Piedzīvojumi  
1
440

Pēdējā laika trakākie seksa stāsti

Pasaulē notiek dīvainas lietas – seksa un iepazīšanās joma nav izņēmums. Cilvēki apmierina savas vēlmes visdīvainākajos veidos, sākot ar publisku seksu automašīnā un beidzot ar sludinājumu, ka tiek meklēts partneris Saules aptumsuma seksa rituālam, raksta vietne Men`s Health. Vai jūs domājat, ka jūsu seksuālā dzīve ir salīdzinoši netradicionāla? Apskatīsim, kādi ir pēdējā laika trakākie seksa stāsti!

Pāri seksa laikā automašīnā pieķer policija – bet viņi turpina mīlēties.

Kāds šerifa birojs Viskonsinā saņēma zvanu, ka kādā automašīnā notiekot kaut kas aizdomīgs un no tās ir dzirdami pat kliedzieni. Policija, kas ieradās izsaukuma vietā, automašīnā atrada kailu pāri, kurš ārkārtīgi kaislīgi mīlējās. Lūgti pārtraukt, pāris nolēma, ka šāda prasība nav pamatota, un turpināja seksa spēles. Šķiet, ka viņus neviens neaptur, pat likumi.

https://4498f01hdpzcqz8uo3aixs31-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2020/01/sexual-harassment-during-rideshare-1170x670.jpg

Uber vadītājs nodarbojas ar seksu darba laikā.

Aneris Manuels savā Facebook kontā dalījās ļoti īpatnējā pieredzē. Viņš esot izsaucis Uber automašīnu, taču šis brauciens izvērties par “visbīstamāko un neķītrāko Uber pārvadājumu”. Manuels sacīja, ka viņam jau pašā sākumā radās aizdomas, jo pamanīja sievieti, kas sēdēja priekšējā pasažiera sēdeklī. Viņš nebija izvēlējies pakalpojumu UberPool, kas ļauj dalīties brauciena izmaksās ar citiem svešiniekiem (viņš pat vairākas reizes pārbaudīja rezervāciju, lai pārliecinātos). Tāpēc viņš domāja, ka sieviete ir šofera ģimenes loceklis, bet drīz vien saprata, ka viņa ir “prostitūta”.

“Sieviete (acīmredzot narkotiku reibumā) sāka glāstīt vadītāju,” viņš rakstīja. Bet ar to viss nebeidzās. Šoferim braucot, pāris sāka skūpstīties, un sieviete atsprādzēja šofera bikšu jostu.

“Tad viņa pārgāja uz orālo seksu,” viņš dalās redzētajā.

Tad viņa pacietības mērs bija pilns – viņš lūdza šoferi viņu izlaist no mašīnas. Tiesa, pirms tam viņam vēl izdevās nofilmēt mašīnas priekšā notiekošo. Vēlāk Manuels sūdzējās pakalpojumam Uber par nodarīto. Uzņēmums atmaksāja viņam par braucienu un piešķīra 10 dolāru “bonusu” par sagādātajām neērtībām.

https://images.herb.co/wp-content/uploads/2018/05/Arizona-governor-candidate-fired-from-day-job-for-pro-cannabis-stance.jpg?auto=format&fit=clip&q=60&ixlib=react-8.6.4&w=1200

Politiķis, kurš vēlēšanu kampaņas lapā atklāj visu savu seksuālās dzīves stāstu.

Lai izvairītos no negaidītiem skandāliem par savu seksuālo dzīvi, Arizonas demokrāts Noa Daiers visu šo informāciju jau laicīgi ievietoja savā vēlēšanu kampaņas vietnē. Tajā bija sadaļa “Skandāli un pretrunas”, kurā bija izklāstīta informācija par Daiersa gadījuma rakstura seksu, ​​attiecībām bez saistībām, grupu seksa pieredzi un pat romāniem.”

