Padomi  
0
212

Tantriskā seksa padomi: elpošana, ritms un glāsti

Tantriskais sekss ir mīlestības māksla, kuru ir vērts papētīt dziļāk, taču vienkāršāku šīs seksuālās prakses veidu var izmēģināt ikviens, kurš vēlas eksperimentēt. Lūk, tantriskā seksa padomi, kas noderēs iesācējiem:

  • Izveidojiet intīmu noskaņu. Tantriskais sekss nebūs iespējams jebkurā vietā un laikā. Tam nepieciešama ērta, patīkama vide, kurā atpūsties. Telpā, kurā notiks svētlaimīgas mīlestības spēles, nedrīkst atrasties nevajadzīgi un traucējoši priekšmeti, piemēram, izmētātas drēbes vai bērnu rotaļlietas. Ziedi, sveces, mīksti spilveni un ķermenim draudzīgi audumi palīdzēs radīt pacilājošu intīmo noskaņu.
  • Smaržas ir ļoti svarīgas tuvībai, tāpēc ir vērts izmēģināt jasmīna vai rožu ēteriskās eļļas.
  • Klusa mūzika, kas patīk abiem partneriem, palīdzēs iejusties ķermeniskajos baudījumos.
  • Sievietēm pat ieteicams gultā nēsāt dažādas rotaslietas.
  • Elpojiet vienā ritmā. Viens no efektīvākajiem veidiem, kā savienoties ar mīļoto, ir elpošanas koordinēšana. Piemēram, apskaujot partneri un izelpojot gaisu, kad viņš to ieelpo, un otrādi. Šādi elpojot, jācenšas sajust partnera izelpotais gaiss tā, it kā tas plūstu caur jūsu ķermeni. Izelpojot, vēlams iztēloties, kā jūs dalāties savā enerģijā ar mīļoto. Apzināta un harmonizējoša elpošana tiek uzskatīta par tantriskā seksa pamatu.
  • Mīlestība ar plaši atvērtām acīm. Vairums cilvēku mēdz mīlēties tumsā. Šo paradumu maiņa un seksa prieku baudīšana ar partneri jūsu acu priekšā var būt biedējošs uzdevums, taču tas palīdzēs jums izveidot īpašas intīmas attiecības un labāk izjust savas un partnera vajadzības. Seksu var uzsākt, lēnām izģērbjoties un skatoties sava partnera acīs. Pēc tam jācenšas saglabāt acu kontaktu pēc iespējas ilgāk. Vērot, kā partneris piedzīvo baudu un ļaut viņam vai viņai vērot arī sevi, ir īpaša pieredze, kas var mainīt seksa kvalitāti, attiecības un attieksmi pret ķermeniskiem priekiem.
  • Pavadiet vairāk laika glāstot viens otru. Masāža ar eļļām, intīma atmosfēra vannā, mīlas spēles ar spalvām, glāsti, dažādu ķermeņa daļu laizīšana un sūkšana – priekšspēlei tantriskā seksa laikā tiek atvēlēts daudz vairāk laika. Īpaša uzmanība jāpievērš sievietēm, jo ​​viņām bieži vien ir vajadzīgas vismaz 20 minūtes, lai uzbudinātos, un vīriešiem pietiek ar aptuveni 5 minūtēm.
  • Ieteicams orālais sekss, īpaši poza “69”.
  • Dariet to lēnāk. Nodarbojoties ar tantrisko seksu, ieteicams vispirms ņemt vērā sievietes vajadzības un nekur nesteigties. Lēnas kustības ir tantriskā seksa būtība. Mīlējoties lēni, vīrietim ir vieglāk saglabāt erekciju, kas sievietei sagādās lielu prieku. Jo ilgāk turpinās dzimumakts, jo vairāk enerģijas saņems abu partneru ķermeņi. Mīlējoties lēni, vajadzētu koncentrēties tikai vienam uz otru, tas arī palīdz paildzināt dzimumaktu. Vīrieši, kuri seksā domā tikai par sevi, visticamāk piedzīvos orgasmu daudz ātrāk. Ja jūsu domas aizklīst citur, jāmēģina iejusties sevī un partnerī un izbaudīt mirkli.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4458
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1825
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1574
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1433
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
412
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
339
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
157
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
468
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
431
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
194
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Piedzīvojumi  Padomi  
1
369
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt
Padomi  
3
367
Dziļais minets: kā pareizi sniegt dziļo orālo seksu?