Padomi  Aktualitātes  
0
581

Nerātno Ziemassvētku dāvanu TOP 5 – VIŅAI

Kā iepriecināt mīļoto svētkos? Decembris tuvojas straujiem soļiem, tādēļ ir īstais laiks apdomāt, kāda īpaši pikanta nieciņa iegādi. Ko izvēlēties un kur meklēt visaktuālākās, un pārsteidzošākās gada noslēguma sezonas preces? Sekss.lv ir parūpējies par īpaši pikantu ideju apkopojumu, lai gaidāmie svētki neizpaliktu bez intīmiem un seksuāli atraisošiem brīžiem. Tavai uzmanībai nerātno Ziemassvētku dāvanu TOP 5 – VIŅAI!

Divpadsmit seksīgas dienas

Nerātno dāvanu TOP 5

Ja neesi īsti pārliecināts par to, kas Tavai partnerei varētu likties maksimāli saistošs, iepriecini viņu ar īpaši nerātno firmas ‘’Bijoux’’ adventes kalendāru. Katrā no divpadsmit kalendāra atvērumiem, viņa atradīs pa kādam erotiskam nieciņam, kas lieti iederēsies jūsu kopīgajā gultas dzīvē. Krūšu galu uzlīmes, roku dzelži, pavedinoša kakla siksniņa – šīs un daudzas citas kalendārā atrodamās intīmlietiņas padarīs ikvienu no divpadsmit saulgriežu tuvošanās naktīm spraigāku un emocijām bagātāku.

Apskati un iegādājies šeit

Krūšu klipši ar vibrācijas efektu

Nerātno dāvanu TOP 5

Kutelīgākiem brīžiem gultā vai ārpus tās robežām Sekss.lv iesaka ieskatīties plašajā pašmāju krūšgalu klipšu piedāvājumā. Krūšu klipšu iegāde ir viens no pirmajiem soļiem, lai papildinātu jūsu intīmos sakarus ar viegli pielietojamu, taču vienlaikus sulīgu palīgrīku, kas ievedīs gan Tavas, gan partneres emocijas aizraujošajā fetiša pasaulītē. Krūšu klipši lieliski kalpos arī citu baudas virsotņu iekarošanai – tos iespējams ieklipsēt arī sievietes jūtīgajā klitora zonā.

Apskati un iegādājies šeit

Piedauzīga sniegbaltīte vai nerātna kaķenīte?

Nerātno dāvanu TOP 5

Protams, svētku sezonā neiztikt arī bez īpašajam gadījumam pieskaņota tērpa iegādes. Kostīmi ir lielisks veids kā atraisīt gan Tavu, gan Tavas seksa partneres fantāziju. Tie piešķirs gaidāmajai naktij nedaudz saldkāru un neparasti uzbudinošu sajūtu vilni. Ja vienmēr esi fantazējis par seksu ar piedauzīgu sniegbaltīti vai lateksā ietērptu kaķenīti – ir īstais laiks uzsākt šīs fantāzijas īstenošanas procesu dzīvē. Kostīms, lubrikants, izsargāšanās līdzekļi un jautrība var sākties!

Apskati un iegādājies šeit

Orālajai baudai, kad Tevis nav klāt

‘’Sqweel II’’ rotaļlieta

Gadījumā, ja Tava sirdsdāma ir aizrautīga orālā seksa piekritēja, Tev noteikti jāiepazīstas ar mīlīgo ‘’Sqweel II’’ orālo prieku rotaļlietu. Tā ir maza, kompakta, taču ārkārtīgi jaudīga. Neaprobežo mīļotās prieku ar vienu mēlīti – sniedz partnerei baudu ar veselām desmit! Šī ierīce ir viens no karstākajiem izgudrojumiem orālā seksa pasaulē un ir spējīga sagādāt pat vairākus elpu aizraujošus orgasmus pēc kārtas. Sekss.lv garantē – tik spraigu kunilingu viņa vēlēsies izbaudīt vēl un vēl! Protams, intīmmantiņa lieliski iederēsies arī tradicionālā seksa laikā un lieti noderēs brīžos, kad Tavai mēlei būs nepieciešams pārtraukums.

Apskati un iegādājies šeit

Nevainīgā vannas pīlīte

''I Rub My Duckie'' pīlīte

Neesi pārliecināts par atsevišķas seksa rotaļlietas izvēli? Dod priekšroku nevainīgajai masāžas pīlītei! Šī rotaļlieta pēc izskata atgādina pavisam parastu vannas pīlīti, taču aiz šī bērnišķīgā plīvura slēpjas veseli septiņi intensīvas vibrācijas režīmi. ‘’I Rub My Duckie’’ kolekcijas pīlītes noderēs ne tikai erotiskiem glāstiem dāmas intīmajā zonā, bet arī parūpēsies par īpaši atslābinošu sajūtu sniegšanu jebkurā no mīļotās ķermeņa daļām. Konkrētā spēļmantiņa ir pilnībā ūdensdroša – aicini partneri uz relaksējošu peldi vannā un pārsteidz viņu ar kaismīgām vibrācijām zem ūdens!

Apskati un iegādājies šeit

Kā padarīt īpašās dāvanas izvēles procesu vēl intīmāku? Ieplānojiet seksšopa apmeklējumu kopā! Tādējādi jums būs iespēja pieredzēt vēl kaismīgāku gaisotni, kā arī konsultēties ar speciālistu intīmpreču jomā, lai padarītu garos svētku vakarus krietni svētlaimīgākus!

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7261
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
4617
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
3692
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3478
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
447
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
688
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
537
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
311
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
3
4617
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
327
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
1006
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Aktualitātes  
0
320
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?