“Mani tas netraucē,” viņš atzina CNN. “Vēlētāji alkst godīgus politiķus. Tāpēc es cenšos būt atklāts.”

“Viņš atbalsta atvērtas attiecības. Viņam ir bijis sekss ar vairākām sievietēm vienlaicīgi un dzimumattiecības ar precētām sievietēm. Viņš ir sūtījis un saņēmis intīmas ziņas un fotoattēlus, kā arī laiku pa laikam izveidojis seksuāla rakstura videoklipus. Noa vienmēr izturas pret savām partnerēm ar cieņu,” teikts vietnē.

Daiers apgalvo, ka cilvēku reakcija uz viņa atvērtību bijusi pozitīva. “Viņi apbrīno manu drosmi,” viņš teica.

https://mensvariety.com/wp-content/uploads/2017/05/semen-eye.jpg

Puisis, kurš pēc spēcīga orgasma kļuva akls.

Mīlestība ir akla, un tagad ir kļuvis skaidrs, ka šis teiciens var būt tīra patiesība. Kāds 29 gadus vecs vīrietis no Anglijas pēc iespaidīga orgasma kļuva daļēji akls. Lai gan tam varētu būt grūti noticēt, šai parādībai ir medicīnisks izskaidrojums.

Vīrietis pēc nevaldāmas nakts pamanīja, ka viņam ir problēmas ar redzi. Viņš devās uz slimnīcu un atzinās ārstiem par savām iepriekšējā vakara trakulīgajām darbībām. Ārsti, kas viņu pārbaudīja, pamanīja, ka vīrieša kreisajā acī ir neliels zilums, kas aizsprosto daļu redzes.

Ārsti sacīja, ka zilumu radījis tas, ka vīrietis orgasma laikā veicis tā saukto Valsalvas manevru, kas var aizkavēt ejakulāciju. Aizturētā elpa un sasprindzinātie muskuļi radījuši pēkšņu asinsspiediena paaugstināšanos, kā rezultātā bija plīsis kāds asinsvads. Tātad ne tikai viņš, bet arī viņa kapilāri eksplodēja.

https://miro.medium.com/max/980/1*E9jZI9YbL9iuGC5PSRy7Hw.jpeg

Pāris, kurš nolēma mīlēties katru dienu.

Aizmirstiet vēdera preses vingrinājumu 30 dienu izaicinājumu: kāds pāris sociālajā tīklā Reddit paziņoja, ka ir apņēmības pilni mīlēties vismaz vienu reizi dienā visu mēnesi. Izaicinājuma noteikumi bija vienkārši: katrai dienai bija paredzēts noteikts seksa uzdevums, un abiem partneriem bija tiesības uz divu dienu veto. Vajadzības gadījumā uzdevumus varētu atlikt menstruāciju, atvaļinājuma vai komandējumu laikā. Mēneša sākumā uzdevumi bija pavisam vienkārši, piemēram, sekss pirms gulētiešanas, bet vēlāk tie kļuva grūtāki (piemēram, viens no uzdevumiem bija piedzīvot piecus orgasmus dienā).

Tātad, nākamreiz, kad domājat par Jaunā gada apņemšanos, varēsiet smelties iedvesmu no šī pāra idejas.

https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/151/750x445/912484.jpg

Vīrietis, kurš sludinājumu sadaļā meklē sievieti Saules aptumsuma seksa rituālam.

Lielākā daļa cilvēku Saules aptumsumam gatavojas, iegādājoties īpašas brilles. Bet kāds Kalifornijas iedzīvotājs redzēja iespēju šī Saules aptumsuma laikā veikt seksa rituālu, lai kļūtu par tēvu. Tīmekļa vietnē Craigslist viņš paziņoja, ka meklē “cienīgu sievieti”, lai piedzīvotu “vienlaicīgus orgasmus” un “ieņemtu bērnu no cita cilvēku evolūcijas līmeņa”.

