēs neiesakām biedējošus, samākslotus pornozvaigžņu vaidus, bet vīrieši vēlas uzzināt, kad jūs izbaudāt sevi. “Tas nebūt nenozīmē, ka jums jārunā neķītri,” saka Valentīns. “Tādas komandas kā, piemēram,”drāz mani stiprāk”, var likt mums sastingt. Taču pastāstot mums, ka tev kaut kas patīk, piemēram, “man patīk, ka tu to dari tik spēcīgi”, ir daudz labāk.” Un ja jūs ļausiet sev baudā aizelsties kā vecajos labajos laikos, jūs būsiet pārsteigta par to, cik labi viņš uz to reaģēs.

5. Koncentrējies uz viņa jutīgajām vietām

Īpaša uzmanība jāpievērš viņa dzimumlocekļa galam. “Rīkojieties uzmanīgi, bet ziniet, ka ar dažādām mēles kustībām šeit un tur, jūsu partneris paliks bez vārdiem,” iesaka Valentīns.

6. Sniedz baudu visur, tikai ne gultā

https://www.eastcoastdaily.in/wp-content/uploads/2018/03/sex.png

“Vīrieši fantazē par seksu dažādās vietās,” saka Dr. Skots Halcmans, grāmatas “Laimīga precēta vīrieša noslēpums” autors. Kaut arī parastajam seksam arī ir sava vieta, viņš dažreiz vēlas darīt kaut ko citu – un tas ir izdevīgi arī jums. Kādu dienu dodieties uz Ikea, sameklējiet mākslīgā lāča paklāju un izpaudieties uz grīdas pie sava kamīna. Vai arī vienkārši apmieriniet viņu uz dīvāna, kamēr bērni atrodas pie draugiem.

7. Piebremzē

Mēs visi esam bijuši šajā situācijā: jūs esat pilnīgi pārgurusi un cenšaties to panākt, vai arī jūs vienkārši esat tik pārņemta ar šo procesu, ka jūsu ķermenis automātiski kustas ļoti ātri. Bet ātruma samazināšana var būt pārsteidzoši iedarbīga. “Vīriešiem patīk, ja viņi spēj visu izjust un viņiem paliek laiks arī visu izpētīt,” saka Valentīns. “Piemēram, ja jūs veicat orālo seksu, paņemiet locekli līdz galam iekšā un ārā ļoti lēni, lai viņš tikai knapi pieskaras jūsu mutei. Kad esat pabeigusi viņa ķircināšanu, jūs varat iet ar pilnu ātrumu, taču lēns temps iesākumā būs baudpilnāks.

8. Parādiet savu aktiermākslu

https://honeymoongini.com/wp-content/uploads/2019/12/fan-1024x683.jpg

“Daudzi precēti vīrieši uztraucas, ka viņiem apniks nodarboties ar seksu tikai ar vienu sievieti,” saka Haltzmans. Tāpēc lomu spēles ir tik efektīvas. Papildu tam, ka jūs esat viņa pasakainā sieva, jūsu vīram varētu patikt arī seksīga “barista” vai “kalpone”. “Ieejot fantāzijas režīmā, automātiski palielinās dopamīna, uzbudinājuma hormona līmenis, un paaugstinās jūsu pieķeršanās sajūta,” piebilst Haltzmans. Tātad, pat pēc tam, kad esat to izdarījusi ar “policistu” vai “pirātu”, jūs jutīsities tuvāki viens otram, jo kopā esat paveikuši kaut ko jaunu.

9. Nekad nenovērtē par zemu priekšspēli

Protams, puišiem ir reputācija, ka viņi vēlas to iegūt dažu sekunžu laikā, taču neaizmirstiet, ka lēns iesākums var būt tikpat karsts. Neatkarīgi no tā, vai tā ir seksīga īsziņa, kuru jūs sūtāt, lai viņu uzkurinātu, vai lēnām veicat improvizētu striptīza deju, mēģiniet viņu uzbudināt jau pašā sākumā. Kāpēc jāsteidzas uz galveno notikumu, kad var darīt kaut ko vēl karstāku?

10. Ļaujiet viņam sevi dominēt

https://static.toiimg.com/photo/59219768.cms

Pāri tik bieži nokļūst seksa rutīnā – vienā un tajā pašā nakts laikā, tajā pašā vietā, tajā pašā pozā. Kaut arī partneris, iespējams, nedara neko, lai mainītu rutīnu, vīrieši vēlas, lai viņiem būtu tiesības pakļaut partneres un pilnībā kontrolēt notiekošo, saka Haltzmans. Izvelciet vienu no viņa kaklasaitēm, lieciet viņam sasiet jūsu rokas un ļaujiet viņam pārņemt kontroli. Mums ir aizdomas, ka jūs to nenožēlosiet.

11. Dariet kaut ko aizliegtu

Lielākā daļa aptaujāto vīriešu, atklāja, ka viņus interesē izmēģināt vai nodarboties ar anālo seksu. “Šīs darbības gandrīz aizliegtais raksturs un pakļaušanās, ko tā prasa no jums, padara to par kaut ko tādu, ko vīrieši patiešām vēlas piedzīvot, taču nevēlas ieteikt, baidoties jūs aizskart,” saka Mendezs. Ja jūs gatavojaties eksperimentēt ar anālo seksu un jums šķiet, ka partnerim tas varētu patikt, vienkārši uzsāciet sarunu. 

12. Pieskārieni negaidītās vietās

Vai zinājāt, ka vīriešiem, izņemot dzimumlocekli, ir daudz vietu, kas var būt erogēnas? Ir dažas acīmredzamas vietas, piemēram, ķermeņa augšdaļa vai augšstilbu iekšējās malas, taču neaizmirstiet mazāk seksīgas vai ierastas vietas, piemēram, deniņi vai aiz ceļgaliem.

13. Ļaujieties viņa fantāzijai

Dažreiz vienkārši ir jāpajautā. Tāpat kā neviena sieviete nav vienāda, nav divu vienādu vīriešu – un arī viņu fantāzijas nav. Pajautājiet savam partnerim, kāda ir viņa galvenā seksīgā vēlme, un tad nododieties tieši tam. Neatkarīgi no tā, vai viņš vēlas redzēt tevi noteikta veida apakšveļā, vai viņa fantāzijās tu viņu dominē, uzzināt var tikai pajautājot. Pieņemot, ka jums ir veselīgas, godīgas attiecības, viņš labprāt izstāstīs.    

14. Uzposies

Waliicorners Sexy Women's Summer Nightshirt Night Dress Sleepwear Nightwear  Silk Satin Nighty Lace Home Dress Nightgown Sleeping Dress – Waliicorner's  Store

Nekad nenovērtējiet par zemu caurspīdīgu apakšveļu. “Viss, kas sievietei liek justies labi savā ķermenī un seksuāli pārliecinātai, ir ļoti seksīgi,” saka seksa un attiecību terapeite Megana Fleminga. Jūsu partnerim nekas nešķiet seksīgāks, kā pārliecināta sieviete. Es personīgi varu apliecināt šo faktu; mans vīrietis nevar pretoties šim mazajam (un es uzsveru ‘mazajam’) sarkanajam naktskreklam, kurā dažkārt nevīžīgi staigāju pa māju.” Bet tā nav tikai apakšveļas valkāšana. Tā ir ķircināšana, seksīgas īsziņas, kuras jūs viņam sūtāt, paziņojot, ka esat iegādājusies apakšveļu, bet viņam jāgaida līdz vakaram. Nesteidzieties un uzņemieties atbildību, jo jūsu vīrietis to visu vēlas.

15. Ļaujieties kādai prostatas rotaļai

Prostatas masāža varbūt jums ir jaunums, vai varbūt jums abiem nav bijusi šāda pieredze. Varbūt viņš ir bijis pārāk kautrīgs, lai lūgtu ievietot pirkstu savā pēcpusē. Varbūt ir pienācis laiks parādīt savam puisim, ko viņš ir palaidis garām. “Liela daļa dzimumlocekļa atrodas ķermeņa iekšpusē; tas gandrīz izskatās kā bumerangs,” skaidro Fleminga. “Ar ieiešanu pa “aizmugurējām durvīm” tiek masēti iekšējie nervu gali, un tas var likt justies patiešām labi”. Sāciet, ievietojot pirkstu brīdī, kad jūs abi esat ļoti uzbudināti. Pietiekami drīz viņš brīnīsies, kāpēc viņš jau agrāk neeksperimentēja ar prostatas spēli. “Noteikti ir vērts pārbaudīt šos ūdeņus,” saka Fleminga.

16. Izveidojiet izvēļu sarakstu

Jebkuram pārim ir viegli nokļūt seksuālā rutīnā. “Tas, kas attiecībās patīk jums un jūsu partnerim, parasti paliek sarakstā, bet viss, kas jums nepatīk, netiek izmēģināts,” skaidro Fleminga. “Tāpēc izveidojiet sarakstu ar jā/nē/ne tagad/laika gaitā, attīstot tuvību un drošību, un reizi pa reizei ieskatieties šajā sarakstā un izvērtējiet, piemēram, tagad izmēģināt lomu spēli vai anālo seksu.” Tas ir tik vienkārši! Padomājiet par visām jautrībām, kas jums būs, rakstot sarakstu kopā.

17. Ieviesiet seksa rotaļlietu

Vai domājat, ka seksa rotaļlietas ir domātas tikai tad, kad vēlaties pabūt vienatnē? Padomājiet vēlreiz – ir pieejams tik daudz seksa rotaļlietu, kas domātas jums abiem. Jūs varētu arī sarīkot viņam seksīgu šovu un ļaut viņam skatīties, kā jūs izmantojat savu jauno iecienīto vibratoru.

18. Runā neķītri

Šī ir iespēja kļūt radošai. Sievietēm gultā ir tik daudz super-seksīgu lietu, ko var pateikt savam vīrietim. Jo būsim reāli: nekas nav pievilcīgāks par to, kā sieviete, kas ir atklāta par savām vēlmēm un to, kas viņai patīk.

1 komentārs

  • 25.01.2022 12:45
    Putns
    0

    Vīriešu mērķis zemapziņā ir radīt pēcnācējus un gūt baudu. To lai vīrietis paliek uz ilgāku laiku jānodrošina sievietei. Ja būs laba gultā, tad paliks arī ilgāk un beigu beigās varbūt arī iepatiksies visādi citādi. Vīriešiem patīk màtes materiāls – tas nozīmè, ka vēlas parūpēties par viņiem un bērniem. Arī tas vai sieviete iesaistās visā vai arī velk segu uz savu pusi.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5313
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4404
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3909
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3755
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  
3
602
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
2
1061
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Aktualitātes  
0
337
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?