“Man ir 40 gadu. Esmu baltas rases cilvēks no Eiropas. Mana mantība ir spēcīga un tīra,” viņš paskaidroja savā reklāmā.

“Mēs mīlēsimies, un mans penis tiks vērsts pret Sauli. Mūsu abu kosmiskā enerģija būs vienota ar planētām.” Papildus nacistu mājieniem reklāmā bija arī prasība mīlēt kaķus. Un, lai gan reklāma bija pārāk dīvaina, lai tā būtu saistoša, viens nosacījums noteikti nepārsteidza cilvēkus, kas to lasīja, proti, “Neiebilstu pret narkotiku lietošanu”.

https://metro.co.uk/wp-content/uploads/2017/08/171252261.jpg?quality=80&strip=all

Vīrietis, kurš nodevās mīlas priekiem ar kokosriekstu.

Kāds vīrietis sociālajos medijos uzdrošinājās dalīties ar traku stāstu par to, kas notiek, kad nolemjat seksa rotaļlietas vietā izmantot kokosriekstu. Atbilde ir gandrīz skaidra: nekas labs.

Vīrietis, kurš šo ideju nosauca par “lielāko kļūdu, kādu viņš jebkad ir pieļāvis”, sacīja, ka tas noticis pusaudža gados, kad viņš dzīvoja kopā ar māti Mozambikā. Tajā laikā viņa māte pirka daudz kokosriekstu, un puisis, kuru pārņēma “seksuāls vilinājums”, nolēma padarboties ar vienu no tiem.

Pēc lietu nodarīšanas puisis bija apmierināts, taču seksa spēlei izmantoto kokosriekstu neizmeta. Gluži pretēji, tas kļuva par viņa iecienītāko seksa rotaļlietu.

Taču pēc nedēļu ilgām izpriecām puisis savā istabā sajuta nejauku smaku. Turklāt mājās sāka lidināties vairāk mušu nekā parasti.

“Kad es atkal nodevos mīlas priekiem ar kokosriekstu, es sajutu dīvainu kutināšanas sajūtu,” viņš rakstīja. Nez, kas gan tā bija par sajūtu?

Tie bija mušu kāpuri, kas rāpās uz viņa dzimumlocekļa. Riebuma pārņemts, viņš uzreiz izmeta savu seksa rotaļlietu, un, kārtīgi nomazgājoties, visu atlikušo dienu “apsvēra, ko pie velna viņš dara ar savu dzīvi”.

https://post.healthline.com/wp-content/uploads/2020/03/hand_holding_cyan_dildo-732x549-thumbnail-732x549.jpg

Meitene, kuras liktenīgajā vietā iesprūda seksa rotaļlieta.

40% sieviešu piekrīt, ka seksa rotaļlietas guļamistabā sniedz spēcīgākas sajūtas. Bet kādai 20 gadus vecai meitenei no Anglijas spēle ar anālo aizbāzni pagriezās negaidīti bīstamā virzienā. Meitenes partneris burtiski pārkāpa robežu, pārāk dziļi iespiežot seksa rotaļlietu, un to vairs nebija iespējams izvilkt.

“Es sāku krist panikā un teicu viņam, ka man jādodas uz slimnīcu,” viņa sacīja.

“Bet viņš bija pārliecināts, ka rotaļlieta vienkārši iznāks dabiskā veidā, un pēc tam paziņoja, ka viņam rīt agri jādodas uz darbu, un aizgāja.”

Par laimi kāds draugs aizveda viņu uz slimnīcu, un viņai tika veikta stundu ilga operācija. Rotaļlieta tika izņemta, pirms tā bija nodarījusi kādu kaitējumu.

1 komentārs

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3231
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2559
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2167
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
1
1729
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
472
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3231
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
271
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2559
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
618
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
1004
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos
Piedzīvojumi  Padomi  
1
530
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt
Piedzīvojumi  
3
308
Gandrīz 10 gadus mūsu attiecībās nav seksa. Ko darīt?